Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Láttam a Lenderéknél egy C20XE leömlőt a falon, de továbbra sem javaslom hogy oda menjél.

Bizti hogy tudsz szerezni C20XE leömlőt egy másikat olcsón!!!

Ne hozd rám a frászt!! nem lehetne hegeszteni? :lol: Amúgy nem is hozzájuk vinném.. nekem kicsit drágának tüntek amikor Petyának cseréltek tűzkarikát.. meg mióta megvan a kocsi, azóta janóékhoz járok.. nekem nem volt bajom velük..

Remélem most is se lesz, és kitalálnak valamit.. nem igazán van "kedvem" másik leömlőt venni...pláne ha nem pont olyan mint ez ....

Ha ügyes a kipuffos megcsinálja! :)

Ez a verzió jobban tetszik..

Ááááááááá nem hiszem, hogy olyan közegben, ahol ilyen forró gázok vannak, sajtot használnának bármi rögzítésre :)

'hüle!! :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: :)

Amúgy mennyi szokott lenni egy Lexmaul? Tényleg annyira szupi?

Szerintem tizenhaccelepen nem dob sokat mert nektek eleve hengerenkénti leömlőtök van, csak tudtommal 32mm és a Lexmaul meg szélesebb - szal elvileg picivel jobb lesz.

Annyiba kerül amennyiért sikerül szerezned, szerintem nem egyszerű...

Link to comment
Megosztás:

Kifejezetten érezhető hatása nem hiszem, hogy van...

Én még midig azt az elvet vallom, hogy 5-8 Le-t nem lehet megérezni...

És ahogy egyre többet turkálok a témában...3 dolog a lényeg...

- a váltó megfelelő áttételezése

- a súly

- és a tapadás (mondjuk egy inkább 200 LE és fölött jelent nagyobb problémát...)

Ezért most én is nekiálltam Slicket nézni...

Link to comment
Megosztás:

Kifejezetten érezhető hatása nem hiszem, hogy van...

Én még midig azt az elvet vallom, hogy 5-8 Le-t nem lehet megérezni...

És ahogy egyre többet turkálok a témában...3 dolog a lényeg...

- a váltó megfelelő áttételezése

- a súly

- és a tapadás (mondjuk egy inkább 200 LE és fölött jelent nagyobb problémát...)

Ezért most én is nekiálltam Slicket nézni...

Egy tolókerekes váltó mennyibe fájna neked?

Link to comment
Megosztás:

tg_slick.gif

Evvel szemezek egyenlőre...

Matador Slick

225/580 R15 Slick 48 600 Ft netto áron, viszint ez nagyon bitangot fog...a legtöbben erre esküsznek a nagyok közül...

Csak hát nem olcsó...viszont nem fog még 2-ben sem eltekerni a gumi, és a legpuhább keverékkel még melegíteni sem kell nagyon... :lol: viszont ez csak gyorsulni jó... :) de arra nagyon... :)

Egy tolókerekes váltó mennyibe fájna neked?

Tolókerekesen nem gondolkoztam, mert arra azért nincs szükségem...

De viszont ha lenne egy egyenesfogazású az autóhoz meg a 402 m-re kitalált áttételezéssel az lenne a tutkó...nó kuplung...rettenet sok időt lehetne vele sporolni...

Viszont mire ez jó, és bírja is...az kb 5kiló... :) az egyetlen bajom evvel, hogy a hétköznapi forgalomban nagyon hangos ahogy visít...egy darabig jó...mert nagyon állat hangja van...de mondjuk egy kecsói leruccanás alatt megőrülnék...

A másik jó oldla az lenne, hogy még be lehetne játszani a 6dikat is... :) pályán mókázni, meg adott esetben turbót kímélni... :D

Link to comment
Megosztás:

az átmérő mm-ben... :)

Köszi!

Érdekes mindenesetre.

Egyszer még 2000ben voltunk kint Hungaroringen GT-n, és elhoztuk Jean-Paul Belmondo fiának a Viperéről bal hátsó kereket. Oda volt támasztva a fal mellé, és elkértük :lol:

Nagyon jó BBS felnin van egy slick. Azon is van ilyen szám és sose tuttam mit jelent...

Link to comment
Megosztás:

El kell adni aukción jó pííízért... :lol:

Már próbáltam eladani DuEnen is hirdettem. Egyszer érdekelte egy Viperes gyereket, de annak kettő kellett volna. Meg ez szerintem nem is lenne jó uccai Viperre mert ez középen egyhelyen felfogatós felnis. De amúgy nagyon jól néz ki!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.