Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AGR szelep lezárás


bszemethy

Recommended Posts

De most Te most lezártad, vagy csak tömítést tettél alá? :excl:

Gyárilag is lemez volt alatta, de volt rajta 2 lyuk.

Én az alapján vágtam egy lyuktalan lemezt alá, tehát le van zárva...

Csak ez a parafa tömítés zavart meg. Mert van akinek még a lemez is átégett...akkor a parafa meddig bírná... ?

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag is lemez volt alatta, de volt rajta 2 lyuk.

Én az alapján vágtam egy lyuktalan lemezt alá, tehát le van zárva...

Csak ez a parafa tömítés zavart meg. Mert van akinek még a lemez is átégett...akkor a parafa meddig bírná... ?

A parafa nem ég át, mert az csak tömítés. A lezárást nyilván nem parafával csinálja senki. (ha mégis akkor meg is érdemli :excl: :( )

Link to comment
Megosztás:

na tegnap én is lezártam.Nem is volt annyira gáz helyen mint ahogy számítottam rá.A le és felszerelés összesen kb. 20perc volt.1 kicsit jobban veszi a gázadást meg mintha nyugodtabb lenne az alapjárat.Viszont a várva várt hibajelző lámpa eddig elmaradt pedig már elmentem kb 40km-t nem mintha hiányozna.

Link to comment
Megosztás:

na tegnap én is lezártam.Nem is volt annyira gáz helyen mint ahogy számítottam rá.A le és felszerelés összesen kb. 20perc volt.1 kicsit jobban veszi a gázadást meg mintha nyugodtabb lenne az alapjárat.Viszont a várva várt hibajelző lámpa eddig elmaradt pedig már elmentem kb 40km-t nem mintha hiányozna.

Nem mindenkinél dobja gyakran a hibát. Nálam is csak hosszabb 3ezres fordulat körüli motorfékezés után dobja, és azt is inkább nyáron melegben. Télen csak nagyon-nagyon ritkán tesztel és veszi észre a lezárást.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.