Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

köszi jofejek rendesek vagytok de holnap céges buli és mivel necces a helyzet muszáj menni jópofizni meg nagyokat vigyorogni a főnökségre :lol: meg egyébként is Coldrexen élek :)

Szerencsére a Lurdy ma van, így nem üti a holnapi céges bulidat. :)

Szóval akkor mikor/hol? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem hallottam még a srácról azóta...

Előző kedden taliztam vele. Közben fősulira is jár hogy ne csak a papa cége miatt ne haljon éhen és ilyenkor a felsőoktatási intézményekbe járó hallgatóknak annyit kell tanulniuk hogy csak na.

De meetingen már feldobta az bizti meg nekem is áradozott a cuccról csak nem lett végeredmény.

Még....

Link to comment
Megosztás:

Gsi.tomi-Anti!

megoldottam!köszönöm szépen.

Kűdjé püt hogyan oldottad meg! :lol:

köszi jofejek rendesek vagytok de holnap céges buli és mivel necces a helyzet muszáj menni jópofizni meg nagyokat vigyorogni a főnökségre :) meg egyébként is Coldrexen élek :)

Tényleg nem ártana leereszkedni a szimpla userek közé! :) Komolyan híjjá oszt viszlek úgyis egyedül megyek ma. Hazfelé meg elhoz bárki aki hamarabb eljön mint én. :)

Link to comment
Megosztás:

Te legoninja!

A régi felnikkel mivan amik GSin voltak?

Az 5 ágú MAK felnikkel? azokat adtam a pénz mellé az OZ-kért. Néha eloveszem a képeket és nagyonkat sohajtok mert azokkal jobban tetszett (asszem)

És hogy lehet ilyen neve valakinek :)

az én nikkemet legalább nem a szüleim adták :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az 5 ágú MAK felnikkel? azokat adtam a pénz mellé az OZ-kért. Néha eloveszem a képeket és nagyonkat sohajtok mert azokkal jobban tetszett (asszem)

Nekemis.....

az én nikkemet legalább nem a szüleim adták :) :lol:

az én nikkemet legalább nem a haverok adták az oviban :) :)

Link to comment
Megosztás:

Kijárt nekem mostanság a jóból :lol:

Péntek reggel beállok a munkahelyi parkolóba és hallom hogy súrlódik az első lökös, visszatolattam és mentem be. Mikor délután megyek ki látom hogy a jobb oldala a lökösnek előre áll és úgy néz ki mintha a vonószem takarónál belehajtottam volna egy oszlopba. Másnap reggel leszedtem mert mentem pestre.

Este megyek haza hívnak a kib@szott telón és mire kiveszem a zsebemből már kaptam egy jobb első patkát is a kerék alá :) Egyből defekt, onnan haza gurultam kb. 500m. A lemez felni szép lett, de megcsinálták és centírozták is 1500-ért.

Ebből az egészből pedig az a jó, hogy ha a lökös rajta van akkor szanaszét szállt volna.

Amúgy is ki akartam vágatni a közepét meg egy két fület meghegesztetni rajta, de ha találok óccsón lökit akkor megveszem azt.

Holnap megint mehetek Pestre kötegelt rendszámmal :)

Link to comment
Megosztás:

...ilyenkor a felsőoktatási intézményekbe járó hallgatóknak annyit kell tanulniuk hogy csak na...

Belőlem is azért van ilyen kevés most itt ezen a fórumon.

OFF:

Gábor, minden munkanap megyek el a lurdy előtt (kivéve persze holnap), szerintem beadom hétfőn reggel, majd mész érte, amikor arra jársz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.