Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

btw, István ezt az ülést ki gyártja? és mennyi volt?

Jól látom, hogy ennek nincs olyan marha magas combtámasz része? :)

Ezt egy magyar cég csinálja budaörsön.40000ft volt darabja és a frigate-töl vettem.Nincs olyan magas combtámasza.Redi neked azt az ülést nem a gyári sínre kellene felrakni és akkor már mindjárt nem lenne olyan magas.

Ők gyártják

Redi... :lol: :) :) :D

De 100.000-ért úgy is az enyim... :D

Nem hiszem :D :)

Link to comment
Megosztás:

CSak egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen olcsó kinnt a felni...

Nagyon durvákat lehet kapni, és nem feltétlen drágáért...

Ez pl 55.000 HUF a 4 darab, szép, 17-es...

Erre jön még a vám, meg a szállítás...

De szerintem 100 alatt megvan akkor is...

A minősége kérdéses...

Mert amit néztem és ismert márka az kinnt is drága... :lol:

205/40 17es gumi olyan pirelli mint ami most van fent nekem az 25639ft /db és így 200000ft ből meg is áll az egész.

Redi!

Nekem is az az ülés van bennt, csak mi nem a kertben mókoltuk bele...így nincs is vele semmi bajom...

Nem lehet, hogy egy rendes szakira kéne bízni? Mert egyébként patent egy ülés... :)

Neki az a baj hogy magas,mert a gyári sínen van.ő nem akarja lehegeszteni a padlóra mint Te.A gyári síntartókat kellene ráhegeszteni az FK sínre és máris alacsonyabb lenne szerintem

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem a padlón van, csak FK sínen... :)

de nem is a gyári helyeken van lerögzítve :lol:

A budaörsi űléses srácot ismerem, és ha szóltál volna, olcsóbban is megkapod itt mint a frigate-ben. :)

most már mindegy,de legalább tudom hogy ha garis próblémám van akkor neked fogok szólni :)

Link to comment
Megosztás:

Redi!

Nekem is az az ülés van bennt, csak mi nem a kertben mókoltuk bele...így nincs is vele semmi bajom...

Nem lehet, hogy egy rendes szakira kéne bízni? Mert egyébként patent egy ülés... :)

Nem, nem az üléssel van a baj

Egészen egyszerűen tökéletes alakom van és nincs akkora seggem, hogy eléggé kinyomjon az ülésből :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem az üléssel van a baj

Egészen egyszerűen tökéletes alakom van és nincs akkora seggem, hogy eléggé kinyomjon az ülésből :) :)

Ez így elég vicces :lol: :) :)

Nagyon állat lett az ülés, nekem tetszik nagyon!

Mikor lesz bent? Az övre van már valami megoldás?

Január 10. körül lesz bent.Az övre meg még van másfél évem hogy kitaláljunk valamit :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor redi elötted a lehetőség :lol: Szerintem az a srác aki nekem megcsinálja bevállalja a tiedet is :)

Az még nem olyan biztos! Lehet miután megcsinálta a tiedet soha többet ilyet. Egyébként csodás "rövidlábú" barátomnak :) az azért nem lenne jó ha nem erre a magasságra kerülne az ülőlap mert akkor ki sem látna biztonságosan az autóbol és persze Ő sem szeretné össze vissza furkálni a padlót. Nagy melóval lehetne csinálni gyári helyre sint de azt már nem érné meg. Sajnos itt az emberi tényező szab határt. (Bocs tudod, hogy szeretlek csak ez tény :) )

Link to comment
Megosztás:

nincs vele baj csak nekem nem jön be...ha más lenne oda irva nekem jobban tetszene :) régi ülésekkel mi a terved ? :)

én is örülnék ha sparco lenne oda írva csak annak daradja kerül ennyibe.A régi ki van szakadva,egyenlöre megy a pincébe sose lehet tudni.

Demonak megvan még talán az ő gsi ülése és abba ülésfütés is van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.