Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Saját webtárhelyem! Na oda ne rohanjak! :D Én már annak is örülök ha saját email címem van, éveken kersztül az asszonyét használtam. :D

Saját szerverem is van! Sőt, kettő. Egy üzemel a szekrény alatt, egy másik meg a datalandba van. :lol: Meg van még pár haverom szerveréhez hozzáférésem. :lol: Sz*rul megy, tudom. Ha nincs 8 email címem, akkor egy se. :lol: OFF off.

Link to comment
Megosztás:

De ez a saját webtárhelyem, amire feltöltök képeket. :lol:

Nekem akkor sem nyilik meg. Max. kiirja a webhely cimét a nagy fehér lap bal felső sarkába. Mi lehet a gond? Mit és hogyan kéne állitanom vagy mit kéne letölteni ahhoz hogy működjön nekem is? :D

PÜ-ben, ha lehet, mert ez itt már kicsit "Off"!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv mindenkinek!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, ugyanis az 1.7D Opel Astrám fűtőmotorja elromlott és szükségem lenne egy bontot előtétellenállásra.

Nem tudnátok megadni egy jó bontó címét? Ha lehet, akkor Borsod megyében.

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, ugyanis az 1.7D Opel Astrám fűtőmotorja elromlott és szükségem lenne egy bontot előtétellenállásra.

Nem tudnátok megadni egy jó bontó címét? Ha lehet, akkor Borsod megyében.

Előre is köszönöm a segítséget!

A DERBY AUTÓ Bt.-t már próbáltad? http://www.derbyauto.hu/bonto.php

Link to comment
Megosztás:

Most megnéztem, de sajonos ott sem találtam. Az oldal viszont elég jónak tűnik, úgyhogy ment is a kedvencek közé, ha másra lesz szükségem, akkor hátha lesz ott.

Azért kössz a segítséget.

Ha ott sem találtál, akkor érdemes felcsapni egy telefonkönyvet bontó után keresni, vagy Bazárt, esetleg feldobni egy hirdetést a duen.hu, Racing bazár, vagy a használtautó.hu-ra!

Nincs mit! :blush: Ha tudunk segítünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nincs ötletetek honnan tudnék '93-as Isuzu motoros kicsi kocsimhoz bontott klímát vadászni? Vaterás üzletfeleket már végigkérdeztem, Udi is adott egy kontaktot, de eddig nem jártam szerencsével.

(Most jobb híján epc után nyomozok, hogy hátha össze lehet hozni más (gyakoribb) motoros kocsikból a cuccokat és csak a kompresszor tartót kelljen megvenni újan.)

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Azt vettem észre az Astrámon,hogy ha bekapcsolom a fűtést,hiába állítom csak a szélvédőre vagy csak a lábakra a légbefúvás irányát szemből akkor is fújja a levegőt a pofámba mint az állat.

Ez normális és csak azzal lehet kiküszöbölni,hogy lezárom a műszerfalon lévő levegőfúvókákat,vagy valami ott belül nem stimmel?

Tegnap óta van nálam az autó úgyhogy nem tudok viszonyítani másik Astrához,hogy ott is így van-e.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Azt vettem észre az Astrámon,hogy ha bekapcsolom a fűtést,hiába állítom csak a szélvédőre vagy csak a lábakra a légbefúvás irányát szemből akkor is fújja a levegőt a pofámba mint az állat.

Ez normális és csak azzal lehet kiküszöbölni,hogy lezárom a műszerfalon lévő levegőfúvókákat,vagy valami ott belül nem stimmel?

Tegnap óta van nálam az autó úgyhogy nem tudok viszonyítani másik Astrához,hogy ott is így van-e.

Sztem valamennyire mindig fogja fújni középen is, ráadásul elvileg hidegebbet, mint a szélsőkön (balesetmegelőzési okokból - ne aludj el vezetés közben), de ha egyszer szét lesz szedve a középkonzolod, vagy csak a műszeregységet kiveszed vmiért, lehet ellenőrizni a bowdent.

Link to comment
Megosztás:

A lábfűtés nem az erőssége az autónak vagy lehet,hogy az enyémmel van ezen a téren valami gáz.

Lenne egy elég hülye kérdésem.Szinte minden rádiót tökéletesen befog a Car 300 de a roxy-t,rádio1-et,rise fm-et amiket szívesen hallgatok azokat pont nem fogja be tisztán.

Bal hátul az antenna foglalatába csak valami gumidugó szerű izé van,pontosan nem tudom mi az,mert csak picit húzgáltam meg kifelé és inkább visszatömködtem nehogy több kárt okozzak mint hasznot. :blush:

Szóval a hülye kérdésem,sőt kérdéseim a következőek és most lehet nagyon röhögni! :lol:

Ha azt a gumiizét az antennafoglalatból kitépem akkor oda kell tekerni gondolom az antennát?

Hogy tudok venni erre a típusra antennát?Egyszerűen bemegyek az autósboltba és bemondom,hogy milyen autó és antennát szeretnék?

Bocs,ha nagyon fárasztó vagyok. :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem valamennyire mindig fogja fújni középen is, ráadásul elvileg hidegebbet, mint a szélsőkön (balesetmegelőzési okokból - ne aludj el vezetés közben), de ha egyszer szét lesz szedve a középkonzolod, vagy csak a műszeregységet kiveszed vmiért, lehet ellenőrizni a bowdent.

Én is a multkor szétszedtem teljesen a bowdeneket levettem róla, meg kivettem a tekerőket is, azóta olyan érzésem van, hogy mindíg fúj be levegőt középen is. De az asszony szerint régen is fújt, csak nem vetem észre. A lábfűtésnek viszont előfordulhat hogy lecsúszik a csöve. Én a középső állandó hideget eltömtem egy szivaccsal, most ott is olyan jön amilyet beállítok.

Link to comment
Megosztás:

Sztem valamennyire mindig fogja fújni középen is, ráadásul elvileg hidegebbet, mint a szélsőkön (balesetmegelőzési okokból - ne aludj el vezetés közben), de ha egyszer szét lesz szedve a középkonzolod, vagy csak a műszeregységet kiveszed vmiért, lehet ellenőrizni a bowdent.

Nekem a négy fúvókából mindig jön levegő, csak az állítástól függ, hogy milyen erősen. Ha lábra állítom, akkor fúj ott a legkevésbé. Mondjuk nekem mindig a szélvédő/láb beállításon van. Csak akkor van szélvédőn, ha párát kell lefújni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy 95-ös 1,6 16v sedan suzukim volt.Két dolog szól mellette,megy mint a barom és igénytelen mint az állat!

Azért szerettem ám nagyon az autót de a két kategóriát nem lehet összehasonlítani.

Azért az opelba átülve feltűnik a különbség és nem a suzi javára! :blush:

Csak még meg kell barátkoznunk.

Reggel például észrevettem,hogy rossz kupakot tekertek a motor tetejére ahol az olajat kell beleönteni,rendesen lötyög a kupak,holnap valahonnan szereznem kell egy rávalót.

Most hazafelé nem tudtam eldönteni,hogy melyik állásban van kikapcsolva a klíma,mert feltételezésem szerint kicsit többet kajál az autó a kelleténél,bár biztos infó még nincsen mivel rájöttem,hogy 27km-nél megakad és nem forog tovább a pillanatnyi megtett kilóméter mérő.

Szóval alig várom,hogy rendebetetessem a drágát.De ma már megjártam Gellért hegy- SzigetszentMiklós oda-vissza utat és rendkívül jól éreztük magunkat mindaketten! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg megint egy hülye kérdés!

A klima akkor is üzemel ha nem hidegre van állítva a hőmérséklet hanem melegre?Mármint,hogy igénybe veszi úgy is az autót?Beleszól a fogyasztásba?

Ha be van kapcsolva a klíma, akkor is üzemel. Ezért hívják manuálisnak, úgy állítod a hőmérsékletet, amit nyomjon kifele. A klíma beleszól a fogyasztásba elég keményen. Lehet számolni simán +1 literes fogyasztással.

Akkor van kikapcsolva a klíma, ha nem világít a sárga jelzője, tehát nincs benyomva. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Mármint a kis klíma gomb nem világít a légkeringető gomb mellett,amin a hópihe van?

Tehát akkor van bekapcsolva amikor kevesebb látszik ki a gombból a műszerfalon?

Az alapjáraton állóhelyzetben nem lehet észrevenni valamit ha kapcsolgatom?

Eddig csak menet közben próbálgattam napközben és nem igazán vettem észre,hogy világítana a lámpája akárhogy nyomogattam a gombot,a kocsin sem vettem észre változást viszont a hideget is ugyanúgy fújt ha akár melyik állásban volt.Bár ez a nem túl meleg kinti hőmérsékletnek is betudható,hogy nincs különbség.30fokban már észrevettem volna,hogy hányas a cipő. :blush:

A lábamra abszolút nem fúj a fűtés meleget,azon sem csodálkoznék,ha a klíma is meg lenne valahogy buherálva.

Hú de nem bírom már kivárni,hogy kedden ránézzen a szerelő végre és elkezdjük normális állapotba hozni az autót.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.