Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Á OTT MANÓ bazzz :) :) :)

S mit is jelent ez Anti?

Amúgy sztem 2+2+1+3+3=11

aki a tükröt,tankbetöltőt,rácsot külön számolja az lett mir fett :P

de ha komolyan töritek ilyenen a fejetek akkor kérdezzük meg mekkora kedvezményt ad, ha egyszerre -ne kössetek bele ->1más után- visszük a vasakat!

mert akkor tutto lesz flotta kedv :idea:

Link to comment
Megosztás:

Már miért enne annyit nem úgy kell vele közlekedni mint ti! :wink:

Lehet azzal normális keretek között is tartani a fogyasztást. Szerintem

11-nél többet nem enne nálam.Néha odavernék vele egy két

gyorsuló huszárt aztán megnézném ahogy betolja a dunába az autóját!

Persze nem állok le énse olyanokkal akikről tudhatjaaz ember, hogy

nagy falat.

Link to comment
Megosztás:

Nesztek egy kis vegyes fogyasztási statisztika, szorgalmasan írt tankolások és kmóra állások alapján. Szóval:

2004.11.25-óta eltelt 109 nap.

Ezalatt a kocsim megtett 5044 km-t.

Elfogyasztott 434 liter benzint.

Ez vegyes de inkább városi útból jelent 8.6-os fogyasztást.

Volt benne minden: dugó, éjjel, vidék, város, küldve, nem küldve, apám, én. Mindezek mindenfajta kombinációja.

Ment napi 46 km-t, majdnem egy ezrest.

Havi 30 rongy, 1380 km.

Összesen 109.000 Ft körüli benzinköltség...

Plusz biztosítás, időarányosan 18.000 Ft.

Fenntartás:

- akksi (nem kellett még, csak biztonságból, mert szivárgott az előző): 9.000

- bontott önindító szereléssel: 8.000

- hűtőrepedés: 5.000

- olajcsere 5w40 opel olajjal (kmarányosan): kb. 5000

- váltóstiftek cseréje: 5.000

- 5 szar hidrotőke cseréje, munkadíjjal tömítésekkel, stb: 43.000 (ez kissé drága lett, mert semmit sem okoskodtunk alkatrészbeszerzéssel)

Szabálysértés (parkolás): 5.000

Meg ami nem jut eszembe...

Halk kérdés: Ezek alapján mennyivel drágább egy gsi, mint egy nem-gsi?

Link to comment
Megosztás:

A képhez hozzátartozik, hogy ésszel küldöm (max. 6000-nél elváltom, csak melegen, mindig jó olajjal, jó úton), nem tuningolok semmit, a kuplungon nem ugrálok, a féltengelyeket és gömbcsuklókat alászedett kormány mellett történő küldéssel nem rongálom.

Viszont ma nyitáskor arra lettem figyelmes, hogy eltűnt az ellenállás a vezetőajtó kilincséből :evil: :evil: , gondolom elpattant valami rugó. Remélem jó drága lesz...

Link to comment
Megosztás:

IqBéla

Ehh.. mondom én hogy te még nálam is alaposabb vagy.. én pl. a fogyasztást nem írom. pedig nem is rossz ötlet...

Viszont ami érdekelne..

1: Váltóstiftek cseréje..

Mi volt a hibajelenség? Kóválygot a váltókarod? 5e volt az anyag,vagy munkadijjal együtt? Mert asszem én is megcsinálnám.. tatnám akkor.

2: Szabálysértés: Parkolás. Erről bővebben esetleg? NEkem is van, volt egy olyan, hogy ahol lakom van egy hivatalos szerv, nem yard, és egy ideje kiraktak egy várakozni tilos táblát kivéve a szerv. Én meg egyik éjjel nem tudtam csak oda állni..

Rajta is volt másnap este a cetli.. (reggel 5kor már mentem melózni, hely még nuku)

Jöt is egy papíros... infókérő.. kitöltöttem bevittem yardra.. ez már van vagy egy hónapja.. azóta semmi...

Szal vagy megúsztam, vagy lehet még várnom kell, de lehet megúszom én is egy 5össel?

Link to comment
Megosztás:

Laci4, igen, kóválygott kicsit a váltókar, de nem is ez zavart, hanem az, hogy reccsen néha tolatáskor. Azt mondta a szerelő, hogyha kicseréljük, javulni fog, meg nem lesz olyan kóválygós a váltókar.

Azóta nem kóvályog (annyira), és kultúráltabban lehet tolatásba tenni is. Pontos összegre nem emlékszem, de nagyjából ennyi volt.

A parkolásom ötezrese pedig, hát, hhmm, hogy is mondjam, a magyar utcai valóság ötezrese.

Link to comment
Megosztás:

Aztec koma ha áttudtam volna ugrani se lenne valami fényes a teljesítményem mert annyira másnapos vagyok,hogy az csak na........... :)

Hajnalban magamra nyitottam az ablakot arra keltem jéggé fagytam :)

Most meg regenerálódom :) :P

Ejjj

"tiplizgetek a lakásban mint a mérgezett egér" :happy6: :happy3:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.