Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

meghtámadod veres petya/kerepesi utat dobsz jobbost keresztúri strasse és mész kifele a susnyásba , vasuti átkelő után lesz vöröses tégla kucko, utána picike utca szerü képződmény ott be és rögtön balra felfele enyhén, környékbeli alkoholistákat kérdezgetheted ha eltévedsz hogy hol van a HERZ mert ez ott van...amugy valameik BUZUKI kereskedéssel sréhen szemben van ez az egész kóceráj...kb...asszem kamionokat mérlegelnek itt általában, rakomány meg péktudja milyen célbol...na ennyit tok kapcsojja ki...

Link to comment
Megosztás:

Én most kimaradtam.. tapétáztam a változatosság kedvéért.. nemrég hagytam abba..de már lassan tényleg kész az egész kecó..

nyomúlgattatok a városban? :blink:

Nem, nem volt semmi extra. Iszonyat köd volt a vácin, nem is nagyon lehetett gyorsan menni. Csak úgy simán jó volt. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

meghtámadod veres petya/kerepesi utat dobsz jobbost keresztúri strasse és mész kifele a susnyásba , vasuti átkelő után lesz vöröses tégla kucko, utána picike utca szerü képződmény ott be és rögtön balra felfele enyhén, környékbeli alkoholistákat kérdezgetheted ha eltévedsz hogy hol van a HERZ mert ez ott van...amugy valameik BUZUKI kereskedéssel sréhen szemben van ez az egész kóceráj...kb...asszem kamionokat mérlegelnek itt általában, rakomány meg péktudja milyen célbol...na ennyit tok kapcsojja ki...

Szerintem a múltkor nem erről volt szó, de lehet én nem vágom.

A keresztúri úton a vasúti kereszteződéssel szemben van egy vastelep. A kapu előtt van egy vasló innen a neve.

Amúgy ma voltam ott. Kicsit elszomorító az eredmény. 1020 nélkülem 1100 velem együtt. Igaz teli tankkal tudtam csak menni meg 1-2 kacat benn volt a kocsiban. Tehát üresen nagyon kevés benyával olyan 980 lehet.

Van még mit fogyasztani.

Link to comment
Megosztás:

hol van montosan az a mérleg ahol a kocsikat l elehet mérni ????

mar ha valaki tudja

köci

Vasló kft. Keresztúri úton kell menni kifelé a Kerepesitől kb 5 perc kocsival elég nagy vastelep nem lehet eltéveszteni, non stop autómentő is ott van.......jah bal oldalán az útnak

most olvastam a többi kommentet bocsi de megpróbáltam :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Vasló kft. Keresztúri úton kell menni kifelé a Kerepesitől kb 5 perc kocsival elég nagy vastelep nem lehet eltéveszteni, non stop autómentő is ott van.......jah bal oldalán az útnak

most olvastam a többi kommentet bocsi de megpróbáltam :unsure: :blink:

thank you

azt még véletlenül nem tudod holnap délelött nyitva van-e ?

mert a web oldalukont nincs nyitva tartás ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.