Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Nagy előnye,hogy nincsen benne mechanika.

kisebb a hibaforrás.

Naja, de ha kell venned hozzá egy CD-tárat, abban van. Meg azt valahova el is kell helyezni, abban a CDket cserélgetni bla bla bla... Sztem az macerásabb mintha vennél egy normál lejátszót, amin van USB meg iPod csatlakozás ugyanúgy. :P

Én ezt néztem ki magamnak: Alpine CDE-9882Ri

Az a rossz benne hogy kékek a gombjai... :D :D

Bár most nézem, választható a háttérvilágítása kék és piros... Csak akkor nem értem hogy a vezérlő gombok miért kékek a képen a többi meg piros... Lehet hogy ez a szemléltetés a két szín hogy hogy néz ki? ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Naja, de ha kell venned hozzá egy CD-tárat, abban van. Meg azt valahova el is kell helyezni, abban a CDket cserélgetni bla bla bla... Sztem az macerásabb mintha vennél egy normál lejátszót, amin van USB meg iPod csatlakozás ugyanúgy. :P

Én ezt néztem ki magamnak: Alpine CDE-9882Ri

Az a rossz benne hogy kékek a gombjai... :D :D

Bár most nézem, választható a háttérvilágítása kék és piros... Csak akkor nem értem hogy a vezérlő gombok miért kékek a képen a többi meg piros... Lehet hogy ez a szemléltetés a két szín hogy hogy néz ki? ;) :D

ha már van rajta usb, akkor minek cd? :D

szerintem a gomb az mindenképpen kék, a kijelző színét lehet megválasztani

Link to comment
Megosztás:

Mármint az jó ötlet e hogy az MMbe nézek körül vagy az hogy egyáltalán hifit rakok be?

A webáruházakban sokkal ám nem olcsóbbak a JBL cuccok pl. sőt van ahol drágábbak is mint az MM-ben...

Hifit berakni meg egyértelmű hülyeség de pont ezér' csinálnám :D

MMben biztos van 1 csomó jó dolog :P :D :D

Jó ötlet ez vajh amúgy ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Na de mindenesetre elmegyek most körbe nézni a mediamarktba hátha van valami jó...

Minden autós oldal sz@rásig van használt cuccokkal a legkissebbtől a legnagyobbig....megnézed tetszik, megnézed valami webáruházban mennyi összehasonlítod a kettőt és ha jo akkor elmész megnézed, garanciát kérdezel és ha ok akkor olcsóbban megveszed.

Link to comment
Megosztás:

Naja, de ha kell venned hozzá egy CD-tárat, abban van. Meg azt valahova el is kell helyezni, abban a CDket cserélgetni bla bla bla... Sztem az macerásabb mintha vennél egy normál lejátszót, amin van USB meg iPod csatlakozás ugyanúgy. :P

Én ezt néztem ki magamnak: Alpine CDE-9882Ri

Az a rossz benne hogy kékek a gombjai... :D :D

Bár most nézem, választható a háttérvilágítása kék és piros... Csak akkor nem értem hogy a vezérlő gombok miért kékek a képen a többi meg piros... Lehet hogy ez a szemléltetés a két szín hogy hogy néz ki? ;) :D

A legtöbb Alpine fejen kékek a gombok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.