Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=7754

Itt az oldala kérdezd meg hogy őt cumiztattad-e meg :) - már persze csak ha szoktál büntetni cs-on (merénugyannem)

Ja és vigyázz nehogy összekeverjen öcsémmel mert szinte bármelyik nevedet használod azt fogja hinni elsőre hogy öcsém vagy :)

Na jóéjt

Ja és királyat pókereztünk Mor-ral :lol: (Ő nyert)

Link to comment
Megosztás:

A Bömösön az állt hátul, hogy 316i, de annak is valami hasonló szerepe lehetett, mint az enyémen az 1.4i, mert annál sokkal jobban ment, legalább 2000-es, de inkább 2500-as motor volt benne, mert a GSI-nek is nagyon kellett küzdenie.

És legalább megverte a GSi? :lol:

Link to comment
Megosztás:

És legalább megverte a GSi? :lol:

Szerintem nem, mert amikor rendesen elkapta a rajtot a BMW, akkor még engem is megfogott.....asszem :)

De tudom, hogy nem tudtam sávot váltani, így utána lemaradtam. :)

Ez addig volt számomra érdekes, amíg mindhárman egymás mellett álltunk a pirosnál.

Az elsö rajt mindenképp az enyém volt. :)

Link to comment
Megosztás:

neked jo de ezt mar megbeszéltük régebben hogy f18+ od van

ott a végáttétel is 3,45 egy kicsit hosszabb mint az f20cr de nem olyan rossz

de azért a lehetne rövidebb :lol:

nekem pl a 3,72 nagyon jo :) :)

ennél nem nagyon szeretnék én rövidebbet igy is elég sokat kell valtogatni 6dikig :D :)

őő.. akkor ez mit is takar? több kicsit a vége? vagy pont ellentkezőleg..

készen van amúgy kipuff.. nem volt olyan gáz.. nagyflex.. a tüzkarika maradványai levág.. csőre új ráhúz.. ráhegeszt.. (lehet a leömlőt is) aztán összecsavaroz.. nem csalódtam most se janóékban :)

Link to comment
Megosztás:

Na én ismerem is a srácot, már többször dumcsiztunk..ő is a Lenderékhez jár...

engem rajtnál ver, és csak 3-ban érem utol...nagyon jól megy és nagyon keni neki a gyerek...de 3-ban és felette már nincs gond...meg 50-ről repülőjart esetén sincs... :lol:

De hogy most konkrétan kiről beszélsz azt meg mi nem vágjuk! :)

Link to comment
Megosztás:

Pikcsőr ?

Nem akarod lefényképezni ? :)

Nem majd ha le lesz fényezve egyszer :)

Mentem vele egy kört Újpestre zavart a hó a tetején :) Le is olvadt.

Láttam egy kék GSit a Pólustól északra a temető után azzal szemben.

Ja, tegnap meg Szonik jött szembe Fogarasi tuskó mellett villantottam is csak épp teflonált és szerintem nem látott.

Nagyon teccik nekem Kori Omija :lol: ennyit bőven ér!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.