Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Meg ha Mor komplett Koni szettet nézett annak meg nem tudom az árát. Azt meg kell érdeklödnöm mennyiért kapom.

Biztos a szettet nézte szerintem. :) Nesze a kutyának meg tessék mi. :lol: Ha elolvasod mit írt nekem akkor rájössz ott gátloól volt szó és nem szettről. :)

Mindegy ha kell Mornak megkérdem a szettet de az csak -35mm-es rugóval lesz.

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok vicces kedvemben! :)

Akko most nem mondok viccet mert bizti nem röhögnél... :lol: Jó?

Ez nagyon tetszik, a hangja... és ahogy megy... :)

http://video.google.ca/videoplay?docid=429...2481&q=drifting

Naggyon jóóóó...dobálja a vasat szépen...meg az a hangverseny sem rossz a háttérben...

Csak azt nem értem miért cserélt gumit a 3-dik körben... :)

Link to comment
Megosztás:

Akko most nem mondok viccet mert bizti nem röhögnél... :lol: Jó?

Naggyon jóóóó...dobálja a vasat szépen...meg az a hangverseny sem rossz a háttérben...

Csak azt nem értem miért cserélt gumit a 3-dik körben... :)

Ja és ezt egy Quattroval csinálta... :)

Nem egy egyszerü gép.

Link to comment
Megosztás:

Na inkább megyek aludni mielött sírás lesz a vége...

Csak azt nem értem, hogy emberek hogy nem tudnak túllépni dolgokon...holott nem kicsit lenne egyszerübb az életük, ha nem idegesítenék magukat baromságokon...

Azt az Akkor menjél és vegyél magadnak mondat mögött rejlő bunkó modort meg betudom annak hogy nincs jókedved...de nekem ezt honnan kéne tudnom? Nem mondtad... :lol:

Ja és ezt egy Quattroval csinálta... :)

Nem egy egyszerü gép.

Van benne kraft az biztos...

A Rakparti szlalompartin volt egy HF, na az művelt hasonlót...de csak hasonló volt... :)

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Hehh, ezen a turbó lendülete még vagy 10 métert tolja egy gázfröccs után a verdát. :)

Ezek az igazi vasak. Nem is tudom miért óvatoskodott amikor ereszkedett le a fához,

biztos nem a vas húzta volna a rövidebbet. :)

Nem akkor már Fk állítható magsságú keménységű amit Futó úrnak is szereltem...cserélhető segédrugóval főrugóval...sazl raj nagyon...ő is dícséri...Ja és ezek sárga konival vannak szerelve...

Csak 1000 EUR...

Jah, jó kis dolog az. :)

Link to comment
Megosztás:

....Rellllatív. Szerintem meg te viszed kicsit túlzásba. :)

Szegény Anitát is terrorizáltad egész este, ittasan kibújt belőled az ovis áááállllllat. :D :D :lol:

Én csak vigyázok hogy ne rontsam úgy a közerkölcsöt, mint te. :D :D....

Egyrészt : hiányolom azt, amikor bágyadt mosollyal, sörrel kezedbe kalimpálsz a pultban tartozkodó nőnemű egyedekkel szemben és úgy kell elrángatni, hogy hagyd már békén őket. Kb. ennyit arról hogyan véded Te a közerkölcsöt :)

Másrészt : mókás, hogy mindig eljátsza a"nem,nem, igen" kérdezz+felelek játékot, ha azt tudakolom kér-e valami alkohol tartalmú nedűt :)

Harmadrészt : milyen egész estéről beszélsz, amikor csak tíz után taliztunk vele ? :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy nehezdre esik a külvilág érzékelése navigátor nélkül, de ha eddig nem vetted volna észre nem nagyon iszon sört :lol:

Nekem múltkor amikor lejöttél tőletek, egy sörtöt nyomtál a kezembe, innen az asszociáció. :)

Egyrészt : hiányolom azt, amikor bágyadt mosollyal, sörrel kezedbe kalimpálsz a pultban tartozkodó nőnemű egyedekkel szemben és úgy kell elrángatni, hogy hagyd már békén őket. Kb. ennyit arról hogyan véded Te a közerkölcsöt :)

Másrészt : mókás, hogy mindig eljátsza a"nem,nem, igen" kérdezz+felelek játékot, ha azt tudakolom kér-e valami alkohol tartalmú nedűt :)

Harmadrészt : milyen egész estéről beszélsz, amikor csak tíz után taliztunk vele ? :)

1. A pultoscsajok most sem szenvedtek hiányt belőlem. :D

2. Azért most sem volt sokat üres a kezem... :D Bár tény hogy most nem részegedtem le annyira, mint szoktam. :D

3. 10 után viszont megkapta a napi adagot sűrítve. :D

Link to comment
Megosztás:

Sikerült nekitolassak a cég előtti reklámtábla lábának baaaakkkkeeeeeeeeeeeeeer :)

Bepókhálósodott a fény a lökősön és lehulott róla picit.

Nem érdemlek telifényt mert tönkretenném

rinya.gif

Mindenesetre nagyobb baja sose legyen

Hát, ha még mindig olyan, mint anno volt, (nálam) akkor még bőven belefér.Amúgy meg ha nem szenvedett tartós alakváltozást, akkor könnyen menthető......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sikerült nekitolassak a cég előtti reklámtábla lábának baaaakkkkeeeeeeeeeeeeeer :)

Bepókhálósodott a fény a lökősön és lehulott róla picit.

Nem érdemlek telifényt mert tönkretenném

rinya.gif

Mindenesetre nagyobb baja sose legyen

Hát tényleg ez legyen a legnagyobb crash életedben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi de ennél eddig csak nagyobbak voltak pl ami ezt okozta 8 nap hiján pontosan egy éve

A MÁVbiztosító meg akkora görény banda mint 1 ház. Küldtem nekik felmondást, iktatták és egy post-ittel bedugták a többi közé. Se egy Q igazolást nem küldtek hogy gyökér vagy vazz küldj hozzá még egy papirt vagy valami, eltették hogy nem jó és kész. Amikor meg telefonon hivtam őket akkor persze minden rendben, küldik az igazolást stbstb.

Annyukat e :lol:

Trabiklubosoknak meg nem tudom felmutatni az igazolást :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.