Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem is azt mondtam, hogy a különbséget kifizetem hanem azt hogy megbeszéljük :)

ez igaz :lol: ,de a megbeszéljük után akkár az is lehet :D :)

1-2hét múlva úgy is kiderül mi lesz,felróbálom az Azevet de az tutti nem fér el,utána felrakom az elsőt mert az majdnem olyan mintha 9 széles lenne ET 30al.Ha ez elfér akkor meg a Dini felnijét rakom fel egy próba erejéig de abba se nagyon bízok :) Utána meg el kell döntenem hogy mit akarok igazán :)

Link to comment
Megosztás:

ma megjártam a géppel Szegedet oda vissza ugyebár(összesen 450 km kb)...a tőkéim elkezdtek csörögni mint régen...vagy még jobban is...

mégsem mozog a vízhőmérséklet mutatóm...a hőgombám lenne rossz?....

Méretnék egy olajnyomást most már...

Milyen olaj is van benne?

Eddig mozgott a mutató?

Na megjött az éhes disznó is... :) :lol:

Nem én ajánlgattam a krómoszómáimat egy jó haver családtervezéséhez... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Mire valók a jóbarátok, ha nem arra, hogy segítsenek a döntésben, ha dillemázik az ember...

Filóztam, hogy Újracsináljuk e az íveket, vagy sem...István segített dönteni...úgyhogy újra lesz fújva... :) :lol:

Jobban örültem volna ha te döntöd el vagy inkább az Attila :) :)

Link to comment
Megosztás:

Gyári opel 10w40....1000 km-t futott maximum...a mutató csak akkor mozdult mikor a Patyi lehúzta a sarut és testhez dugta(gondolom testhez mert máshova nem nagyon rakhatta :lol: ) mert akkor kiakadt 100 fölé bőven de vissza is ment egyből...

nyomást hogy lehet mérni ? műhely köll hozzá vagy piciny mobil műszer ?

Méretnék egy olajnyomást most már...

Milyen olaj is van benne?

Eddig mozgott a mutató?

Link to comment
Megosztás:

Gyári opel 10w40....1000 km-t futott maximum...a mutató csak akkor mozdult mikor a Patyi lehúzta a sarut és testhez dugta(gondolom testhez mert máshova nem nagyon rakhatta :lol: ) mert akkor kiakadt 100 fölé bőven de vissza is ment egyből...

nyomást hogy lehet mérni ? műhely köll hozzá vagy piciny mobil műszer ?

Pont ezért mondtam az olaj pumpát! :) Nem egy vészes összeg a jó minőségű utángyártott.

Ja, Lacee viszem a cumót csütörtökön.

Link to comment
Megosztás:

Jópofa ez a lökh. nekem tetszett mindíg! Viszont már a múltkor is néztem a képeket és a géptetőt a zsanér résznél nem állítjátok be rendesen? Vagy így lehet csak? Feljebb van mint állat a sárvédöhőz képest. Csákvári kifutón van fotózva? Hogy mentél oda be? Nagyon tiszta az autó.

Link to comment
Megosztás:

Jópofa ez a lökh. nekem tetszett mindíg! Viszont már a múltkor is néztem a képeket és a géptetőt a zsanér résznél nem állítjátok be rendesen? Vagy így lehet csak? Feljebb van mint állat a sárvédöhőz képest. Csákvári kifutón van fotózva? Hogy mentél oda be? Nagyon tiszta az autó.

Hát Diny asszisztált ki és bemenetnél(igen Csákváron), géptetőt meg be fogjuk majd állítani csak azt a csavart arrébb kell fúrni ami bekattan a zárhídba és még nem volt időm-kedvem(nincs itthon furó sem) meg sztem ahhoz is Dénes fog "segédkezni" mint mindenben......... :) :) :)

lemosni sem volt még időm mijóta' megy de már itt lenne az ideje.......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.