Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Olyan mint Chuk Norris...alapból benne van a mociban... :)

Annál erősebb! Norriskának beletörne a hádzsime izma, ha szét akarná rúgni a metabonddal

kezelt motort! :D

Már megint egy lökös? :) :) :) :D

Nem, most rutinosan nem raktunk fel újat. :D

Amúgy igen, lett volna baja. :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

És valószínűleg megint behoznak rettenet sok hulladékot...ráadásul lenyomják az itthoni használtautók árát...

Szerintem amíg egy 2.0-ás 91-96 autóra kábé 380ezert fixen ki kell csengetni, plusz utazás, egyéb díjak és vételár, addig ez gyakorlatilag itthon nem fog számítani.

Az 1.4-1.6 benzin kategóriában sem, már 98 körüli astrákat nézve. Nem tudják az euro-3-at, csak a 2-t. Így regadójuk kábé 910x0.34 = 310ezer Ft, +150e + vételár (mondjuk legyen olcsó, 2000eur, az 500eFt) Vége kábé 1M, itthon 700e-től indul, valszeg 900ért már nagyon jót lehet kapni.

Ezért gondolom, hogy egyenlőre tartunk, ahol voltunk. Eddig retkes k...a sok volt a regadó, most maradt k...a sok.

Albert! A mobile.de tapasztalataim szerint kissé drágább a valóságnál, olcsóbb a használtautó világ Németországban, mint ami ott megjelenik. (Igaz, pont a turbó Calibra nem irányadó számunkra, minthogy talált 5 dbot egész európában. Szóval a turbó Calibrákat a) már rég elvitték keletre b ) kipusztultak, c) azt a néhány szépet, amit láttatok találkozón, azokat meg nem akarják eladni.)

(Érdekes, itthon fordítva van, a hasznaltauto.hu olcsóbbnak tűnik pl. az újságnál.)

Link to comment
Megosztás:

HELP :) Elég gallyon van a futóművem be kell ruháznom egy újra. Na már most akkor kérném szépen tisztelettel a kedves GSI kollégákat hogy járuljanak hozzá vélemény nyilvánítássukkal hogy könnyebben tudjak dönteni :lol:

-FK fix 35/40

-sárga koni áll.kem. 35/35( gátlók és rugók kompletten 119.000,- sok érte?)

-weitec

- VAGY???

Ki mire esküszik mik a tapasztalatok? nagyon durva ültetést nem akarok mert ugye nem szeretik a felgenjeim, meg errefele az utak: :) :) 60/40 is elmenne szerintetek a 9x16 ET30hoz? Na akkor várom a mondókákat :D ja és thx.

Jah GSI.Tamás te ugye tudnál is szerválni konit :) ? vagy?

Link to comment
Megosztás:

-sárga koni áll.kem. 35/35( gátlók és rugók kompletten 119.000,- sok érte?)

Ha azt nézzük, hogy nekem másfél éve csak a 4 Koni volt vmi 107 a Kárászynál akkor annyira nemgáz :)

Ki mire esküszik mik a tapasztalatok? nagyon durva ültetést nem akarok mert ugye nem szeretik a felgenjeim, meg errefele az utak: :lol: :D 60/40 is elmenne szerintetek a 9x16 ET30hoz?

kérdezd a kupét, ő kisebb et-vel és 50 ültetéssel mászkál :)

Na akkor várom a mondókákat :D ja és thx.

te is csak akkor jössz ha bajban vagy :) :)

Link to comment
Megosztás:

HELP :) Elég gallyon van a futóművem be kell ruháznom egy újra. Na már most akkor kérném szépen tisztelettel a kedves GSI kollégákat hogy járuljanak hozzá vélemény nyilvánítássukkal hogy könnyebben tudjak dönteni :lol:

-FK fix 35/40

-sárga koni áll.kem. 35/35( gátlók és rugók kompletten 119.000,- sok érte?)

-weitec

- VAGY???

Ki mire esküszik mik a tapasztalatok? nagyon durva ültetést nem akarok mert ugye nem szeretik a felgenjeim, meg errefele az utak: :) :) 60/40 is elmenne szerintetek a 9x16 ET30hoz? Na akkor várom a mondókákat :D ja és thx.

Jah GSI.Tamás te ugye tudnál is szerválni konit :) ? vagy?

Azon felül, hogy NE ÜLTESS, nem tudok hozzászólni. Az én autóm kábé 5x használhatóbb lett, amióta +2 centit feljebb került. Mármint feljebb annál, mint ahova ültetve volt.

Link to comment
Megosztás:

Én a Konira szavazok egyértelműen...Nekem is 60/40 van ültetve meg volt az Azevekkel is, és hátul az ET 15-tel van, ki lett pakolva, hogy feljebb legyen picit, és így is 4 centi szélesítésekkel oldalanként, kanyarban beleért...a gumi oldala...

Ja és nekem 50 mm-el rövedített szárú gátlók vannak bennt...

Tehát ott dolgozna ahol kell...már ha nem lenne állandóan fixre tekerve...

Szerintem ültess, mert az néz ki jó...kivéve egy Subarun... :lol:

Link to comment
Megosztás:

pedig klubtag... és kellően fanatikus is! :)

Fanatikus? :lol: Én? ááááááááááááá

Én a Konira szavazok egyértelműen...Nekem is 60/40 van ültetve meg volt az Azevekkel is, és hátul az ET 15-tel van, ki lett pakolva, hogy feljebb legyen picit, és így is 4 centi szélesítésekkel oldalanként, kanyarban beleért...a gumi oldala...

Ja és nekem 50 mm-el rövedített szárú gátlók vannak bennt...

Tehát ott dolgozna ahol kell...már ha nem lenne állandóan fixre tekerve...

Szerintem ültess, mert az néz ki jó...kivéve egy Subarun... :)

Én is a Koni mellett vagyok de valószínű maradok a 35/35-ös ültetés mellett

Na jön demo és mindjárt beleszól :)

Link to comment
Megosztás:

Hát a 35/35 az még mindig olyan magas, hogy az ablakból simán tudsz zsiráfot etetni...

Én beraknék alá elölre 75-öt is, csak már így is szarul megy, mert szorul a gumi...:-)

Aha csak te nem ismered errefelé az utakat :) Mindennapi használatra itt nem alkalmas a mély ültetés :) pedig igenc :lol: sak

DEMÓ kész a kup.bovd. csere? Lenyúltad a gyereket?

Link to comment
Megosztás:

-sárga koni áll.kem. 35/35( gátlók és rugók kompletten 119.000,- sok érte?)

Jah GSI.Tamás te ugye tudnál is szerválni konit :) ? vagy?

sárga áll. kemény. Koni gátló + H&R vagy Eibach vagy Koni rugó erre szavazok. Nekem -40mm H&R volt sárga áll. keménységű Koni-val és 15" kerékkel tökéletesen megfelelt. Más fajta rugót meg se próbálnék a Koni-hoz hozzá tenni mert annó ezt ajánlotta a gyár hozzá amíg nem volt sajátja.Tudtam vele parkolni is padkán és egyebek. Ez alá nem mennék mert használhatatlan mindenapi használatra. (mindjárt jön Anti + István hogy nekik lejebb van és az milyen jó) Ja tök jó csak húzzák a seggüket amikor valami necces helyen kell átkelni.

Honnan van 119-ért új és milyen rugóval az is új? :lol:

Persze KW Gewinde az lenne a nagy tuti, de van rá zseton mert akkor azt ajánlom! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem akkor már Fk állítható magsságú keménységű amit Futó úrnak is szereltem...cserélhető segédrugóval főrugóval...sazl raj nagyon...ő is dícséri...Ja és ezek sárga konival vannak szerelve...

Csak 1000 EUR...

A Kárászy árulja már régóta ennyiért a Konikat...

Jön majd Tom és jól lefikázza a Blisteint... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.