Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

csak piros kéket találtam..

egyik a távhoz megy a másik meg az út jeladóhoz

Szia!

Lehet,hogy piros kék,nem emlékszem pontosan,(rég volt kiszedve a magnóm,a kép meg eléggé homályos),akkor azt a kettőt végül is jó,hogy összekötöttem,vagy nem?

Valószínű,hogy hétvégén kiszedem,és megnézem pontosabban,megpróbálok normálisabb képet csinálni a vezetékekről.

Azért köszönöm a segítségedet!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Lehet,hogy piros kék,nem emlékszem pontosan,(rég volt kiszedve a magnóm,a kép meg eléggé homályos),akkor azt a kettőt végül is jó,hogy összekötöttem,vagy nem?

Valószínű,hogy hétvégén kiszedem,és megnézem pontosabban,megpróbálok normálisabb képet csinálni a vezetékekről.

Azért köszönöm a segítségedet!

Lehet érdemes lenne körülnézni a kormány környékén is, hogy ott meg van-e minden....

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Lehet,hogy piros kék,nem emlékszem pontosan,(rég volt kiszedve a magnóm,a kép meg eléggé homályos),akkor azt a kettőt végül is jó,hogy összekötöttem,vagy nem?

Valószínű,hogy hétvégén kiszedem,és megnézem pontosabban,megpróbálok normálisabb képet csinálni a vezetékekről.

Azért köszönöm a segítségedet!

Ismeretlen, lógó tyúkbeleket én nem kötözgetnék össze.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2002-es G Astrám. Benne egy VDO CDR500 (E) CD-s rádió.

Akksi csere után rádió "SAFE".... Kódkártyát nem találtam, már írtam a Német szerviznek, de semmi válasz eddig. (Kinti kocsi) :icon4:

Tudna valaki segíteni? 2 próbálkozást már kiiktattam...... :icon4:

Adatai:

GM050011123960

VDO 326559176

No: 24 469 302

Előre is köszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet érdemes lenne körülnézni a kormány környékén is, hogy ott meg van-e minden....

Szia!

Köszönöm a tippet.ha jól emlékszem mielőtt kiszedem a légzsákot,15 perccel előtte le kell szedni az akksi sarut.Ha nem így van javítsatok ki légyszi.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Segítsetek légyszíves, elakadtunk a szerelésben!

A gyári cd-s autórádió helyére raknánk be az újat. A kormányról vezérelhetőséggel van probléma, az autórádió már működik.

A képen látható kábelek lógnak a levegőben. Az autórádióból jön ki a Steering Wheel Remote Control kábel, gondolom ide kellene rákötni az átalakító egyik kábelét. De melyiket?

Köszönöm!

http://kepfeltoltes.hu/view/110703/F_nyk_p...ltoltes.hu_.jpg

Tehát az autórádióból kijövő lógó kábelek:

Steering Wheel Remote Control

Mute

P.Cont

Kormányátalakítóról pedig két barna lóg, egyik végén S-Video csatlakozó van, a másik végén csak kis fém csatlakozó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Segítsetek légyszíves, elakadtunk a szerelésben!

A gyári cd-s autórádió helyére raknánk be az újat. A kormányról vezérelhetőséggel van probléma, az autórádió már működik.

A képen látható kábelek lógnak a levegőben. Az autórádióból jön ki a Steering Wheel Remote Control kábel, gondolom ide kellene rákötni az átalakító egyik kábelét. De melyiket?

Köszönöm!

http://kepfeltoltes.hu/view/110703/F_nyk_p...ltoltes.hu_.jpg

Tehát az autórádióból kijövő lógó kábelek:

Steering Wheel Remote Control

Mute

P.Cont

Kormányátalakítóról pedig két barna lóg, egyik végén S-Video csatlakozó van, a másik végén csak kis fém csatlakozó.

sajnos én nem tudom, de nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre, hogy milyen lett.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hétvégén kiszedtem a magnót és csináltam érthetőbb képet a vezetékelésről.Talán jobban látszik honnan jönnek azok a kérdéses piros-kék drótok,amiket én összekötöttem.Az egyik elérne a csatlakozóig,de a másik nem.Sajna a csatlakozón sem találtam olyan helyet ahová beillene.

K_p322_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A multikormány szétszedésére már nem volt időm sajna.Úgy tudom 15 percel előtte le kell venni az akksi sarut a légzsák miadt,jól tudom?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, de sajnos nem segít nekem. :D

Próbából meg nem merek összekötni kábeleket. Két barna jön ki a kormányhoz illesztőből....

Sok a lehetőség hogy a szerencsére bízzam.

Megoldódott a probléma. Én voltam figyelmetlen. Az átalakítóból kijövő két kábel közül csak az egyik volt bekötve, a másik csak üres csatlakozóba futott. Így a másik lett az autórádióhoz kötve.

Szuperül működik a multikormány a Kenwood rádióval!

Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Megoldódott a probléma. Én voltam figyelmetlen. Az átalakítóból kijövő két kábel közül csak az egyik volt bekötve, a másik csak üres csatlakozóba futott. Így a másik lett az autórádióhoz kötve.

Szuperül működik a multikormány a Kenwood rádióval!

Köszönöm a segítséget!

na az királyság...

kellet valami modul ?

Link to comment
Megosztás:

na az királyság...

kellet valami modul ?

Igen kellett. 18e Ft volt a doboz ami az autórádió és az iso csatlakozók közé került. És ebbe az átalakító kötegbe kellett beledugni a Kenwood rádio Steering Wheel Control kábelét.

Lett némítás funkció is! :D Most irigylem egy kicsit a sógort, az ő Astrájába szereltük be.

Link to comment
Megosztás:

Megoldódott a probléma. Én voltam figyelmetlen. Az átalakítóból kijövő két kábel közül csak az egyik volt bekötve, a másik csak üres csatlakozóba futott. Így a másik lett az autórádióhoz kötve.

Szuperül működik a multikormány a Kenwood rádióval!

Köszönöm a segítséget!

Még kiegészítésként írom, hogy a kormányon lévő gombok világítanak! Nem kellett semmit átkötni. :D Királyság!

Link to comment
Megosztás:

Még kiegészítésként írom, hogy a kormányon lévő gombok világítanak! Nem kellett semmit átkötni. :D Királyság!

Nekem is ugyanez az átalakítóm van mint neked csak nekem JVC véggel. Kicsit túlfizetted én a TME.EU ról rendeltem és postával együtt nem volt 13 ezer. De a lényeg hogy működik! Én szétszedtem ezt a csodát de nem tudtam megfejteni hogy miként működik. Pedig az volt a tervem hogy lekoppintom és akkor tudok én is ilyen csinálni annak aki megérdemli :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget kérnék, multikormány gombjainak megvilágítása nem műxik,ennek a leszerelésére kellene tanács,ha valaki már elkövetett ilyet!

Thx!

a kormányt a két küllője közt megtapogatod hátul,ott találsz 2db lyukat,abban van 1-1csavar,általában torx fejű.Kitekered,(nem fog kiesni)ekkor ki tudod emelni a légzsákot,alatta van a gombok csavarja...

Link to comment
Megosztás:

a kormányt a két küllője közt megtapogatod hátul,ott találsz 2db lyukat,abban van 1-1csavar,általában torx fejű.Kitekered,(nem fog kiesni)ekkor ki tudod emelni a légzsákot,alatta van a gombok csavarja...

Légzsák babrálás előtt pár percel vedd le az akksisarut! :D

Nehogy meglepetés érjen!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok.

Tudtok ajánlani valami mp3-as cd rádiót amivel tudom használni a gyári kijelzőmet,illetve a multikormányt?

szerintem mindenképpen kelleni fog egy ilyen közbeiktatott kütyüke,amit ha visszaolvasok kb 2-3 oldalt,meg is találsz...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.