Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

De ha pl. lábtérre állitom, egyáltalán nem fuj ott levegőt, még hideget sem. Pedig minden bowden a helyén van, és mozgatja a kis karokat.

Ez mitől lehet?

Üdv. Tiv.

Ez pl. nálam is így van. Megnéztem már közelebbről is, az enyémen nincs is ott kivágás, ahol a lábtérbe kellene a levegőnek jönnie. A Caravanon megnéztem, ott megvan a kivágás a középkonzol mindkét oldalán, és nyomja is szépen a meleget, de nálam nincs olyan kivágás. :(

Link to comment
Megosztás:

nekem 1.4es 8 szelep és olyan meleget fuj hogy alszok be tőle, a középsőn meg többnyire hideg, vagy legalábbis hűvösebb levegő jön, és tényleg van hatása azellen hogy ne aaludjak el

de ha elzárom nem jön a levegő:(

Ezt én is tudom. De nálam teljesen más a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

a szivacsolásos dolgot nem értem én:)

Nem értem mit nem értetek ezen! :(

Egy szivacsot szoktam betömni középre,hogy ne legyen hideg levegő.Ennyi.

A hátsólábfűtést én Demó Irmscher caravánjában láttam,amikor bontottuk szét!Eléggé meglepődtem,hogy létezik ilyen astrában.

Link to comment
Megosztás:

Ahhaa, azért nem volt ismerős, ilyet még nemláttam. Mondjuk nekem első sincs, ami ha jól gondolom a 15-16 -os.

Megtaláltam! :( Megvan az a két nyílás, ami a lábhoz nyomná a meleget, de mivel nincsenek meg a "fúvókák", így csak a műszerfalat melegíti alulról. Úgyhogy be kell szereznem a rajzon 15 és 16-os számmal jelölt "fúvókákat". Az lenne a kérdésem, mi rögzíti ezt a két fúvókát a műszerfal alatt?

Link to comment
Megosztás:

Megtaláltam! :( Megvan az a két nyílás, ami a lábhoz nyomná a meleget, de mivel nincsenek meg a "fúvókák", így csak a műszerfalat melegíti alulról. Úgyhogy be kell szereznem a rajzon 15 és 16-os számmal jelölt "fúvókákat". Az lenne a kérdésem, mi rögzíti ezt a két fúvókát a műszerfal alatt?

Semmi, azaz ha bepattintod a helyére a megfogja, bár lehet van egy csavar valahol a másik végen, nem emlékszem. De nem lesz egyszerű bevarázsolni, főleg a vezetőoldalit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.