Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszériaápolás


Boldizsar

Recommended Posts

Azt mondják a turle wax UV szűrő hatású is... Waxold be a lámpát :D:D:D

Baj nem lehet belőle..

De mintha az is hallottam volna, hogy fóliázni is lehet

Sőt, szerintem ha lehet szélvédőre tenni teljesen átlátszó, de UV szűrő fóliát, akkor azt lámpára is rá lehet tenni.

Én ebben az irányban indulnék el

Az jó kérdés, hogy utólag mit tudnál rá felvinni, valószínű, hogy semmit... ^_^
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Megint volt egy "jóakaróm", aki a motorháztetőre ragasztott egy rágógumit ^_^ Mivel tudnám leszedni, hogy ne sérüljön a fényezés?

Az olyan nehezen jön le? :D

Ha igen,akkor szerintem le kell hűteni a rágót hogy szilárdabb legyen-pl. tegyél rá jeget-

nem lesz olyan nyúlós és könnyebben lejön.A belső térben ez bevált,nálunk egy időben a gyerek

szokása volt,hogy a fogódzóra,könyöklőre,kapaszkodóra stb. tette a rágót(de már leszoktattam róla :D ).

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Fórumlakók!

Van egy friss szerzemény, 2,5 éves G Astrám. Tudom,hogy ezeknek típushibája /többek között ;-( a hátsó kerékjárati ív rohadása.

A neten kutakodva találtam egy autóalkatrészfutár. nevű céget, akinél kapható a hátsó kerékjáratba egy műanyag dobbetét.Nem a magyar, Werling-féle rendszer része, hanem Klokkerholm gyártmány. A forgalmazó állítása szerint sokat eladtak belőle, és nem volt negatív visszajelzése a termékkel kapcsolatban.

Érdekelne, hogy rakatott-e valaki közületek az autójába ilyet? Esetleg valami tapasztalat?

Az ára egyébként nem elrettentő, 4312.- bruttóban darabonként + a karosszériás díja...

Köszönettel

Link to comment
Megosztás:

Ha a 2,5 éves G astra-d rohad, akkor az sérült volt. Ha nem rohad, akkor meg korai még ezen gondolkodni...

Majd 5 év múlva...

Tisztelt Fórumlakók!

Van egy friss szerzemény, 2,5 éves G Astrám. Tudom,hogy ezeknek típushibája /többek között ;-( a hátsó kerékjárati ív rohadása.

A neten kutakodva találtam egy autóalkatrészfutár. nevű céget, akinél kapható a hátsó kerékjáratba egy műanyag dobbetét.Nem a magyar, Werling-féle rendszer része, hanem Klokkerholm gyártmány. A forgalmazó állítása szerint sokat eladtak belőle, és nem volt negatív visszajelzése a termékkel kapcsolatban.

Érdekelne, hogy rakatott-e valaki közületek az autójába ilyet? Esetleg valami tapasztalat?

Az ára egyébként nem elrettentő, 4312.- bruttóban darabonként + a karosszériás díja...

Köszönettel

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Fórumlakók!

Van egy friss szerzemény, 2,5 éves G Astrám. Tudom,hogy ezeknek típushibája /többek között ;-( a hátsó kerékjárati ív rohadása.

A neten kutakodva találtam egy autóalkatrészfutár. nevű céget, akinél kapható a hátsó kerékjáratba egy műanyag dobbetét.Nem a magyar, Werling-féle rendszer része, hanem Klokkerholm gyártmány. A forgalmazó állítása szerint sokat eladtak belőle, és nem volt negatív visszajelzése a termékkel kapcsolatban.

Érdekelne, hogy rakatott-e valaki közületek az autójába ilyet? Esetleg valami tapasztalat?

Az ára egyébként nem elrettentő, 4312.- bruttóban darabonként + a karosszériás díja...

Köszönettel

Az enyém 99'es és még sehol sem rohad,pedig be van egy helyen picit horpadva!De ha így nyugodtabb vagy vedd meg Géza! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Még nem rohad, nem volt sérült, de sajnos fog rohadni...

A dobbetét végülis ártani nem árt, de szükségtelen.

Az a helyzet hogy már jó 10 éve az összes Opel gyárilag mindkét oldalán galvanizált lemezből készül (már az első G Astrák is ilyenek voltak), ami azt eredményezi hogy ezek már csak akkor rozsdásodnak, ha külső behatás éri őket, azaz kőfelverődés, karc, esetleg törés utáni szakszerűtlen javítás miatt megsérül rajtuk a korróziógátló réteg.

Ha a tiédet eddig ilyen behatás nem érte, akkor biztosan nem fog rozsdásodni, nem véletlenül ad az Opel sem 12 év átrozsdásodás elleni garanciát az autóira (bár ennek vannak feltételei).

Mondjuk a dobbetét elvben képes kiküszöbölni a kőfelverődések egy részét, szóval ha biztosra akarsz menni, akkor nyugodtan használhatod.

Link to comment
Megosztás:

A dobbetét végülis ártani nem árt, de szükségtelen.

Az a helyzet hogy már jó 10 éve az összes Opel gyárilag mindkét oldalán galvanizált lemezből készül (már az első G Astrák is ilyenek voltak), ami azt eredményezi hogy ezek már csak akkor rozsdásodnak, ha külső behatás éri őket, azaz kőfelverődés, karc, esetleg törés utáni szakszerűtlen javítás miatt megsérül rajtuk a korróziógátló réteg.

Ha a tiédet eddig ilyen behatás nem érte, akkor biztosan nem fog rozsdásodni, nem véletlenül ad az Opel sem 12 év átrozsdásodás elleni garanciát az autóira (bár ennek vannak feltételei).

Mondjuk a dobbetét elvben képes kiküszöbölni a kőfelverődések egy részét, szóval ha biztosra akarsz menni, akkor nyugodtan használhatod.

Tudom, hogy nem Zsigulis időket élünk már, de akkoriban is lehetett kapni (rossz illesztésű) műanyag dobokat, amik mögé bejutott a szutyok, és még gyorsított is az oxidációs folyamaton... ^_^

Egyébként sajnos a hátsó kerekek fölött az én sárvédőíveimen is apró rügyek jöttek, úgyhogy a tél előtt meg kellene csináltatnom. Először bepróbálkozom majd az átrozsdásodásos (ez milyen jó kis szó...) garival, hátha le lehet így is boltolni.

Link to comment
Megosztás:

A kasztnira rohadt bogarakat, bitument mivel lehet egyszerűbben leszedni? Nem akarnám órákig kapargatni a kocsit. Valaki gázolajat javasolt, az működhet!?

thx

Balage

A múlt héten a feszkóban láttam ilyen radírgumiszerű anyagot ami errevaló!Meg ne kérdezd,hogy milyen

mert nem vettem! ^_^

Link to comment
Megosztás:

RADÍÍÍR? :D :D Ha már itt tartunk Te hogy szeded le a bogarakat? Ha nagyon alapos akarok lenni, az egy órás mosás 2 órás miattuk. ^_^

Van többféle bogáreltávolítószer is,ilyen pumpás kiszerelésben,de még olyat sem vettem.

Én beáztatom többszörösen az elejét ahol bogaras és utána,ha már felpuhultak letörlöm.

Link to comment
Megosztás:

A kasztnira rohadt bogarakat, bitument mivel lehet egyszerűbben leszedni? Nem akarnám órákig kapargatni a kocsit. Valaki gázolajat javasolt, az működhet!?

thx

Balage

Lehet venni különböző gyártók termékeit a preventtől a sonaxig,teljesen pénztálcához igazítható.Minnél előbb szedd le,ha nagyon sokáig rajtamarad beleég a fényezésbe,illetve képes megmarni a lakkot!Akkor már a legprofibb gépi polir sem segít.Én sonax bogároldót használok,kicsit hatékonyabb mint a prevent,de kevesebb is kell belőle.

Link to comment
Megosztás:

Lehet venni különböző gyártók termékeit a preventtől a sonaxig,teljesen pénztálcához igazítható.Minnél előbb szedd le,ha nagyon sokáig rajtamarad beleég a fényezésbe,illetve képes megmarni a lakkot!Akkor már a legprofibb gépi polir sem segít.Én sonax bogároldót használok,kicsit hatékonyabb mint a prevent,de kevesebb is kell belőle.

Tök tisztára mosom az autót a következő - nagyon olcsó módszerrel: 1 vödör tiszta, hideg víz! Hihetetlen, de tiszta víz + puha szivacs + ablaklehúzó gumi csodákra képes. Először bő vizes, puha autómosó szivaccsal átdörzsöloöm az autót. Mire körbeérek, az elején már feláznak az ízeltlábúak. Még 1x végigdörzsölöm az egészet, aztán egy egyszerű ablaklehúzó gumival tisztára húzom (figyelek az ép gumilapra, nehogy karcoiljon)

A lakásom ablakát ugyanúgy mosom, és az eredmény: TÖKÉLETESEN tiszta felület. Költség: kb 10 Ft ^_^

És igen, fontos, hogy minél előbb leszeded/áztatod, annál könnyebben lejön!

Link to comment
Megosztás:

Tök tisztára mosom az autót a következő - nagyon olcsó módszerrel: 1 vödör tiszta, hideg víz! Hihetetlen, de tiszta víz + puha szivacs + ablaklehúzó gumi csodákra képes. Először bő vizes, puha autómosó szivaccsal átdörzsöloöm az autót. Mire körbeérek, az elején már feláznak az ízeltlábúak. Még 1x végigdörzsölöm az egészet, aztán egy egyszerű ablaklehúzó gumival tisztára húzom (figyelek az ép gumilapra, nehogy karcoiljon)

A lakásom ablakát ugyanúgy mosom, és az eredmény: TÖKÉLETESEN tiszta felület. Költség: kb 10 Ft ^_^

És igen, fontos, hogy minél előbb leszeded/áztatod, annál könnyebben lejön!

Ha hideg vizes szivaccsal dörzsölöd nem karcolod bele a port? Én is sokáig szoktam áztatni, meg langyos vízzel mosni, az ízeltlábúk mégis nehezen akarnak lejönni...

Link to comment
Megosztás:

Ha hideg vizes szivaccsal dörzsölöd nem karcolod bele a port? Én is sokáig szoktam áztatni, meg langyos vízzel mosni, az ízeltlábúk mégis nehezen akarnak lejönni...

Nem, mert nagyon puha a szivacs és bő vízzel kell csinálni. Én nem szeretem a vegyszereket, inkább mégegyszer végigmegyek rajta. A lakásban is mindig csak tiszta vízzel mosok fel. Ha nincs vegyszer, allergiás sem lehetünk rá, gyerek sem ihatja meg stb... Meg, ha működik így is, minek a vegyszer?

Link to comment
Megosztás:

Tök tisztára mosom az autót a következő - nagyon olcsó módszerrel: 1 vödör tiszta, hideg víz! Hihetetlen, de tiszta víz + puha szivacs + ablaklehúzó gumi csodákra képes. Először bő vizes, puha autómosó szivaccsal átdörzsöloöm az autót. Mire körbeérek, az elején már feláznak az ízeltlábúak. Még 1x végigdörzsölöm az egészet, aztán egy egyszerű ablaklehúzó gumival tisztára húzom (figyelek az ép gumilapra, nehogy karcoiljon)

A lakásom ablakát ugyanúgy mosom, és az eredmény: TÖKÉLETESEN tiszta felület. Költség: kb 10 Ft ^_^

És igen, fontos, hogy minél előbb leszeded/áztatod, annál könnyebben lejön!

Nem a vita kedvéért, de tapasztalatból tudom, hogy a sima víz nem oldja pld. a zsíros szennyeződéseket, gondolok itt gyerek által "összemancsolt" üvegfelület, általam összefogdosott ajtókeret, stb. De lehet, hogy olyan csodaszivacsod van, ami nekem nincs. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.