Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem tizenhaccelepen nem dob sokat mert nektek eleve hengerenkénti leömlőtök van, csak tudtommal 32mm és a Lexmaul meg szélesebb - szal elvileg picivel jobb lesz.

Annyiba kerül amennyiért sikerül szerezned, szerintem nem egyszerű...

Igazság szerint eléggé elvakult vok, és az irányelvem a gyári kupuffrendszer.. nem véletlen van rajta.

Szal nagyon remélem,hogy meg tudják hegeszteni vagy valami. csúnya lenne, hogy egy ilyen faxság miatt "új" leömlőt kelljen szerezni.. csak nem így tervezték meg.. bár a gyárnak tuti ez érné meg jobban.. :S

háát majd 27.én kiderül.. addig no ótó.. mókás :)

Slic gumi. Murva sokat számit.. nekem sose volt, de Anti lehet emlékszel a Calis srácra, Lacira. asszem meg is vetted a slic gumijait..

Egyszer gyorsúltunk. asszem már bent volt a nagytengely meg a chip neki.. elindúlt, megvertem kb fél-3/4 kocsival..

Hazaugrott a slicért... kaptam bő 1-1.5 autót :)

Ilyesmi mint ez csak nincs rajta ennyi lyuk (csavarhelyek nincsenek)

http://www.plankenauer.at/plankenauer/reif...lgen/BBS_RX.jpg

Ez a kedvenc felnim :lol:

Link to comment
Megosztás:

kicseréltem tegnap este a kerekeket télire(17"-ról 14"-ra)kicsit leült az otó még szerencse h nem van rajta lökös kiváncsi vagyok mi lesz ha visszarakom a lökés hárítót :lol:

Mert mit gondolsz hogy mi lesz?

Leér?

Én is pókerezek ám itten :) én vagyok a gsi001 :)

Na majd figyelek, általában 1000+100 -as asztalokhoz ülök be sit&go-ra szigorúan nem pénzben.

Link to comment
Megosztás:

Na majd figyelek, általában 1000+100 -as asztalokhoz ülök be sit&go-ra szigorúan nem pénzben.

ne legyél már puding, egyik kollégám amit online pokeren nyert abbol vett egy Nivát, amit most full kikasztniznak, fényeznek, ujrakárpitoznak és még marad pénz a nagy zenére is :)

de pokert miért nem élőben nyomunk? :)

Ááááááááá nem hiszem, hogy olyan közegben, ahol ilyen forró gázok vannak, sajtot használnának bármi rögzítésre :D

Pista az utobbi pár napban egyre többet postol...és milyen sz@rokat :) :lol:

OOOOPPPPEEEELLLL PPPPOOOOWWWWEEEERRRR!!!! :D

nyomjad Robi ne hagyd, hogy offoljanak :D :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor holnap este 8 lakásavató, mindenki a vendéged? :)

Indítsak listát, vagy úgy is mindenki hoz még csomó embert? :)

Lehetne mondjuk inkább 26-án, akkor én is mennék. :)

Jaa, akkor vigyázzatok a városban az 1.4-es piros A Corsákkal, nagy Matchbox felirattal a hátsó szélvédön, mert elöfordulhat, hogy én vagyok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.