Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tomi!

Én arra gondoltam, hogy peremes az akkor az igazi, ha 9 col széles...ha porig van ültetve a hátulja akkor azt el lehet felejteni...ezért maradna egy olyasmi lehetőség, hogy 8 col széles és no perem...na erre mondtem, hogy nem mutatna sehogy...

Hát én csak azt tudom, hogy nekem 4 centit lett húzva hátul oldalanként, és az ET 15-tel kanyarban még így is beleért a gumi oldala...hiába nem rugózott...akkor engedett a szilent...

Szóval nem tudom aláférne e...ki kéne próbálni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze lakatolni kell rendesen ami idő és pénz! De ha valamit elkezdek nem adom fel és megcsinálom ha bele pusztulok is. Max nem holnap lesz kész. Viszont kivi lennék amit belinkeltem az milyen méretekkel rendelkezik? István van annak valami oldala is ha jól emlékszem! Linkeld már be léci!

Na megyek a gyerekért aztán kiviszem Lurdyba játszani! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy angliai tali amin érdekes Astra F-ek is voltak :lol: :

No komment

Nem lenne rossz mondjuk egy nőnek a színe miatt. Nem láttam még BMW E39-es lámpát aplikáva Astrába. Ha normálisan lett volna lőve jól is nézhetne ki viszont az ajtóról hiányzik nekem a spoiler, tükröt lerúgnám azonnal, nem kicsit, Nagyon. Meg elférne egy pogi a hátsó kerékalá.

Nini egy Boost-Beast! Ezek szerint mégsem szedték szét.

Link to comment
Megosztás:

ma megjártam a géppel Szegedet oda vissza ugyebár(összesen 450 km kb)...a tőkéim elkezdtek csörögni mint régen...vagy még jobban is...a fogyasztásom ugy jött ki hogy 226 km-ent mentem el 21,19 literből...a csati amit Gabi mondtál megtisztítottuk és került rá kontakt zsír is...mégsem mozog a vízhőmérséklet mutatóm...a hőgombám lenne rossz?....a computer úgy nagyjábol van képben a megtehető km-ekkel ...50-100 km eltérés kb!....a benzin mutató viszont összevissza kalimpál...néhol alszik néhol kiakad...180 - 200 körül meg olyan hang van mintha a szélvédő kiakarna szakadni....ja és haza értem computer meglepett ezzel az üzenettel : OELMANGE

ehhez szóljatok hozzá!...kezd szétesni az auto...az olaj friss benne de állitolag nem ártana egy motor öblités és megint új olaj...?!

na üdv ! danke mindent előre is.... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Három hete voltam én is Szegeden, 3 emberrel 7,2öt fogyasztott stabil 140-el és bőven nem volt 400 km sem pedig még Szegeden belül is mentünk egy karikát.

Oelmangelnek meg tölts utána, abszolút nem gáz hogy 500 4000rpm fölötti km-en megeszik egy fél lityót. Esetleg javaslom Futó Gabi olaját, nekem is az van bent és azóta mintha kevesebbet csipegetne belőle mint a GM-ből anno.

A csattogás már inkább sux...

És nem menj 180-200-al :lol:

A compu meg merre téved (még ötvenet ir amikor kifogy vagy aszondja nulla és akkor még van benne 4 lityi)? És honnan tudod? Kifogyasztottad?

Link to comment
Megosztás:

ma megjártam a géppel Szegedet oda vissza ugyebár(összesen 450 km kb)...a tőkéim elkezdtek csörögni mint régen...vagy még jobban is...a fogyasztásom ugy jött ki hogy 226 km-ent mentem el 21,19 literből...a csati amit Gabi mondtál megtisztítottuk és került rá kontakt zsír is...mégsem mozog a vízhőmérséklet mutatóm...a hőgombám lenne rossz?....a computer úgy nagyjábol van képben a megtehető km-ekkel ...50-100 km eltérés kb!....a benzin mutató viszont összevissza kalimpál...néhol alszik néhol kiakad...180 - 200 körül meg olyan hang van mintha a szélvédő kiakarna szakadni....ja és haza értem computer meglepett ezzel az üzenettel : OELMANGE

ehhez szóljatok hozzá!...kezd szétesni az auto...az olaj friss benne de állitolag nem ártana egy motor öblités és megint új olaj...?!

na üdv ! danke mindent előre is.... :lol: :)

Én annó olaj pumpát is cseréltem a bizti kedvéért.

Link to comment
Megosztás:

felkerült a powerkáp a Sárgára magasabb fordulaton iszonyat hangja van teljesítményváltról gőzöm sincs de rosszabb bizti nem lettholnap elvileg már a lökös is rajta lesz........

Azt tudtátok, hogy a sárga kadét az régen a Muháé volt, aztán meg egy haverjáé? :lol: :)

Mik ki nem derülnek...

Link to comment
Megosztás:

oelmange ezexerint olajhiányt jelent...pedig a nívó pálca mást mutat sőt múlt héten töltöttem után is egy 2 decit....

amugy Szögödre mentem onnan pedig disznóvágásra valami kisebb településre nevét már nem is tudom hirtelen :lol: így jött ki a 450 km...

180-200-al nem mentem csak meglestem mit bír...130-140 átlagban jöttem-mentem és így sokallom picit a fogyi átlagomat...

Én annó olaj pumpát is cseréltem a bizti kedvéért.
Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Lásd, hogy a barátod vagyok és jót akarok neked cseréljük el a felniket :) Igy neked nem kell szélesítéssel pöcsölni meg egyébként is te jársz jobban :)

Uj árak: Azev A 55e Oz Spuertorismo GT 50e a különbséget megbeszéljük......na? Ugye milyen jófej vagyok? :)

itt 40 az OZ akcióbaHa dobod a 2 közti különbözetet akkor a Tied a felnim enyém meg az OZ na úgye hogy milyen jófej vagyok? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.