Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Coupe!

Ez feketébb?

http://i23.ebayimg.com/02/i/000/7b/f7/5f69_1.JPG

Levettem linkre AntiVagy csak sötét a kép?

:unsure:

Mert ezt konkrétan feketének írják, nem szürkének...merthogy van olyan is... :blink:

ami neki van azt is feketének irjak

ugy van feltüntetve hogy szürke fekete ...

és irtam is a cégnek hogy ez nefekete

ez a valasz

Hello,

grey turn signal is described as black.

With kind regards

Ronald Wolf

Ihr kfzteile24 Team

www.kfzteile24.de

Link to comment
Megosztás:

""milyen bolyhosak ma a felhőőők...mondom milyen bolyhosak ma a felhők Te barom állat!!! ...."

ahogy Al Bundy mondaná :unsure:

igazság szerint pacekra vettem a tőkéket egy gsiből ami fix tőkéssé vált és nem kellett már igy abba az autóba ... jó drágán vettem át lettem cseszve de ez más sztori...még ma nem mentem az autóval , majd este picit járatom még...remélem halkulgat majd...a hűtőviz ügy meghát azért zavart mert én nem vagyok szerelő nem tudtam mi kellhet a cseréhez ezért is kérdeztem rá...ha tudom hogy kell még akkor veszek 5 litert 1000 ftért és nem 2500-ért 3 litert...azzal sem volt gond hogy sokáig tartott a dolog mert kapott új vízpumpát az autó , bár mikor oda értem épp próbálták berakni és kb összeveszett a 2 szerelő srác hogy most akkor hogyan is kell berakni...azt hittem hogy 2-3 napig tart egy ilyen műtét ehhez képest meglepő volt számomra hogy "3-4 óra alatt meglesz" ... valszeg nem megyek vissza megint csak ha tudom hogy a Patyi csinálja nem a kollégái bár ők sem voltak bunkók de nem álltak a helyzet magaslatán...na majd még sztorizok most itt a főnök :blink:

Patyi Lacit kedvelem, mert jófej, meg ért is hozzá, csak kicsit kapkodik néha (én kocsimat nem ő csinálja).

Fagyállóról annyit hogy az 1000 Ft/5l-t nem tenném be a kocsiba soha, valamiért elviszik a gyárit is 1000 Ft/l-ért is...

Link to comment
Megosztás:

nahvazz :unsure:

benéztem a kocsi alá 2 hét után és egy jókéű olajfolt ott figyel alatta, nem is kicsi :blink: sajna belenézni nem tudtam nincs nálam kulcs

amikro a Demo nálam csövezett mesélte, hogy az x20xev tömítése állítólag megoldás erre a problémára....de mit/miket is kell pontosan vennem? Valami csavarokat is emlegetett 2 szendvics között ;)

Link to comment
Megosztás:

tudtam hogy valaki bele köt... nem az 1000 ftrol van szó hanem hogy ha tudom hogy kell akkor veszek azt is a csergőben kedvezménnyel vagy szétnézek hogy hol mennyi...amugy kólás üveg a motortérben volt mikor oda értem meg ilyen apróságok amiket írtam is... mondta a szerelő srác miután kiengedte a hűtővizemet egy olajos koszos sáros műanyag ládába hogy kéne bele tenni ő tud bele ha kell, mondom jo ami nkem van a csomiban az 5 fokos(megmértük ott ) és kb 5 deci...tehát akármennyiért is adja kelleni fog vagy hazáig hűtővíz nélkül megyek ami biztos felettébb jót tenne az autónak...a Patyit meg én is kedvelem csak Ő most nemsokat nyult az autohoz csak én hittem azt hogy Ő fogja csinálni ha hozzá viszem...valszeg legközelebb is hozzá megyek ha gondom van ( biztos lesz :blink: ) csak megkérem hogy ő csinálja az autót ha megoldható...az árrol annyit hogy nem a 17 a baj hanem mondhatta volna azt hogy kb 15 de nem igérek semmi biztosat...na gutentág :unsure:

Patyi Lacit kedvelem, mert jófej, meg ért is hozzá, csak kicsit kapkodik néha (én kocsimat nem ő csinálja).

Fagyállóról annyit hogy az 1000 Ft/5l-t nem tenném be a kocsiba soha, valamiért elviszik a gyárit is 1000 Ft/l-ért is...

Link to comment
Megosztás:

a tőke árát megnem aszondom mer még a végén megsajnáltok ;) ha kijössz lurdihoz megsúgom ^^

Nem tudok kimenni, de ird meg árát nyugodtan.....ismerem az embereket itt, senki nem fog sajnálni az tuti :P :unsure: :blink:

Ja, de a csavarok alá kell egy alátét, mert az XEV tömítés nem olyan magas, mint a gyári.

de ugye ez ilyen sima alátét, nem pedig vmi NASA fejlesztéses beszerezhetetlen bármi? ;)

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Ez feketébb?

http://i23.ebayimg.com/02/i/000/7b/f7/5f69_1.JPG

Vagy csak sötét a kép?

:unsure:

Mert ezt konkrétan feketének írják, nem szürkének...merthogy van olyan is... :blink:

Érdekes az index mert hol sötét hol világos attól függ honnan nézed.

Így olyan villágos fekete

DSC00663.jpg

Itt olyan mint a lámpa

DSC00647.jpg

Ha oldalról látod vagy az ablakból nézem akkor olyan mint a gyári,kicsit sötétebb.Ez a kép annyira nem adja vissza ;)

DSC00661.jpg

Szerintem jó ez nagyon szép és látszik hogy új.Lehet ha raknék bele fekete izzót akkor még jobb lenne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.