Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

Hanem, hogy akár mehetek Tökölre is gyorsulni az Audival...vagy másnap már Kunmadarason is, de csak az egyik hátsó eldugott sarokban...vagy leponyvázzuk, csak meg ne lássák mert húúúú mi lesz...mi...semmi...

De gondolom akkor Te is majd csak a szünetben mész a Barkassal...mellémállhatsz, nem fogok megsértődni, hogy egy Barkas áll majd mellém... B)

10:00-18:00 Gyorsulási verseny előfutamok.

- 10:00-tól 11:30-ig Előfutamok I.

- 11:30-tól 12:00-ig Szünet, vendégek a pályán, bemutatók.

- 12:00-tól 14:00-ig Előfutamok II.

- 14:00-tól 14:30-ig Szünet, Szlalom I. forduló, bemutatók.

- 14:30-tól 16:30-ig Előfutamok III.

- 16:30-tól 17:00-ig Szünet, Szlalom II. forduló, bemutatók.

- 17:00-tól 18:00-ig Előfutamok IV.

Ezeket a blokkokat pont ilyenre terveztem, Saab clubtól is jönnek, Ők is csak a szünetben fognak menni terveim szerint.

A versenypálya közelébe nem akarunk beengedni márkaidegen autókat. Ez sok embernek nem fog tetszeni a vendégek közül, de sajnos nagyon kevés a hely, a pálya környékén földmüvelés folyik, nincs annyi hely mint Tökölön, Lacházán.

(ami nem beton, ott szántóföld van, nincsen sehol füvön parkolás)

Tegyük fel egy vendég beesik egy Audival, a rendezők lerakatják 1 kilóméterre a látványosságoktól, 20 perc gyaloglás után a pályához érve egy az övével megegyező márkájú autót lát, történetesen a tiédet, nemhogy a parkolóban ahova Ő nem jöhetett be, hanem a pályán versenyezni. Ezek után mit fog mondani az első útjába kerülő rendezőnek? Az pedig mit fog válaszolni, amitől megértően mosolyogva elnézést kér a panaszos? Érted a problémámat? :)

Szivesen látom az autódat, sőt engem is érdekel egy Gsi elleni futama mondjuk, csak hogy látni lehessen a különbséget egy régi álmod és a mostani között.

Valahogy megoldjuk ezt, ahogy mindent, nekem is ez az érdekem!!

Jah, jól írod, én is csak demózni megyek, meg hívtam szintén szünetben demózni pár havert komolyabb autókkal.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

...

Tegyük fel egy vendég beesik egy Audival, a rendezők lerakatják 1 kilóméterre a látványosságoktól, 20 perc gyaloglás után a pályához érve egy az övével megegyező márkájú autót lát, történetesen a tiédet, nemhogy a parkolóban ahova Ő nem jöhetett be, hanem a pályán versenyezni. Ezek után mit fog mondani az első útjába kerülő rendezőnek? Az pedig mit fog válaszolni, amitől megértően mosolyogva elnézést kér a panaszos?...

VIP vendég? szerintem. esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Esetleg tele lehetne aggatni Blitzes matricákkal az Atommanó autóját, és így mindenki számára egyértelmü, hogy az autó közénk való. De VIP vendégek részére fenntartott hely kialakítása is jó ötlet.

Ez nem jutott eszembe, de jó ötlet, ha Atommanó ezt elfogadja, én is támogatom az ilyen módú megoldását a problémának.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg tele lehetne aggatni Blitzes matricákkal az Atommanó autóját, és így mindenki számára egyértelmü, hogy az autó közénk való.

Ez tök jó ötlet szerintem.

Asszem én is anyukám Ignisével megyek vagy elkérem bátyámtol a 3.0-ás Lagunát azzal még gyorsulni is lehet. :)

Viccet félretéve tényleg jó dolog ez a matricázás.

Link to comment
Megosztás:

Most kaptam az infót hogy kicsit megbuggyant a tisza-tó :) Haver nővére oda indult nyaralni és H.szoboszlón kötött ki mivel nem lehetett benne fürödni. Kagylók is már a felszínen hánykolódtak. Majdcsak kitisztul addigra. De ha nem sebaj azt is megoldjuk, majd többet iszunk B)

Link to comment
Megosztás:

Most kaptam az infót hogy kicsit megbuggyant a tisza-tó :) Haver nővére oda indult nyaralni és H.szoboszlón kötött ki mivel nem lehetett benne fürödni. Kagylók is már a felszínen hánykolódtak. Majdcsak kitisztul addigra. De ha nem sebaj azt is megoldjuk, majd többet iszunk :)

A kempingben van két medence. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.