Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Főként JVC-s cartársak véleményére vagyok kíváncsi :D

Az USB-re dugott pendriveról az mp3 zenékben 3 nagyon fontos dolog érdekelne:

1.lehet-e tekerni a trackben?

2.kikapcsolás (vagy rádióra átváltás oda-vissza) után ott folytatja-e ahol abbahagyta?

3. mekkora pendrive-ot kezel le?(pl:8-16giga??)

Ez azért lenne nagyon fontos, mert a jelenlegi dvd mp3-as fejem ezt sajna nem tudja, 3-4 éve amikor megvettem , rendesen megdöbbentem ezen, eddig húztam vele, de most már le szeretném cserélni. Egyébként más baja nincs, de a 2órás mixeknek mindig csak az első 20percét tudom hallgatni, amíg beérek a melóhelyemre, vagy bárhova. Nagyobb távot ritkán teszek meg...

A 2-es kérdés a legfontosabb, a többi már csak hab a tortán lenne :D

Link to comment
Megosztás:

hát ez lett :

nagy a szerelem :D

Pedig a réginek is örültél... Sokkal többet tud? vagy miért cseréltél? A hangzás miatt?

Szerk.: visszaolvastam, látom az adatokat. Nagyon szeretem a letisztult dolgokat én is, igazából egy tök fekete érintőképernyős lap tetszene nekem a legjobban, biztos van már olyan is. Mechanika nekem sem hiányozna, nem is tudtam, h ilyeneket is gyártanak... Igazából (kövezzetek meg) a gyári CAR400-assal nekem semmi bajom (mondjuk apósomtól kaptam új hangszórókat), de így - meg a csipogókkal - szerintem egész jól szól, még az mp3 is...

Link to comment
Megosztás:

Pedig a réginek is örültél... Sokkal többet tud? vagy miért cseréltél? A hangzás miatt?

Szerk.: visszaolvastam, látom az adatokat. Nagyon szeretem a letisztult dolgokat én is, igazából egy tök fekete érintőképernyős lap tetszene nekem a legjobban, biztos van már olyan is. Mechanika nekem sem hiányozna, nem is tudtam, h ilyeneket is gyártanak... Igazából (kövezzetek meg) a gyári CAR400-assal nekem semmi bajom (mondjuk apósomtól kaptam új hangszórókat), de így - meg a csipogókkal - szerintem egész jól szól, még az mp3 is...

nincs bal vele...

csak komolyabbra váltottam :D

eladó egyébként ..

Link to comment
Megosztás:

Főként JVC-s cartársak véleményére vagyok kíváncsi :D

Az USB-re dugott pendriveról az mp3 zenékben 3 nagyon fontos dolog érdekelne:

1.lehet-e tekerni a trackben? igen

2.kikapcsolás (vagy rádióra átváltás oda-vissza) után ott folytatja-e ahol abbahagyta? igen, sőt, ha kihúzod, és visszadugod ugyanazt akkor is ugyanonnan folytatja ahol abbahagyta

3. mekkora pendrive-ot kezel le?(pl:8-16giga??) fogalmam nincs, nekem 2 gigás van benne, azt kezeli.

Ez azért lenne nagyon fontos, mert a jelenlegi dvd mp3-as fejem ezt sajna nem tudja, 3-4 éve amikor megvettem , rendesen megdöbbentem ezen, eddig húztam vele, de most már le szeretném cserélni. Egyébként más baja nincs, de a 2órás mixeknek mindig csak az első 20percét tudom hallgatni, amíg beérek a melóhelyemre, vagy bárhova. Nagyobb távot ritkán teszek meg...

A 2-es kérdés a legfontosabb, a többi már csak hab a tortán lenne :D

nekem most ez van, és én maximálisan meg vagyok vele elégedve.

http://www.recarta.hu/index.php?kezd=10&am...mp;modul=termek

Link to comment
Megosztás:

nekem most ez van, és én maximálisan meg vagyok vele elégedve.

http://www.recarta.hu/index.php?kezd=10&am...mp;modul=termek

Hát igen egy ilyent elfogadnák én is! Most nekem egy JVC KG G632-m van nekem is már a 3. kocsiba :D de én nagyon szeretem. +nekem van mellette egy parrot ck3100 as kihangosító. Bár jó lenne ez a 711es mert ez 2in1. Meg gondolom ha van kormánytáv adapter akkor itt simán fel lehetne venni kormányról is :D

UHUHU a tiednek a háttérvilágítása világítás bekapcsolásra elhalványodik. Illetve úgy kérdem van lehetőség auto dimmerre.

Jaygab: az én JVC- mel lehet beletekerni a számba bár nem túl gyorsan de bele lehet km 5mp -s lépésekkel. Ha átváltasz vagy kikapcsolod de nem húzod ki az USB eszközt akkor onnan folytatja mikor visszaállsz/visszakapcsolod. Az enyém leírás szerint mivel csak FAT fáljrendszert ismeri ezért a max méret amit bevesz 4 GB. Ha nagyobbat dugsz rá akkor invalid felirat villog. De ez már elég régi. Az UHUHU féle 711es tuti visz nagyobbat is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az alábbi probléma megoldásában szeretnék segítséget kérni:

Gyári fejegységet szeretnék tenni egy 2006-os G-be. Sajnos az előző tulaj, nem tudom milyen okból, de elvágta a kijelző és a multikormány minden csatlakozóját. A táp, illetve hangszóró csati rendben. Szereztem egy dugót (azt hiszem "C"-nek jelölik), de nem tudom melyik színű kábel melyik cellába csatlakozik. Eddig még egy fotót, vagy leírást sem találtam sehol, illetve bontóban sem tudtak mintát adni.

Ha valakinek van valamilyen ötlete, nagyon megköszönném.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Na igen, ez eszembe sem jutott, hogy mi van akkor ha kihúzom, mert hát csak nem hagyom benne egy olyan jól látható helyen, felnyomják érte a kocsit.

De megnyugtató, hogy még akkor is folytatja. Ez ugyanolyan probléma lett volna számomra, mint a jelenlegi.

Robi! Ha jól értelmezem, a Tied nem folytatja visszahelyezés után???

Mondjuk én újabbat akarok de olyan bluetoothos, iPod-os uhuhu-féle nekem nem kell, én a JVC KD-R511E

néztem ki. http://autohifioutlet.hu/termekek/fejegyse...33/jvc-kd-r511e

Igazából az állandó ki-be húzogatás és a lopás elkerülése érdekében szimpatikusabb lenne egy hátsó USB-s megoldás, amit egy kábellel kivezetek a kesztyűtartóba és állandóan be lehet dugva, nem kell hozzányúlni, csak fél évben egyszer, amikor új számokat másolok rá. (Nincs szem előtt sem, nem kell kihúzgálni, az sem tesz neki jót, előbb-utóbb valamelyik elromlik, vagy a hifi, vagy a pendrive.)

De az ritka mint a fehér holló. JVC-ből egyáltalán nincs, inkább a clarionnak, McELEK is olyat vett, de nekem az nem tetszik annyira...

Tudom, hogy problémás vagyok, de valahogy így látom, szart nem akarok venni.

Link to comment
Megosztás:

mi a tököm az a Q faktor???

abban a menübe van amibe lehet állítani pl a magas jelszintjét -7től +7ig , frekvenciát 5k ,10k, 15k,

és van Q 0.7/1.4/2.0 na ez mi???

nem találtam a leírásban..

Németből vettem anno egy pioneert, nem volt hozzá magyar kotta.

10 éve megvan, de még nem értek hozzá... :D

Link to comment
Megosztás:

Németből vettem anno egy pioneert, nem volt hozzá magyar kotta.

10 éve megvan, de még nem értek hozzá... :D

És ez? A Dzsudzsák Balázs szülőhelyéről származó gépem előző tulaja a gyári Sc 804 magnóban hagyott egy régi mulatós kazettát. 100%, hogy nem benne felejtette, hanem nem tudta kivenni. Mondjuk 2 perc kellett nekem is, hogy rájöjjek, hogy nem elromlott, hanem két gombot kell egyszerre megnyomni .IW ..W-n megnéztem a mókust. Annyit megtudtam, hogy egy egyenruhás testületnél szolgál. Akinek itt a fórumon nem inge, ne vegye magára. :D

Link to comment
Megosztás:

És ez? A Dzsudzsák Balázs szülőhelyéről származó gépem előző tulaja a gyári Sc 804 magnóban hagyott egy régi mulatós kazettát. 100%, hogy nem benne felejtette, hanem nem tudta kivenni. Mondjuk 2 perc kellett nekem is, hogy rájöjjek, hogy nem elromlott, hanem két gombot kell egyszerre megnyomni .IW ..W-n megnéztem a mókust. Annyit megtudtam, hogy egy egyenruhás testületnél szolgál. Akinek itt a fórumon nem inge, ne vegye magára. :D

És a fószer évekig hallgatta a dáridót? :D

Az de komoly lehetett!

Link to comment
Megosztás:

És a fószer évekig hallgatta a dáridót? :D

Az de komoly lehetett!

Nem tudom. Végül is a kazetta eltűnt a nyílásban, a rádiót ettől függetlenül lehetett hallgatni. Off. Te aztán lelkes fórumozó vagy, ha meló után nem az ágyat veszed kezelésbe, hanem a számítógépet. Amikor éjszakára jártam( na nem sokáig), 6.30-kor már ágyban voltam. :D

Link to comment
Megosztás:

valaki véletlenül nem tudja, hogy a cdr500-ra rá lehet kötni erősítőt?

Ha arra gondolsz van-e RCA kimenete akkor a válasz nincsen! Hekkelős mókolósan lehet rá csinálni, vagy veszel jelleválasztót, vagy afféle kommersz erősítőt amin van nagy szintű bemenet.

Link to comment
Megosztás:

Na igen, ez eszembe sem jutott, hogy mi van akkor ha kihúzom, mert hát csak nem hagyom benne egy olyan jól látható helyen, felnyomják érte a kocsit.

De megnyugtató, hogy még akkor is folytatja. Ez ugyanolyan probléma lett volna számomra, mint a jelenlegi.

Robi! Ha jól értelmezem, a Tied nem folytatja visszahelyezés után???

Mondjuk én újabbat akarok de olyan bluetoothos, iPod-os uhuhu-féle nekem nem kell, én a JVC KD-R511E

néztem ki. http://autohifioutlet.hu/termekek/fejegyse...33/jvc-kd-r511e

Igazából az állandó ki-be húzogatás és a lopás elkerülése érdekében szimpatikusabb lenne egy hátsó USB-s megoldás, amit egy kábellel kivezetek a kesztyűtartóba és állandóan be lehet dugva, nem kell hozzányúlni, csak fél évben egyszer, amikor új számokat másolok rá. (Nincs szem előtt sem, nem kell kihúzgálni, az sem tesz neki jót, előbb-utóbb valamelyik elromlik, vagy a hifi, vagy a pendrive.)

De az ritka mint a fehér holló. JVC-ből egyáltalán nincs, inkább a clarionnak, McELEK is olyat vett, de nekem az nem tetszik annyira...

Tudom, hogy problémás vagyok, de valahogy így látom, szart nem akarok venni.

Hali! KD-R501-em van, minden szempontbol elégedett vagyok vele. Ha kihuzod az usb-t, de mielőtt bekapcsolod visszadugod akkor onnan folytatja ahol abbahagytad, ha bekapcs után dugod vissza akkor ugy rémlik hogy elveszti a memóriát és az usb első számával kezd. Pöpec kis fejegység, nem bántam meg hogy ezt vettem. 4csatornás erősítővel, első szett+láda, gyönyörüen szól, mindenki dícsérte eddig. :D

Link to comment
Megosztás:

Hali! KD-R501-em van, minden szempontbol elégedett vagyok vele. Ha kihuzod az usb-t, de mielőtt bekapcsolod visszadugod akkor onnan folytatja ahol abbahagytad, ha bekapcs után dugod vissza akkor ugy rémlik hogy elveszti a memóriát és az usb első számával kezd. Pöpec kis fejegység, nem bántam meg hogy ezt vettem. 4csatornás erősítővel, első szett+láda, gyönyörüen szól, mindenki dícsérte eddig. :D

Korlátlanul olvassa a pendrive-ot? Mármint lekezel egy 8gigabyte-osat?

Mert én azzal használnám, később meg lehet, hogy 16G-val...

Link to comment
Megosztás:

Korlátlanul olvassa a pendrive-ot? Mármint lekezel egy 8gigabyte-osat?

Mert én azzal használnám, később meg lehet, hogy 16G-val...

Húú, sajnos ezt nem tudom megmondani, 2db 2gigást használok, igy ha itthonfelejtem az egyiket uj zenék másolása után akkor se kell a rádiót hallgatni. :D (meglestem közben a leírásban, csak a fatot ismeri ez is, ugyhogy valszeg csak 4gigáig, de 4 giga 320as mp3-ban is kb. 30óra zene, sztem fölös kocsiba nagyobb)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pár hónappal ezelőtt írtam,hogy CCRT 700-as magnómat nem vezérli a multikormány.El volt vágva pár vezeték a gyári csatlakozón,összekötözgettem őket (még mielőtt valaki feltenné a kérdést,hogy jó drótokat kötöttem-e össze,hozzáteszem,a csatiból kilógott a drót,úgyhogy csak a megfelelő színeket kellett összekötnöm).Ezután már a kijelzőn lehetett látni a rádió frekvenciáját.Két drót azonban nem hagy nyugodni,kettő darab lilás-kékes drót,ami két különböző kábelkötegből jött ki,(szintén el volt vágva a két drót),a gyári dugóba bele sem érnek,mert rövidebbek.Összekötöttem a két drótot,de így sem mükszik a multikormányom.

Az a kérdésem,hogy a két drót végéről nem hiányzik valami,amibe esetleg be voltak kötve,valami kütyü,és ezért nem jó a multikormányom?

K_p201_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Segítséget előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pár hónappal ezelőtt írtam,hogy CCRT 700-as magnómat nem vezérli a multikormány.El volt vágva pár vezeték a gyári csatlakozón,összekötözgettem őket (még mielőtt valaki feltenné a kérdést,hogy jó drótokat kötöttem-e össze,hozzáteszem,a csatiból kilógott a drót,úgyhogy csak a megfelelő színeket kellett összekötnöm).Ezután már a kijelzőn lehetett látni a rádió frekvenciáját.Két drót azonban nem hagy nyugodni,kettő darab lilás-kékes drót,ami két különböző kábelkötegből jött ki,(szintén el volt vágva a két drót),a gyári dugóba bele sem érnek,mert rövidebbek.Összekötöttem a két drótot,de így sem mükszik a multikormányom.

Az a kérdésem,hogy a két drót végéről nem hiányzik valami,amibe esetleg be voltak kötve,valami kütyü,és ezért nem jó a multikormányom?

Segítséget előre is köszönöm!

csak piros kéket találtam..

egyik a távhoz megy a másik meg az út jeladóhoz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.