Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

és a répáért nem szóltál hogy van neked ennyiért fullos állapotban? :unsure:

Nem kérdezted :blink: Egyébként nem tudtam biztosra hogy ilyen jó mert a moci nálam nem volt elindítva.Aki megvette azt mondta mindegy milyen őneki kell.Másnap hívott és mondta semmi csattogás még hidegen sem.

Most is van egy garnitúra csak ezek sajna már nem annyira hangtalanok.

Link to comment
Megosztás:

Nem kérdezted :blink: Egyébként nem tudtam biztosra hogy ilyen jó mert a moci nálam nem volt elindítva.Aki megvette azt mondta mindegy milyen őneki kell.Másnap hívott és mondta semmi csattogás még hidegen sem.

Most is van egy garnitúra csak ezek sajna már nem annyira hangtalanok.

Tehát bontás lett belőle?????? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

igazad van he ! csak aza baj hogy utolag tudtam meg mennyibe kerülne az ident tőke és addigra az 'ismerős'

már elhozta a tőkéket azzal a jelszóval hogy gyári és keveset futott...ami meg is érné a pénzét de a kevesett futott az 60e km('véletlenül' ez későn derült ki)...100e körül szolal majd meg ha minden igaz ...lényeg hogy montam ha egyszer ő igy át*aszott engem már én nem leszek ien cigán és elhozom a tőkét igy is ugy is 1 kikötéssel ha csörög nálam akkor vissza az árat és mehet a toszba :unsure: akkor max a szerelési költséget bukom...

ma este járattam , mentem picit vele nkem jonak tűnik de majd ráállítom Gabibá szelektí fülét lurdinál :blink:

Akkor azt köszi de nem.

Egyébként van egy kis lutri ebben a használt tőke témában.....Laci helyében én elgondolkoztam volna annyiért egy uj utángyártotton mint egy használt gyárin.

Link to comment
Megosztás:

nekem meg ilyen kéne per pill ....

volt egy ilyen aranyszinű a 17.-ik kerületben nem kicsit leharcolva, zőődséges autónak használták első kereke majdnem folyamatosan pattogott hátulja földön lehetett kb. a sok krumplitól meg dinnyétől szóval nem eccerű volt de sztem annak már vége van

Emberek milyen hülyék nem tujják miük van-volt..........

Link to comment
Megosztás:

őőő... xenon hatású h4 - et szeretnék...vagy ne szeressek? csak mer kiégett az egyik és gondoltam akkor kap egy pár újat ... vagy ez rövid életű lenne? van valami tapasztalatotok?

mintha valaki még foglalkozna is ien égő biznisszel? vagy tévedek?

köhhi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.