Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az elsőn rajta vagyok :lol:

Majd 1 benyakúton kicsit próbálom tisztogatni.

Azért ne az ablakmosós vödörből szolgáld ki magad olajos tisztítás téren, mert pár embernek

meglepetést okozol a szélvédőjére. :)

Anti!

Matador nem annyira jó minőség a slickek között. Az az egyik legolcsóbb, és csak az olcsók között

jó igazán. Ha profin akarod nyomni, akkor pirelli rs9 típust nézel pl. Ez 65 körül van darabja, de

lényegesen jobb. Viszont vigyázni kell vele, csak a 400m-es pályán használhatod, mert hamar

elmelegszik (főleg száraz nyári aszfalton), és akkor kidobhatod. :)

Link to comment
Megosztás:

"Fiaim! Ami kerek, emeljük, ami meg szögletes, azt gurítsuk!"

:lol: :) :)

Szimpatikus koncepció :D

....Azért ne az ablakmosós vödörből szolgáld ki magad olajos tisztítás téren, mert pár embernek

meglepetést okozol a szélvédőjére. :)....

Ez is csak neked juthat eszedbe :D

Gőzborotváról volt szó :)

Link to comment
Megosztás:

Én láttam olyat, aki a ablakmosó vödörben található azonosíthatatlan masszából töltötte fel az kocsija ablakmosó tartályát :)

Gratulálok neki!Ennyi erővel bele is hugyozhatott volna,semmivel sem rosszabb megoldás!

Én az olyan férgektől kapok idegbajt,aki a kocsi hamutartóját a benyakútnál önti ki az ablakon a töltöfej mellé!A kukáig már lusta elmenni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok neki!Ennyi erővel bele is hugyozhatott volna,semmivel sem rosszabb megoldás!

Én az olyan férgektől kapok idegbajt,aki a kocsi hamutartóját a benyakútnál önti ki az ablakon a töltöfej mellé!A kukáig már lusta elmenni! :lol:

Azon kút mellett, ahol tegnap gőzborotvával lemostuk - ez túlzás, lemosta Anti :) - a gumokat, van egy Meki is.

Az egyik parkolóban tisztán lehetett látni, hogy állt egy kocsi - üres sáv -, mindkét irányba dobálták ki a szemet az ablakon, pedig van vagy 2 méter a szemetes :)

Link to comment
Megosztás:

Azon kút mellett, ahol tegnap gőzborotvával lemostuk - ez túlzás, lemosta Anti :) - a gumokat, van egy Meki is.

Az egyik parkolóban tisztán lehetett látni, hogy állt egy kocsi - üres sáv -, mindkét irányba dobálták ki a szemet az ablakon, pedig van vagy 2 méter a szemetes :)

Szivesen visszadnám neki az ablakon,hogy valamit elvesztett! :)

Kúton amiért még szoktam szólni,ha valaki megtankol,bemegy fizetni,nekiáll kávézni és a kocsit a kútfejnél hagyja!Így viszont más nem tud tankolni!Nem szokott tetszeni,he bemegyek és szólok,hogy ugyan álljon már arrébb amíg kávézik! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez is csak neked juthat eszedbe :)

Gőzborotváról volt szó :)

Arra gondoltam, simán képes lennél rá... :)

GAbi simán megcsinálná az ablamosós vödörből,sőt még egy kis metyabondot is löttyintene bele! :lol:

De jól megvoltam 1 hétig, a fórum közelébe sem jöttem... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mennyi az új ára itthon, de nem tűnik túl drágának! A sérülése sem túl nagy és jó sok az 550km ami benne van. Voszi egy csere? :lol: (valamiért nem tudtam linkelni ezért másoltam be :) :) )

Mobile.de-n találtam:

EUR 16.900

MwSt. ausweisbar

6aad_27.JPG

Daten:

Gebrauchtfahrzeug, - Jahreswagen, 550 km

177 kW (241 PS), Benzin, Schaltgetriebe, Euro 4

Erstzulassung: 06/06, HU: 06/09, AU: 06/09

Klimaautomatik, Ardenblau-metallic, 2/3 Türen

Besonderheiten:

ABS, Stabilitätskontrolle, Zentralverriegelung, Tempomat, el. Wegfahrsperre, Lederausstattung, Leichtmetallfelgen, Navigationssystem, el. Fensterheber, Xenonscheinwerfer , Garantie

Beschreibung:

Das Fahrzeug hat einen Frontschaden !! Fahrzeug bedingt Fahrbereit, da Kühler defekt. Airbags OK, Rad vorn rechts leichter schiefstand. Bi-Xenon-Kurvenlicht, Klimatronik, CD70 Navi+Farbmonitor, 6-Gang-Getriebe, Teilleder Recaro Sportsitze, Infotainment-Paket1, Telefonvorr.+Bluetooth, Twin Audi hinten, Bordcomputer, Sichtpaket, Regensensor, Innenspiegel autom. abblendbar, el.Spiegel, Reifendruckkontrolle, Aluräder 19", 2xEFH, 6xAirbag, ZV+Fernbed., ABS, ESP, IDS-Plus-Fahrwerk, Tempomat, Nebel, Servo, SRA, Sportlederlenkrad, Lenkradfernbed., Bordcomputer, 1.Hand, Scheckheft, EX-Opel-Werksfahrzeug, Werksgarantie bis 6/2008, Neupreis Euro 33173,96 !! Farbe Ardenblau-met.,Irrtümer Vorbehalten !!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.