Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez egy szimpatikus peremméret csak a felni ne lenne olyan nyomni :)

Ja én is így vagyok a Schmidtekkel...szép perem 9 coll, csak nem tetszik a középrésze... :lol:

Akkor ki kell flexelni és beleragasztani egy másik középrészt. :)

Tipikusak vagytok! Mivel 2 részes ill 3 részes felnikről beszéltek ezért nem kell flexelni (persze valakinek az élvezet lenne :) ) hanem meg kell fogni a Chrowat és szétcsavarni majd venni alu lapot (mondjuk bizti nem ocsó) elvinni nagynyomású vizes maró géppel rendelkező céghez és kimaratni valami nagytutit. Utána csak fúrás, menet vágás, csavarozás és mindjárt van egy új felnid.

Link to comment
Megosztás:

én spec. online vagyok jó ideje, de a Discovery-n néztem az American Hot-Rod-ot, meg a Tyutyul családot... :lol:

(igaz, én nem vagyok Géjesis, de az év végére elborult az agyam, oszt optikai tuningoltam a gépet..., kicsit sportosabb lesz :) )

Link to comment
Megosztás:

Tipikusak vagytok! Mivel 2 részes ill 3 részes felnikről beszéltek ezért nem kell flexelni (persze valakinek az élvezet lenne :) ) hanem meg kell fogni a Chrowat és szétcsavarni majd venni alu lapot (mondjuk bizti nem ocsó) elvinni nagynyomású vizes maró géppel rendelkező céghez és kimaratni valami nagytutit. Utána csak fúrás, menet vágás, csavarozás és mindjárt van egy új felnid.

Van ezekből mindből 1 részes is...Schmidtből is...

Viszont ha ilyenre vetemednék na azt nem Mo-on csináltatnám...

Amúgy meg ezek a vízvégésok qrvára nem olcsó murik...én anno a Dbilashoz így vágattam a talpakat...a gumigyűrűk helyett...azt hiszem hogy 25 körül fizettem érte... :lol:

Link to comment
Megosztás:

a lényeg, hogy mindenki lapít...

Ém pl. nem.Melózok, meg olvasgatok.Olyanba meg nem szólok bele, amiben nem vajok érintett.........

Ez a nyitottsági dolog is teljesen jóó így ahogyan van.Nézegetem a sok újonan regelőt, akik széépen eltűnnek a balfenéken, mikor nem tudják használni érdemileg a fórumot.Mert nem klubtagok.Esetleg hirdetnek v.mit érdekes árakon.Ezekhez mit lehet szólni?

Shemmit.Majd rájönnek..........

kb. .....................

Link to comment
Megosztás:

Te írtad a mondatot, benne van az "olaj", Métaponty meg sehol semnem említve ?

Mi van veled ? :)

Némáááááá! Előbújt a mélykék a málnásból... :) Megtaláltad a billentyűzetet a sörösdobozok alatt? :D :lol:

A Meta olyan ismert lett már, hogy nem is kell reklám, mindenki etalonnak veszi. :) :)

Link to comment
Megosztás:

1 biztos, Futó Úr nagyon nyugdíjasra vette a tempót nemrég.

Mármint a versenypályán kívül is :)

Rellllatív. Szerintem meg te viszed kicsit túlzásba. :)

Szegény Anitát is terrorizáltad egész este, ittasan kibújt belőled az ovis áááállllllat. :) :D :lol:

Én csak vigyázok hogy ne rontsam úgy a közerkölcsöt, mint te. :D :D

Amúgy meg tessék utánanézni, milyen eredménnyel tértünk haza az utsó versenyekről... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.