Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

melyik sárga????????????

11.-ik kerületből vettem én........

gondolom a tied

ma felkerült a lökös is, képek ha vkit érdekel az aláírásomban megtalál6óak.....

(igen a lökös még nem tökéletes van rajta még mit alakítani de attól függetlenül még mindig nagyon bejönik nekem....... :) )

Jó lesz ez,csak szerintem fekete ráccsal legyen berácsozva :lol:

Link to comment
Megosztás:

De egyébként nagyon koszos mármár ciki, Feketével lesz berácsozva még rá kell hajtogatni vágni fújni a rácsot és mehet fel mert közeljövőben nem lesz fényezve sztem.......

Jó tudni h a Sárga ilyen "híres" régebben megáltam ott(XI.ker.) egy kútnál és ismerték az elöző tulaját vmi Opeles gyerkőcök, aztán meg itt a kerületben követett egy csávó amíg meg nem áltam és elmesélte h övé is volt a verda és jót dumáltunk........

Link to comment
Megosztás:

Nem azért mondtam hogy koszos hanem mert voltam ott én is és akkor földúton lehetett bemenni csak. Gondoltam nagy sár van és ahoz elég tiszta az autó, hogy azon mentél be.

Most is földúton lehet bemenni viszont bizti nem sokan járnak már oda mert nincs szétqva az út.Én mostanába elég sokat voltam ott és még mindíg simán be lehetett menni,még a Sárgának is minden gond nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Akkor már feketére kell fújni a hűtő tartót is mert átlátszik majd a sárga a fekete rácson.

Az is meglesz csak ne lenne ilyen hideg

Tom! fura=nem teccik de sokaknak(80%-a megkérdezetteknek)nem jön be a lökös nekem viszont nagyon :lol:

nem sértődök meg de ne akarj többé kezet fogni velem :) :) :) örihari :)

Link to comment
Megosztás:

Az is meglesz csak ne lenne ilyen hideg

Tom! fura=nem teccik de sokaknak(80%-a megkérdezetteknek)nem jön be a lökös nekem viszont nagyon :lol:

nem sértődök meg de ne akarj többé kezet fogni velem :) :) :) örihari :)

Fényezve biztos jobb lesz... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jóvan Zoli akkor már tudod minek/kiknek köszönhető a kasznid "jó" állapota.

Lökős nekem tetszik, kicsit meglepődtem a közvélemény kutatásod végeredményén (80%) szerintem marha baró nem lehet hogy csak ilyen kevés embernek tecc.

Sárgára fújva meg még hiperszuperebb lenne és akkor talán még a hűtőtartó is maradhatna sárga, de ezt majd jól eldöntöd. Mindenesetre minden elismerésem hogy ilyen szép ótód lett, és milyen mexorító intézkedéseket vezettél be meg mennyit dolgoztál hogy lehessen ilyened!

Azt akartam kérdezni még hogy a kuplungot beállítottátok 7végén Subinál?

És egy hir: olcsóbban lehet turbos Calid februártól

Link to comment
Megosztás:

Jóvan Zoli akkor már tudod minek/kiknek köszönhető a kasznid "jó" állapota.

Lökős nekem tetszik, kicsit meglepődtem a közvélemény kutatásod végeredményén (80%) szerintem marha baró nem lehet hogy csak ilyen kevés embernek tecc.

Sárgára fújva meg még hiperszuperebb lenne és akkor talán még a hűtőtartó is maradhatna sárga, de ezt majd jól eldöntöd. Mindenesetre minden elismerésem hogy ilyen szép ótód lett, és milyen mexorító intézkedéseket vezettél be meg mennyit dolgoztál hogy lehessen ilyened!

Azt akartam kérdezni még hogy a kuplungot beállítottátok 7végén Subinál?

És egy hir: olcsóbban lehet turbos Calid februártól

Diny állította be mert a padlólemezen túl fogott volna(azt a izét kellett beljebb csavarni a kuplungbowden végén) és hát akkora fizikuma nincs a alábamnak h áttoljam rajta, de kicsit csúszik is, majd blitzre kicserélem addig meg nem gyorsulgatok.....annyit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, megveszel Németországban egyet, 2500 euró minimum, ha jót keresel. 93as évjárattal számolva E2 beosorolással, regadó perpillanat 1.920.000 Ft. Ebből kapsz avulás címszóval 80 % levonást, az 384 ezer forint befizetendő. Utazás, külföldi biztosítás, itthoni papírozási hivatalos és zsebbe fekete díjak sacc 150e, majdnem 1.2M Ft a kaland vége. És szerintem jó turbós Calibrát odaát sem kapsz 2500 euróból.

Monjduk a magyarországiaknál biztos jobb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Ja, megveszel Németországban egyet, 2500 euró minimum, ha jót keresel. 93as évjárattal számolva E2 beosorolással, regadó perpillanat 1.920.000 Ft. Ebből kapsz avulás címszóval 80 % levonást, az 384 ezer forint befizetendő. Utazás, külföldi biztosítás, itthoni papírozási hivatalos és zsebbe fekete díjak sacc 150e, majdnem 1.2M Ft a kaland vége. És szerintem jó turbós Calibrát odaát sem kapsz 2500 euróból.

Monjduk a magyarországiaknál biztos jobb lesz.

Erre gondoltam.......

Talán GSi-nél már más a helyzet, de a kintiek sem hülék.Amint elindul az "áradat", röhejes árakon fogják adni az autókat...........

Link to comment
Megosztás:

A turbó kinnt is drága...

Amikor kinnt voltunk Blitzen meglepően kevés turbós verda volt kinnt...A C20let fórumon meg írják is hogy legyen egy jó alapod, meg 12.000 EUR és akkor kezdhetsz turbósítani... :lol:

mégis minden 2. képen egy turbós moci van lefényképezve...akkor ezt igy hogy? :)

ez egy szimpatikus peremméret csak a felni ne lenne olyan nyomni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.