Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

sárga áll. kemény. Koni gátló + H&R vagy Eibach vagy Koni rugó erre szavazok. Nekem -40mm H&R volt sárga áll. keménységű Koni-val és 15" kerékkel tökéletesen megfelelt. Más fajta rugót meg se próbálnék a Koni-hoz hozzá tenni mert annó ezt ajánlotta a gyár hozzá amíg nem volt sajátja.Tudtam vele parkolni is padkán és egyebek. Ez alá nem mennék mert használhatatlan mindenapi használatra. (mindjárt jön Anti + István hogy nekik lejebb van és az milyen jó) Ja tök jó csak húzzák a seggüket amikor valami necces helyen kell átkelni.

Honnan van 119-ért új és milyen rugóval az is új? :)

Persze KW Gewinde az lenne a nagy tuti, de van rá zseton mert akkor azt ajánlom! :)

Pesten találtam egy céget kintről hozzák be új 35/35ös Koni rugók áll. kem. sárga koni gátlók---> ez így a szett 134.000,-ért és megkapnám 119.000ért. Ez jó ár nem?

Meg ha Mor komplett Koni szettet nézett annak meg nem tudom az árát. Azt meg kell érdeklödnöm mennyiért kapom.

Biztos a szettet nézte szerintem. :) Nesze a kutyának meg tessék mi. :lol: Ha elolvasod mit írt nekem akkor rájössz ott gátloól volt szó és nem szettről. :D

Mindegy ha kell Mornak megkérdem a szettet de az csak -35mm-es rugóval lesz.

Igen szettet kapnék 119ért!!! Nem összeveszni ezen hékás :)

Link to comment
Megosztás:

Pesten találtam egy céget kintről hozzák be új 35/35ös Koni rugók áll. kem. sárga koni gátlók---> ez így a szett 134.000,-ért és megkapnám 119.000ért. Ez jó ár nem?

Igen szettet kapnék 119ért!!! Nem összeveszni ezen hékás :lol:

Kárászyéknál még ettől olcsóbban is el lehet hozni, csak rá kell kérdezni, hogy enged-e a listaárból. És ott alap a 3 év gari.

Link to comment
Megosztás:

Kárászyéknál még ettől olcsóbban is el lehet hozni, csak rá kell kérdezni, hogy enged-e a listaárból. És ott alap a 3 év gari.

És is próbáltam ezt ajánlani, de volt akinek ez nem tudom miért nem tetszett... :lol: és ezt írta...

Akkor mennyé azt vegyé!

Mondom mi anno a 160.000 listaárról 101.000-ért hoztuk el... :) 3 év garival...

Link to comment
Megosztás:

És is próbáltam ezt ajánlani, de volt akinek ez nem tudom miért nem tetszett... :lol: és ezt írta...

Mondom mi anno a 160.000 listaárról 101.000-ért hoztuk el... :) 3 év garival...

De ha jól értettem ti csak gátlókat vettetek. (de nemakarok belekavarodni ha mégsem jól értettem, még megsértődne itt valaki) :)

Mondjuk majdnem lényegtelen, de nekem a szett is jóval olcsóbb volt fél éve, meg elég korrektnek tűntek a kárászyék azért ajánlottam.

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon tetszik, a hangja... és ahogy megy... :)

http://video.google.ca/videoplay?docid=429...2481&q=drifting

Uhh. ez nagyon kemény.. tényleg jó a hangja, és nem nyomja rosszúl az ipse...

Ez az lenne, ami 2 havonta megjelenik eladásra? vagy ez egy másik? mert most új képek vannak...

Ejj..csak az árát ne nézzem.. :) :) szal az én vasam is kb. ennyit érne? nah ez a gáz :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát nemtom,de én egy millát soha nem adnék érte,így képek alapján :lol:

na meg külsőre lassan csak a neve gsi :) vagy sima astra lett átépítve?

90 mittoménhánytól ilyen külsővel készültek a GSi-k. :)

Asszem 93-tól. :)

Sima lökös meg hűtőmaszk. Meg ECOTEC motor.

Link to comment
Megosztás:

Uhh. ez nagyon kemény.. tényleg jó a hangja, és nem nyomja rosszúl az ipse...

Ejj..csak az árát ne nézzem.. :) :) szal az én vasam is kb. ennyit érne? nah ez a gáz :lol:

Te is tudod, hogy a műszaki és esztétikai állapot a mérvadó egy GSi-nél.Ha le van pusztítva, vagy tixtán látszik, hogy legalább 3 autóból lett összerakva, akkor nem hogy sok érte az adott ár, hanem hozzáértő usereknél ezek a dolgok már kizáró okok.

Ha annyira nem vészes a gép, akkor ott már csak némi alkudozás, és viheti is boldog új tulaja a gépet.......

De nem szabad elfeljteni, hogy a 96'-os gépek is már 10 évesek lettek idén...........

Link to comment
Megosztás:

Ejj..csak az árát ne nézzem.. :) :) szal az én vasam is kb. ennyit érne? nah ez a gáz :lol:

Még ennyit se... látod hogy ennyiért sem viszik. És ennél már csak kevesebb lesz, 10 éves korban

már sokat esik egy autó értéke.

90 mittoménhánytól ilyen külsővel készültek a GSi-k. :)

Asszem 93-tól. :)

Sima lökös meg hűtőmaszk. Meg ECOTEC motor.

Asszem 94 novembertől készülnek "sima" kinézettel, de azokba is még sokáig C20XE volt,

csak a legutsó évjáratban volt asszem X20XEV.

Link to comment
Megosztás:

Ejj.. és ha abba gondolok h 3éve még 1.6ért vettem és még 2év hitelem van :lol: mondjuk az enyém klímás is :D

GSI style: szóval ahogy Gabi is írta: motorilag még ez is Gsi!! ugyanaz a c20xe van bennük. még az enyémbe is.. enyém lehetett az utsó széria a c20xe mocival. '96-os a paripa. ebbe már DIS gyújtás és motronic 2.8van.. meg asszem az injektorok se uazok mint a régebbi c20xe-k ben. hallottam olyan meséket is, hogy ezek 160pacisak. amit el is tudnék képzelni,mert mielött széthajtottam(szal mikor megvettem potom 100e km-rel) akkor nagyon dúúrvákat ment.. nem nagyon volt régi, nem full tuningos gsi ellenfél.. lehet antinak is rémlik még valami a régi IP-s időszakból.. "csúnyákat" lépett az autó.. mondjuk még most is.. :D

Andris gyereknek meg asszem '97es a szintén csont ilyen(kivéve szin) Gsi-je, az viszont már az ecotec motoros!

az viszont igaz, h kinézetre messze nem Gsi. alap spoilerek, nincs levegőkiőmmlő.. lökösök.. oldalküszöbb.. stb. van nagy lufis buszkormány.. talán egy paraszthajszállal lágyabb rugózás, bár ezt ennyi idő után neház viszonyitani..meg hát mihez? no meg cossi hf + F18+os váltó stb :) viszont nincs ETC :)

Ezek eleinte, meg néha még most is zavarnak, de azért mint már jópárszor írtam,mókás is.. és sokszor élvezem a tudatlanokat :lol:

Legutóbb amit már irtam Gsi-s cartárs.. otthagytam mint a borravalót, aztán meg nagy szemekkel kérdezte, mi ez, turbós? :) Mondjuk én is csodálkoztam, mért maradt annyira le.. valszeg széthullóban volt már szegény vas :)

Esztétikai és müszaki állapot. jaja.. csak sokaknak mint látod is, ezek nem gsi-k, meg hát az enyém pl full gyári.. és sokaknak az számit ha az extráknál ilyet lát: sport futómű,ilyen meg olyan felni, hangtechnika stb.. az h a motor már lassan szétesik mellékes :D na az enyémben ez utóbbi talán nem igy van.. bár az elmúlt héten néha érdekes hangokat vélek felfedezni, illetve 1-2 érdekesen járt..

Meg mondjuk tény h nem 3 autóból áll. legalábbis elvileg.. viszont a hátulja lehet kicsit puffos volt, mert a lökös nem eredeti, de nem látszik más.. a "vas" szépen egybe van.. lehet csak a műanyagok száltak...

amúgy lehet olyan h hidegben az injektorok hangosabbak? vagy azzal a szörnyú ténnyel kell szembesülnöm hogy kicsit ugyan de ciceregnek a hidrotökeim?

Nah abbahagyom a szófosást :D

Link to comment
Megosztás:

A 160 pacis verziók még anno a kadettekben voltak. Azok voltak a legelső C20XE-k, még kovácsolt

vas (tehát nem alu) dugókkal. Legalábbis én így tudom.

Az injektoroknak van egy alaphangja, de hidegre-melegre nem változik. Az inkább hidrotőke lesz.

Egy jó olaj ilyenkor csodát tud tenni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A 160 pacis verziók még anno a kadettekben voltak. Azok voltak a legelső C20XE-k, még kovácsolt

vas (tehát nem alu) dugókkal. Legalábbis én így tudom.

jaja, és abba még nem volt katalizátor+lambadaszonda, és 20XE nek hitták. asszem 156 lóval. a 20SEH motor körül árulták olyan 88 körül...

Link to comment
Megosztás:

A 160 pacis verziók még anno a kadettekben voltak. Azok voltak a legelső C20XE-k, még kovácsolt

vas (tehát nem alu) dugókkal. Legalábbis én így tudom.

Az injektoroknak van egy alaphangja, de hidegre-melegre nem változik. Az inkább hidrotőke lesz.

Egy jó olaj ilyenkor csodát tud tenni. :)

Most tettünk bele Ákoséknál Opel 5w30-at.. talán nem olyan gáz mint a többi opel olaj...

Hang nem vészes.. pl ha le van zárva a mocitető éppencsak hallani.. meg inkább bent egy kicsit.. ! ez mondjuk fura... majd egyik lurdinál megszagértjük :)

Inkább zavar a többi. egyszer mikor leállitottam úgy állt le mintha a moci ugrált volna össze vissza.. mintha valami elszabadúlt volna. ami fura lenne, mert most lett cserélve a két mocibak.. csak a hátsó nem.. aztán nem csinálta..

meg valaminek kicsit fura hangja van.. még nem tom leírni behatárolni.. de lehet ez csak az én túl odagfigyelésem :) beképzelek valamit.. parano izé.. hogy is írják? :lol:

Aztán néha gázfröcsi gázfröcsi.. elenged.. és kicsit bizonytalanúl áll be alapjáratra.. de csak néha.. lehet meg kellene majd takaritani.

Te Gabi, létezik olyan h idővel a szervó valamitől elgyengűl? mert megnéztem a régi videóimat, egy kis nosztalgia, és ott kanyarba lazán egy kézzel tekertem.. most valahogy sztem nehezebb kicsit.. olaj? nem volt cserélve .. vagy ott nem számit?

:)

Laci gondolom érted :D

1 jó olaj úgy általában jót tesz, de különösen EGY MÁRKA, konkrétan :D

váágom.. asszem kellene vennem egy kis Metabondot.. biztos jóóó lenne :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.