Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Irtad ezt az erősítős dolgot, ha továbbra sem vagyok teljesen megelégedve a vétel minőségével, milyet érdemes vennem és mennyiből lehet megúszni?

Szerintem ez egyike azon dolgoknak ahol az olcsó nem feltétlenül a drága. Nekem még a tuning wareszból maradt meg, de ez megéri az árát az 1200 forintossal szemben tuti: Hirschmann antennaerősítő

Örülök hogy megoldódott a rádiógondod!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez egyike azon dolgoknak ahol az olcsó nem feltétlenül a drága. Nekem még a tuning wareszból maradt meg, de ez megéri az árát az 1200 forintossal szemben tuti: Hirschmann antennaerősítő

Örülök hogy megoldódott a rádiógondod!

Jól értem, hogy inkább a hirschmann 5000-ért, mint a gagyi 1500-ért? Remélem azért nem kell, hétvégén megint megyünk Pápára, majd tesztelek. ;)

Egyébként pont csak ilyet kerestem: "WS 11 szivargyújtó lengőaljzat", de nem találtam, így kábellel, csatlakozóval vettem 660-ért két hete, kábelek azóta polcon. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy a 17 cm-es hangszóró befér-e az első ajtóba, és egyáltalán ténylegesen akkora a mérete? A Sony, Pioneer is van ilyen.

Válaszokat előre is köszönöm!

Befér. Az ugyanaz, mint a 165-ös... az a gyári méret. Hivatalosan 6,5" - aztán már lehet válogatni, ki, hogy számítja át a hüvelyket milliméterbe.... ;)

Valószínűleg kell majd beépítőgyűrű is a beépítéshez.

Link to comment
Megosztás:

Befér. Az ugyanaz, mint a 165-ös... az a gyári méret. Hivatalosan 6,5" - aztán már lehet válogatni, ki, hogy számítja át a hüvelyket milliméterbe.... ;)

Valószínűleg kell majd beépítőgyűrű is a beépítéshez.

Gondoltam, hogy kell a beépítőkeret is hozzá.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Jól értem, hogy inkább a hirschmann 5000-ért, mint a gagyi 1500-ért? Remélem azért nem kell, hétvégén megint megyünk Pápára, majd tesztelek. <_<

Egyébként pont csak ilyet kerestem: "WS 11 szivargyújtó lengőaljzat", de nem találtam, így kábellel, csatlakozóval vettem 660-ért két hete, kábelek azóta polcon. :lol:

A hirschmann az nagyon profi minőség és sok éve piacvezető a hiradástechnikában. Nekem a múltkor egy kültéri 30 éves antennaerősítőt visszacseréltek pedig én csak azt kérdeztem hogy mennyi lenne egy ilyen újba. Erre eladó: ha megvan a papírja akkor lehet hogy még garanciális. Az volt.

Link to comment
Megosztás:

A hirschmann az nagyon profi minőség és sok éve piacvezető a hiradástechnikában. Nekem a múltkor egy kültéri 30 éves antennaerősítőt visszacseréltek pedig én csak azt kérdeztem hogy mennyi lenne egy ilyen újba. Erre eladó: ha megvan a papírja akkor lehet hogy még garanciális. Az volt.

Köszi, ezt tudtam a hirschmannról. Inkább a másik oldal érdekelne, a "gagyikról" nincs tapasztalatom. Negyed áron vannak, és azért az nem lenne mindegy, de ha elve bénák, akkor inkább várok és veszek, ha lesz annyi pénzem hirschmannra.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, ezt tudtam a hirschmannról. Inkább a másik oldal érdekelne, a "gagyikról" nincs tapasztalatom. Negyed áron vannak, és azért az nem lenne mindegy, de ha elve bénák, akkor inkább várok és veszek, ha lesz annyi pénzem hirschmannra.

Az a "cső" antennaerősítő gagyi. Vettem vadonatújat, és már rossz volt (szakadás). Volt alkalmam összehasonlítani is, a gyári erősítő hozzá képest high-tech. Ettől még működhetne, de nekem nem sikerült felélesztenem, többszöri próbálkozásra sem.

Aztán vettem Vaterán olyat, mint a Hirschmann, 800-ért, és tuti.

Link to comment
Megosztás:

Az a "cső" antennaerősítő gagyi. Vettem vadonatújat, és már rossz volt (szakadás). Volt alkalmam összehasonlítani is, a gyári erősítő hozzá képest high-tech. Ettől még működhetne, de nekem nem sikerült felélesztenem, többszöri próbálkozásra sem.

Aztán vettem Vaterán olyat, mint a Hirschmann, 800-ért, és tuti.

értem, köszi

megnézem vaterkát (megmondom őszintén nem is jutott eszembe, pedig már ma is néztem ott mást) <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szombaton 2 hete hogy vettem egy bordó színű 2000-es évjárató G Astrát. 1.6-os és hibátlanul megy.

Amivel pici bajom van az az autóráidó. Eredeti van benne, meg azért aránlag jól szól de igényelném hogy legalább CD-t vagy mp3-at játszon, vagy ha lenne esetleg valami jóminőségű aux bemenet akár elöl, akár hátul, mert akkor iPhone-t rátudom kötni.

Néztem is ki szép fejegységeket olyan 20-30 között. Az nem zavar hogyha a középső kijelzőn nem jelennek meg a rádió információi mert hogy az úgyis ott van a rádió előlapján. Ami miatt viszont nagyon fájna a szivem az a multikormány.

A kérdésem igazából az hogy van-e arra lehetőség hogy a multikormány megőrízze valamiylen szinten a funkcióját. Ha nem is az összes gombot tudjam használni, de legalább a hangerőt vagy a rádió állomás váltást. Van-e olyan fejegység ami hajlandó vele együttműködni, vagy valahogy megoldható-e?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

A kérdésem igazából az hogy van-e arra lehetőség hogy a multikormány megőrízze valamiylen szinten a funkcióját. Ha nem is az összes gombot tudjam használni, de legalább a hangerőt vagy a rádió állomás váltást. Van-e olyan fejegység ami hajlandó vele együttműködni, vagy valahogy megoldható-e?

Itt nézegessél

Az enyém is innen van, szépen teszi a dolgát ahogy kell.

Link to comment
Megosztás:

helló!valószinű nem jó helyere irok,de nem találtam a helyem!az a problémám,hogy nem tudom kikódolni a rádióm vdo 500as! hiába nyomom neki AS gombot ,nem hozza be a Code feliratot:S jó lenne ha segítene valaki!!előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

helló!valószinű nem jó helyere irok,de nem találtam a helyem!az a problémám,hogy nem tudom kikódolni a rádióm vdo 500as! hiába nyomom neki AS gombot ,nem hozza be a Code feliratot:S jó lenne ha segítene valaki!!előre is köszi

Hosszan nyomod? Simán megnyomni nem elég....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!!

Még naon új vok itt.

Vettünk egy G Astra Caravant, 1.4 16V-t, és az lenne a kérdésem, h a VDO CDR 500al h lehet manuálisan állítani a rádió frekvenciát??

megnyomom pl a jobbra gombot és elkezd keresni automatikusan, ezt h lehet manuálra át váltani h én léptessem 5Mhz-ként???vagy nemtom hanyassával..

Szeretném kikeresni a slágert de nemtom :S

Vki aki tudja az vagy itt vagy privát üzenetben írja már le!!!

Köszönöm szépen

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Még naon új vok itt.

Vettünk egy G Astra Caravant, 1.4 16V-t, és az lenne a kérdésem, h a VDO CDR 500al h lehet manuálisan állítani a rádió frekvenciát??

megnyomom pl a jobbra gombot és elkezd keresni automatikusan, ezt h lehet manuálra át váltani h én léptessem 5Mhz-ként???vagy nemtom hanyassával..

Szeretném kikeresni a slágert de nemtom :S

Vki aki tudja az vagy itt vagy privát üzenetben írja már le!!!

Köszönöm szépen

Hello, üdv itt <_<

Manual, németül:

http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Atta...chmentId=589780

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.