Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Régen amennyire hifibuzi voltam :D most már annyira nem foglalkoztat.

Csak szóljon valami és kész!Gondolom ez korral jár,képes voltam napokig tekergetni

állítgatni egy frissen vásárolt kütyüt,hangfalakat cipeltem a szobába,pultos decket vettem-eladtam

diszkósoknak,erősítőt építettem(mikor még nem vasutas voltam,akkor rádió-tévé szerelőként próbálkoztam)

...de jó is volt.

Azért a szép, tiszta hangú hangforrásokat még most is szeretem. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Most tettem szert egy 99-es Caravan-ra. Egy öreg fószertól vettem . Következő a problémám : nem vezérlik a kormány kapcsolói a hifit és a hőmérsékletet sem mutatja a kijelző csak --.-- ezt mutatja . Mi lehet a gond ?

Off. Szkolka forint, milyen moci, milyen felszereltség. mennyi km.?

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Most tettem szert egy 99-es Caravan-ra. Egy öreg fószertól vettem . Következő a problémám : nem vezérlik a kormány kapcsolói a hifit és a hőmérsékletet sem mutatja a kijelző csak --.-- ezt mutatja . Mi lehet a gond ?

Valószínűleg a hőmérséklet jeladód a hibás a lökhárító mögött. Nekem is volt ilyen hibám megvételkor. A másikat nem tudom. Ha csak ennyi gondod van a géppel, jól jártál vele, ezek fillérekből javíthatók. Gondolom.

Link to comment
Megosztás:

1.6 16v classic 147000 km (opel schiller-nél ellenőrizve) e.ablak,e.tükör, 2 lufi,ABS,klíma,vonóhorog, karcmentes

Azt hogyan csinálta "karcmentes"?

Nekem a motorháztetőmről a kis kavicsok igen jól leverték már a festést (64e km alatt)...

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Most tettem szert egy 99-es Caravan-ra. Egy öreg fószertól vettem . Következő a problémám : nem vezérlik a kormány kapcsolói a hifit és a hőmérsékletet sem mutatja a kijelző csak --.-- ezt mutatja . Mi lehet a gond ?

1.6 16v classic 147000 km (opel schiller-nél ellenőrizve) e.ablak,e.tükör, 2 lufi,ABS,klíma,vonóhorog, karcmentes

Na, jól szét offoljátok az Astra G> Astra gyári "HIFI" topicot egy Astra F miatt :D :D

Link to comment
Megosztás:

A kedélyek megnyugtatása végett : az autóm G Astra , én gondoltam , hogy Classic mert valami "hozzáértő " azt mondta . Azért jó látni ,hogy ennyi fanatikust megmozgatott a kérdés . A hőmérséklet jeladót hol találom ? A magnó pontos típusát holnapra megírom hátha valaki tud segíteni . A gép azért karcmentes mert az "öreg" nagyon vigyázott rá . egyetlen hibát találtunk rajta a kipuffogó hátsó dobja ki volt rohadva egy helyen és kifújt ( már kijavítottuk) . Köszi a sok hozzászólást ! Egyébként tipp-topp az autó .

Link to comment
Megosztás:

A kedélyek megnyugtatása végett : az autóm G Astra , én gondoltam , hogy Classic mert valami "hozzáértő " azt mondta . Azért jó látni ,hogy ennyi fanatikust megmozgatott a kérdés . A hőmérséklet jeladót hol találom ? A magnó pontos típusát holnapra megírom hátha valaki tud segíteni . A gép azért karcmentes mert az "öreg" nagyon vigyázott rá . egyetlen hibát találtunk rajta a kipuffogó hátsó dobja ki volt rohadva egy helyen és kifújt ( már kijavítottuk) . Köszi a sok hozzászólást ! Egyébként tipp-topp az autó .

Elöl, a lökösben, középen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.