Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 714
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok.

Uj gumikat fog kapni az Omi. Két márka közül szeretnék választani, Kléber vagy Barum. Melyiket ajánljátok?

Falken... :)

Egyébként ha tényleg csak e közül a kettő közül szeretnél, akkor inkább a Kleber szerintem. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Gartula! Szeritnem jól fog kinézni, jól áll ez a fajta felni az Astrárnak szerintem. :wub:

Köszönöm, de hogy legyen egy kis svédcsavar is a dologban, valszeg v.mi nagyobb autón volt, aminek legalább 65-ös volt a kerékagy átmérője, szal most kell csináltatni hozzá tehermentesítőt.Remélhetőleg holnapra "talán" készen is lesz, de a féltengelyes kalandok után én már nem bízok a csodákban......... :P

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, de hogy legyen egy kis svédcsavar is a dologban, valszeg v.mi nagyobb autón volt, aminek legalább 65-ös volt a kerékagy átmérője, szal most kell csináltatni hozzá tehermentesítőt.Remélhetőleg holnapra "talán" készen is lesz, de a féltengelyes kalandok után én már nem bízok a csodákban......... :wub:

Ha tényleg rial, akkor a magyarországi forgalmazónak biztos van hozzá cucca. :P

Link to comment
Megosztás:

Ha tényleg rial, akkor a magyarországi forgalmazónak biztos van hozzá cucca. :P

A tettek mezejére léptem, és felhívtam őket.A tehermentesítő 750ft/db, a felniközép pedig 1200ft.

Ha arcátlan módon még a klubkedvezményt is ki tudnám ezekhez( persze csak ha létezik) használni, nos....... :wub: :P

Gumist meg majd csak találok ott a környéken nem? B)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
Megint én vagyok, megint pogácsával. Szerintetek 5X110-ből lehet 5X120 pogácsával? (Jó lenne, ha ez már megoldható lenne, mert ez a Z terv a Borbethez)

Szerintem simán. De nem lesz vékony a pogi..... meg az a fránya ET is.... asszem neked lesz a legszélesebb Mantád Magyarhonban.... :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

A startgumi.hu-n most ez a Dunlop FM 901 elég ócsó, jobb az ára, mint a Barumnak. (27990, 4db-ot kell venni)

Szerintem minőségre nem lehet rossz.

1231122375.jpg

Igaz, olvastam róla egy helyen, hogy nedves úton a kanyarvételi tulajdonságai nincsenek a toppon.

Ha meg GY-t vennél, szerintem az Excellence jobban megy az Omihoz, az inkább limo mint sportkocsi. Árban talán egy ezressel olcsóbb, mint az Eagle F1.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos kell vennem 4 gumt, és arra a döntésre jutottam, hogy soha többet 245/35. Marad a gyári 235/45. Két márkán gondolkozom, a Barum Bravuriszon és az Eagle F1-en. előbbi az ára miatt, második a minősége miatt szimpi.

Az Eagle-t nagyon fikázzák a gumis imerősök, mert ha bekopik nagyon hangos! Persze a V-s elrendezésnek meg más az előnye...Helyedben Contit vagy Michelint vennék..

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Olyan kerdesem van hogy ezt a felnin szeretném megvenni! De az emberka azt mondja hogy nincs meg hozzá az a középső takaró ami a csavaroknál van!! Beszerezhető itthon az középső rész és ha igen kb mennyi? EZ A FELNI!

Pl. Csergőben szerintem simán, de márkakereskedésben is rendelhető szerintem.

Biztos nem olcsó.

Link to comment
Megosztás:

Pl. Csergőben szerintem simán, de márkakereskedésben is rendelhető szerintem.

Biztos nem olcsó.

Én a Jakab és Társánál (Kor tudja kiről van szó) vettem egy darabot (gyári 15-ös Calibra felnire) 2 éve. Több, mint 2000HUF volt, ha jól emlékszem (21xx) :D. A négy felni meg volt kemény 10000 :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.