Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hehehe :)

20 perc alatt nem érnek ide, akkor sem, ha a szomszédból jönnek (elnézve a forgalmat :) )

A Jägernek amúgy is meszeltek...

Pááárííípííípöl..

De Te dolgozol, vagy nem?

És egyébként is, asszony mit szólna?

Mééé hát Te is dógozóóó? Nem? Hááát akkó meg??? :lol:

Az asszony? Nem tudom...dehát tudod a Szandi számát kérdezd meg...Hogy a barátnőm mit szólna...hááát???? Az más tészta... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ja mexopattak el kellett vigyek üllői végére kariajit meg MOMparkba.. Lerezeteltem a bc-t az örsön, nem figyeltem hány kmt mentem, de 11-től fél3ig úton voltam. 20km/h-s átlagsebséggel 10.1L-t evett a BC szerint. Nem is sok ahhoz képest hogy végig álltam és az üres szakaszon meg üvegen nyomtam (kis túlzással)

Szal akinek sokat eszik a GSije és ez érdekli az vegyen C20NE-s ótót :)

Gelko jól becumiztad ezt az ótóprojektet, de azéé csodálxom hogy hagytad túltölteni, illetve ha tudtad hogy túl van töltve akkor facér nem eresztetted le azonnal :lol:

Na mentem haza elég volt mára nekem is be kéne b@szni mint Balázskáéknak :)

Csecs

Link to comment
Megosztás:

erről lemaradtam... mesélnél? Gabi bácsi! Lécci! :)

Még jópár éve a szegedi kommandósok egy veszélyes bűnöző után koslattak, aztán

egyik hajnalban rátörték egy panelház egyik lakásának ajtaját egy fiatal kis családra,

akik halálra rémültek... majd kiderült, hogy a szomszéd lakásba kellett volna menniük

a feketeruhás bácsiknak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

a kommandó még odaérhet... bár rohamosan csökken a hátralévő idő... :lol:

2:00 minutes to deadline...

Mééé hát Te is dógozóóó? Nem? Hááát akkó meg??? :)

Az asszony? Nem tudom...dehát tudod a Szandi számát kérdezd meg...Hogy a barátnőm mit szólna...hááát???? Az más tészta... :) :)

küldöm futárral :)

Aztán majd gondolok Rád...

Most pont Szandit zaklassam?...

Link to comment
Megosztás:

Ma vittek egy Integrával, gyorsultunk is. Jobban megy, mint a GSI-m, legalábbis 50-60tól szépen elmegy, mind3 esetben, amikor próbáltuk.

Azonban ebből belül semmi többet nem érzel.

Felbuzdulva a dolgon, megnéztem az Integrák árát. Hogy az áruk mennyi, az mindegy, de az első lökhárítók tekintetében csináltam egy kis statisztikát. Hogy áll (hasznaltauto.hu fotón szemrevételezés alapján) a forgalomképes Integrákon és GSIken az első lökhárító. (Semmi mást nem néztem, csak hogy csálén áll-e, vagy sem).

Eredmény:

Integra:

2 jó

3 érdekes

3 kifejezetten szar

1 ralli kiépítés, de rendszámos, ne vegyük irányadónak

Astra GSI:

4 érdekes

14 jó, igaz, ebből 2-nek nem volt vonószemtakarója

2 módosított, ne vegyük irányadónak

1 nincs fotó

2 kifejezetten szar

Link to comment
Megosztás:

@IQ:

Amit elfelejtettél:

Mi van akkor, ha venni kell hozzá 4db féktárcsát? :lol:

vagy egy elemet cserélni kell rajta?

gondolkozz picit hosszabb távon, hasonlítsd össze az üzembentartási költségeket...

(1 szentendrei haveromnak volt Integrája, nem véletlenül mondom)

Link to comment
Megosztás:

És akkor most mi van? :lol:

Csak szösszenetnek szántam, érdekesség. Legalábbis szerintem az. Túl sok időm lett, minthogy csüt du. vége lett a húzós időszakomnak. :)

Komolyra fordítva: mindig azt hallom a hondásoktól, hogy azok tökéletes autók, jobb az ár-érték arányuk, meg hogy a GSIk mindig ótvar állapotban vannak (érdekes, a hondák sosem).

Oszt lám, a lökhárító arány mást mutat.

@IQ:

Amit elfelejtettél:

Mi van akkor, ha venni kell hozzá 4db féktárcsát? :)

vagy egy elemet cserélni kell rajta?

gondolkozz picit hosszabb távon, hasonlítsd össze az üzembentartási költségeket...

(1 szentendrei haveromnak volt Integrája, nem véletlenül mondom)

Isten mentsen egy Integrától, pont ezen okok miatt. Az én közeli haveromnak csak 2.2 Accordja van 91ből, már az egy horror.

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek más jön be, mást "engedhet meg magának"...

Az meg, hogy ki-mit vetít, mindenkinek a saját magánügye.

(szvsz. nem kellene egy japán autó szervizköltségeit egy európaihoz hasonlítani. Már csak a vám, és a járulékos költségek miatt sem :lol: Most akkor miről beszélünk?)

Meg ne felejtsük el, hogy a Hondákra nagyon jól fizet/ett a biztosító is...szal előszeretettel törték őket... :)

Jó, persze, így már picit "költséghatékonyabb" a dolog.

Viszont ezt sem lehet örök időkig játszani, nézd pl. Répusz Balázsusz 1.7 TD narancs-Astra klónját...

Mééé hát Te is dógozóóó? Nem? Hááát akkó meg??? :)

Akkor, hogy ne unatkozz, este megyünk a szállodába, és segítünk leletározni a Lobby Bar-t :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.