Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Demo!

Igen ez az... :)

Elég kókány módo9n van ám megcsinálva benne sokminden, de tény, hogy egyedi, és nagyon jót megy...

RTomi!

Kösziiii... :D Régen anno amikor ez még javában sláger volt...akkor is nagyon szerettem...lehet hogy innen az eredet és ez lett a vesztem? :)

Áki!

Nincs mit, remélem patent lesz... :D

Drága barátom, Coupe!

Utolsó soraimat hozzád intézném... :)

Emeld vissza ha csak egy picict is, ne add el a felniket, hanem rakd fel!!!! Avval néz ki jól, ez kell alá! Nem hülyeségből hányom itt neked a rizsát...

:lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Drága barátom, Coupe!

Utolsó soraimat hozzád intézném... :)

Emeld vissza ha csak egy picict is, ne add el a felniket, hanem rakd fel!!!! Avval néz ki jól, ez kell alá! Nem hülyeségből hányom itt neked a rizsát...

:lol: :)

A legjobb megoldás az lenne ha a kedves Dini elcserélné velem a felniket,mert a 9" ET30 al szerintem simán elférne ekkora ültetéssel :)

Ha csak a külsön múlna simán vissza emelném,de sokkal jobban lehet vele kocsizni és a fék hatványozottan jobban müködik,ezért így kellene maradnia

Link to comment
Megosztás:

Én még mindig azont a véleményen vagyok, hogy jobban nézett ki úgy, hogy fel volt emelve a hátulja...

Akkor nézne ki jól elöl hátul egyformán ültetve, ha az egy 100-as ültetés lenne, és minimum 18-as kerekek lennének alatta... :lol:

Hajrá!! Nekem azért nem tetszik 80%-ban úgy mert olyan mintha egy Muscle Car lenne. Már pedig az Opelnek (pont ennek) semmi köze hozzá. Azok mind hátsó kerekesek és azon a hátsó kerék átmérő nagyobb is. Ez olyan Amerikai dolog ugye.

Link to comment
Megosztás:

Ez sem rossz ötlet, de így ültetve az sem fog elférni szerintem...

Számold még hozzá, hogy a szilentek is engednek...

De ha megkéred egy próbát meg tudtok ejteni szerintem... :lol:

még egy nagyon kicsit lehetne rajta alakítani kb fél centit.Mert úgye elméletben az ET30 az másfél centivel bejjebb lenne

Link to comment
Megosztás:

De sokkal jobban lehet vele kocsizni és a fék hatványozottan jobban müködik,ezért így kellene maradnia

Igen ezt is akartam írni most. Akkor is mondtam Istvánnak amikor teszt verzióban volt bent a rugó! Így sokkal kevesebb súly helyezedik rá az első tengelyre és a hátsó fék is jobban müxik mert értelem szerűen több lett a súly hátul.

Link to comment
Megosztás:

Igazad van! :) Rosszul emlékeztem és nem figyeltem meg jól a képet amikor linkeltem. Kapkodás ára! :lol:

Egyébként ez is azis távol keleti.

Távolkelet ide-oda... azé abból is GM lett vagy LET?

me ugyi vót a részer a dévótól, ami e kadett replika... csak 1.5-ös motortól nem vót benne gyárilag tán nagyobb. most meg má csevrolettként fut a márka.

Link to comment
Megosztás:

Igen ezt is akartam írni most. Akkor is mondtam Istvánnak amikor teszt verzióban volt bent a rugó! Így sokkal kevesebb súly helyezedik rá az első tengelyre és a hátsó fék is jobban müxik mert értelem szerűen több lett a súly hátul.

nem lehet, hogy inkább a hátsó fékerőszabályzó van jobb állásban? mert így aztat hiszegeti, hogy 6 zsák cement van a kocsiban, és kell a nagy fékerő?

Link to comment
Megosztás:

Ez sokkal magasabb mint az enyém :lol:

Azt akartam ezzel, hogy nincs különbség az eleje és hátulja között. A magasság beletartozik a sallangba a téma miatt. :)

Hát nem tudom...

Viszont képzel el szélesítés nélkül perem nélküli sima kerekekkel...és meglátod, hogy sehogy sem néz ki... :)

Ki akar rá sima kereket? :) A te autód is másképp mutatna amint egy gyári alut kapna! :)

nem lehet, hogy inkább a hátsó fékerőszabályzó van jobb állásban? mert így aztat hiszegeti, hogy 6 zsák cement van a kocsiban, és kell a nagy fékerő?

Részletekbe nem akartam bé menni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.