Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor töröld ki. :unsure:

Megvolt a kép feltöltés. Anti nézd meg!! :wacko:

122_46c462f50c811.jpg

Erre gondoltál???

De rég is volt...lehet ha minden úgy alakul, akkor még talán a kék fekete is ott lesz lennt...a héten kész van...csak nem lesz már ideje bejáratni a srácnak...így ha ott is lesz, indulni nem hiszem, hogy fog...

Link to comment
Megosztás:

Én pedig kicsit kavartam a kollegákkal, és eddig úgy néz ki, mi is eljutunk a Blitzre, de szállás nem kell mivel egy Off Fiat Talento lakóautóval megyünk. Remélem lehet helyben is rendezni a belépőt és egy éjszakát. Ja és lakóautóra is a sátras helyár érvényes? Van lehetőség 220V-os csatlakozásra?

Link to comment
Megosztás:

Már egy hete átutaltam a nevezési díjat és még semmi e-mail nem érkezett. :wacko:

Így nem lesz mit kinyomtatni és lobogtatni szombaton. :unsure:

Én hibám sajnálom, a nevezést eltávolítottam a weboldalról a határidő lejártával, másnap még megkukkantottam, esetleg utalt e még valaki, azóta pedig nem.

De most megtettem a vizsgálódást és megjött a lóvé 13.-án.

Hemi meg már mindent elredezett látom. Kicsit sok így a teendő a tali közeledtével..ráadásúl jött három nevezés postai csekken ami feladja a leckét, mert nem tudom ki küldte, a megjegyzésbe nem írt semmit csak hogy x db jegy.

Most nyomoztatok ismerős banki dolgozóval.

Link to comment
Megosztás:

Pénteken...Gondolom reggel és szerintem mivel az M3ason kell menni célszerü lenne a metrónál a shellkúton találkozni :unsure:

9kor ráérünk elindulni nem????????És mindenkinek azt mondjuk hogy fél9kor van indulás így akkora csúszás nem lehet :wacko:

Még az is lehet hogy ha úgy jön ki az idő akkor mi is begurulunk oda... Úgy terveztük az indulást hogy kábé fél8-kor legyünk Budaörsön, de ismerve az ilyenkor szokásos viszonyokat, lehet hogy lesz 9 mire átérünk az M3-ra...

Link to comment
Megosztás:

Én pedig kicsit kavartam a kollegákkal, és eddig úgy néz ki, mi is eljutunk a Blitzre, de szállás nem kell mivel egy Off Fiat Talento lakóautóval megyünk. Remélem lehet helyben is rendezni a belépőt és egy éjszakát. Ja és lakóautóra is a sátras helyár érvényes? Van lehetőség 220V-os csatlakozásra?

Biztos megoldható. A szállásos topikba kellett volna írni. Meg mondom öszintén majd kiderül a helyszínen, hogy oldjuk meg. Ilyen variáció meg sem fordult a bukseszemben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.