Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

köszi :lol:

olyat még nem szedtem szét, abban segít te neki kérlek, ahhoz nem értek!

de ha jól értelmezem, akkor az ülés alattit mondod.

akkor oda másabb szigetelőszőnyeg kellene? :lol:

Igen arra gondoltam.

Elvileg ugyanaz, csak a csövek végei más. Ugye van egy felhajtása, hogy a merevítő fölé tudjon menni.

szerk: van róla egy képem. klímás lábtérfűtés cső.

Link to comment
Megosztás:

Igen arra gondoltam.

Elvileg ugyanaz, csak a csövek végei más. Ugye van egy felhajtása, hogy a merevítő fölé tudjon menni.

szerk: van róla egy képem. klímás lábtérfűtés cső.

igen, rémlik valami, már láttam ilyet :lol:

amit én mondok az szélesebb EZ AZ, és ahogy te is mondtad a merevítőben kapott helyet. ITT a kép is rólla

és ti meg EZT a fajtát mondjátok, élőben ilyet még nem láttam, valahonna 1x lementettem 1 képet, innen a fórumról :lol:

ja és mellesleg nekem elől jobb oldalon ILYEN volt a donorba meg ILYEN ez is elég nagy különbség, sokkal jobban fújja ezen, érezhető :P

Link to comment
Megosztás:

igen, rémlik valami, már láttam ilyet :lol:

amit én mondok az szélesebb EZ AZ, és ahogy te is mondtad a merevítőben kapott helyet. ITT a kép is rólla

és ti meg EZT a fajtát mondjátok, élőben ilyet még nem láttam, valahonna 1x lementettem 1 képet, innen a fórumról :lol:

ja és mellesleg nekem elől jobb oldalon ILYEN volt a donorba meg ILYEN ez is elég nagy különbség, sokkal jobban fújja ezen, érezhető :P

Simán cserélhető, csak a tartókat is át kell tenni. A jobb lábtér elején a válaszfalon van 2 db fehér műanyag.

Link to comment
Megosztás:

igen, rémlik valami, már láttam ilyet :lol:

amit én mondok az szélesebb EZ AZ, és ahogy te is mondtad a merevítőben kapott helyet. ITT a kép is rólla

és ti meg EZT a fajtát mondjátok, élőben ilyet még nem láttam, valahonna 1x lementettem 1 képet, innen a fórumról :P

ja és mellesleg nekem elől jobb oldalon ILYEN volt a donorba meg ILYEN ez is elég nagy különbség, sokkal jobban fújja ezen, érezhető :lol:

Ez nem éppenséggel a kis polchoz való lábtér fűtés csöve? Mer ott van ilyen ha jól tévedek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem éppenséggel a kis polchoz való lábtér fűtés csöve? Mer ott van ilyen ha jól tévedek. :lol:

de igen, a kispolcot is átraktam, és a hátánál fújja a kis lyukakon a levegőt, oda volt a donorban passzoló takarókárpit (nem tudom pontosan a nevét) is, a megfelelő helyen kivágott lyukakkal :lol: (le akartam fotózni, de pont most merül le az a nyavalyás fényképező is :lol: :lol: :P )

Link to comment
Megosztás:

Hétfőn megnézem bontóban hátha van ilyen szett, mert már nagyon kiváncsi vagyok :lol:

Akkor most mindegy, hogy klímás vagy nem??? :P

Szerintetek mennyi lehet egy ilyen szett?

Köszi

mivel csak műanyagokról van szó, szerintem nem egy ökör ár :D

a bontósok az ilyen műanyagokat sokszor simán eldobják :lol: persze nem mindenhol :lol:

max 500-1000 ft/db

ami drágább része a dolognak, az a szőnyeg rész, a szigetelés :P szerintem

ha az nagyon drága, akkor esetleg kivághatsz a tiedből, így nem kell újat venned ;) bár ahogy emlékszem mintha valami fémszálak is lennének benne :lol: (de lehet nem jól emlékszem :lol: )

mindegy, hogy klímás, vagy nem :D ahogy itt kiderült csak abban tér el, hogy a klímás a merevítés fölött megy, míg a sima a merevítésben. a többi része ugyanaz :D

Link to comment
Megosztás:

mivel csak műanyagokról van szó, szerintem nem egy ökör ár :D

a bontósok az ilyen műanyagokat sokszor simán eldobják :lol: persze nem mindenhol :lol:

max 500-1000 ft/db

ami drágább része a dolognak, az a szőnyeg rész, a szigetelés :lol: szerintem

ha az nagyon drága, akkor esetleg kivághatsz a tiedből, így nem kell újat venned :P bár ahogy emlékszem mintha valami fémszálak is lennének benne :P (de lehet nem jól emlékszem :lol: )

mindegy, hogy klímás, vagy nem ;) ahogy itt kiderült csak abban tér el, hogy a klímás a merevítés fölött megy, míg a sima a merevítésben. a többi része ugyanaz :D

Akkor jó :lol:

Majd meglássuk mi lesz hétfőn.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Találkozott már valaki olyannal hogy a szélvédő alatti összes fúvókából jól jön a levegő kivéve a sofőr előttiből. Abból a 2-3 fúvókából épp hogy csak jön valami, magától nem is szárítja le azon a részen a párát. Mit kéne csinálni vele, mennyire kell megbontani azt a részt?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Találkozott már valaki olyannal hogy a szélvédő alatti összes fúvókából jól jön a levegő kivéve a sofőr előttiből. Abból a 2-3 fúvókából épp hogy csak jön valami, magától nem is szárítja le azon a részen a párát. Mit kéne csinálni vele, mennyire kell megbontani azt a részt?

első körben szélvédőnél azt a műanyagotfelszedném, és belekukkantanék, nincs e valami odakerülve :lol:

csak mostanában csinálja, vagy mindíg is ilyen volt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Találkozott már valaki olyannal hogy a szélvédő alatti összes fúvókából jól jön a levegő kivéve a sofőr előttiből. Abból a 2-3 fúvókából épp hogy csak jön valami, magától nem is szárítja le azon a részen a párát. Mit kéne csinálni vele, mennyire kell megbontani azt a részt?

Ha be van kapcsolva a belső keringtetés akkor nekem sem nyomja le ott a párát rendesen, de ha nincs belső keringtetésen, akkor semmi gond nincs :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha be van kapcsolva a belső keringtetés akkor nekem sem nyomja le ott a párát rendesen, de ha nincs belső keringtetésen, akkor semmi gond nincs :lol:

Nincs bekapcsolva. De az az érdekes hogy a szélvédő többi részén erősen fújja a levegőt viszont pont ahol kellene, a sofőr előtt épp nem fúj szinte semmit. Ennek jó volna tudni az okát mert biztos nem így kell működnie.

Link to comment
Megosztás:

Nincs bekapcsolva. De az az érdekes hogy a szélvédő többi részén erősen fújja a levegőt viszont pont ahol kellene, a sofőr előtt épp nem fúj szinte semmit. Ennek jó volna tudni az okát mert biztos nem így kell működnie.

amióta nállad van mindíg is így működött???

nem lehet, hogy valahogy odanyomott a venti valamit, és az zárja el a levegő útját? :lol:

Link to comment
Megosztás:

első körben szélvédőnél azt a műanyagotfelszedném, és belekukkantanék, nincs e valami odakerülve :lol:

csak mostanában csinálja, vagy mindíg is ilyen volt? :lol:

Ha a pollenszűrőnél mondod akkor azon már túl vagyok. Alatta fölötte mellette ki van takarítva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.