Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy meg jobb poén mint hátbabaszkodni az embert, meg 2 centiről a füle mellett szétdurrantani egy zacsit... ;) ;)

Szerintem... :P :unsure:

hmm... evvel a beszolassal csak az a baj hogy meg komolyan is gondolod :blink:

a zacsi meg valoban jot szolt és az jo vicc volt

de hat ez van soha nem leszünk már egy véleményen ;)

Link to comment
Megosztás:

"Te az vagy, aki kéthavonta eltűnik aztán egyszer csak megjelenik, és oltári nagy baromságokat kérdez... :P "

Talán eddig egyet tudok érteni veled, oltári nagy baromság kicsit erősnek tűnik, néha tényleg nem vagyok képben.

"Te az vagy, akit még ember nem látott nővel... (holott se pocakod, se sok miliós autód...még csak 200ezres Senátorod sincs...bár előszeretettel használod anyuci Vectráját... ;)) Az igazságot meg lehet hogy jobb hanem is tudjuk... :unsure: :lol: "

Még szerintem jópárunkat nem láttál. Ember meg rajtad kívül is van ezen a bolygón. Amúgy miért baj, ha előszeretettel használom anyuci (apuci) Vectráját (Omegáját)? Te is sokat jártál kölcsöngolffal, és nemcsak jókedvedben. Én csak jókedvemben szoktam más autójával járni.

"Te az vagy, aki sajnál 5 rongyot, és idejár jótanácsokért évek óta...no comment... :blink: "

Moderálj ki, megvan hozzá a jogosultságod. Ha többekkel egyetértve teszed, akkor mégcsak vitatni sem fogom. Pontosabban sehogy sem fogom vitatni.

"Te az vagy, aki azt mondja, hogy azért nem regisztrálsz a fórumra, hogy meg ne tudják az adataidat...szerinted érdekel valakit a te adatot bármelyike is? ;)"

TÉGED nem is érdekel. Sőt, igen sok embert nem. De lehet, hogy van, akit igen.

"...kéthetente megkérdezed nem tud e valaki jó szerelőt, jó kárpitost, olcsó utángyártott alkatrészt..."

a. Az bűn? b. Mikoris tettem ilyet? Hozzászólásodban egyre több az alaptalan, hangulati elem.

"Hát és igen...a vezérléscsere nem abból áll, hogy lecserélik a szíjat... ;) "

Szólok, hogy ezt nem csak te tudod.

De tényleg hagyjuk abba, mert értelme nincs, és legalább ez a fórum mentes volt az ilyesmitől eddig.

Az biztos, hogy előzőleg 12ezernek ígért munkadíjból 17et összehozni végül... Amúgy ha cseréltek vízpumpát is (tudva, hogy Lacee esetleg nem milliomos), akár leereszt-visszatölt is lehetett volna.

Link to comment
Megosztás:

Moderálj ki, megvan hozzá a jogosultságod. Ha többekkel egyetértve teszed, akkor mégcsak vitatni sem fogom. Pontosabban sehogy sem fogom vitatni.

Nem foglak...nem szoktam... ;) Vagy volt már rá példa? :unsure:

Meg különben sem szeretnélek megfosztani az örömtől, hogy ingyen kapj esetleges tanácsot... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, hogy előzőleg 12ezernek ígért munkadíjból 17et összehozni végül... Amúgy ha cseréltek vízpumpát is (tudva, hogy Lacee esetleg nem milliomos), akár leereszt-visszatölt is lehetett volna.

Nem ritka eset egy ilyen munkánál, hogy az ígért munkadíjtartomány (12...15) felső határát súrolja

a végső összeg, és ugye azt még meg kellett toldani a hűtőfolyadékkal, amit mondjuk lehet hogy

Patyi is azért nem mondott először, mert vissza akarta tölteni, viszont leeresztésnél meglátta az

állapotát és sikított. :blink:

Nem szabad így elítélni egy relatív jó szerelőt. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ha lehet kerüljük a politikát jó? :lol: :P

ne tessék elferdíteni a szavaimat! ;)

Na ne tessék itt politizálni... :unsure: :blink: ;) :lol:

Lassú voltam... ;)

Dettó! :lol:

amúgy jó volt! Ez a magyar nyelv szépsége... a két és többértelmű dolgok. Amikor írtam, nem gondoltam arra, amire ti!

Link to comment
Megosztás:

""milyen bolyhosak ma a felhőőők...mondom milyen bolyhosak ma a felhők Te barom állat!!! ...."

ahogy Al Bundy mondaná :unsure:

igazság szerint pacekra vettem a tőkéket egy gsiből ami fix tőkéssé vált és nem kellett már igy abba az autóba ... jó drágán vettem át lettem cseszve de ez más sztori...még ma nem mentem az autóval , majd este picit járatom még...remélem halkulgat majd...a hűtőviz ügy meghát azért zavart mert én nem vagyok szerelő nem tudtam mi kellhet a cseréhez ezért is kérdeztem rá...ha tudom hogy kell még akkor veszek 5 litert 1000 ftért és nem 2500-ért 3 litert...azzal sem volt gond hogy sokáig tartott a dolog mert kapott új vízpumpát az autó , bár mikor oda értem épp próbálták berakni és kb összeveszett a 2 szerelő srác hogy most akkor hogyan is kell berakni...azt hittem hogy 2-3 napig tart egy ilyen műtét ehhez képest meglepő volt számomra hogy "3-4 óra alatt meglesz" ... valszeg nem megyek vissza megint csak ha tudom hogy a Patyi csinálja nem a kollégái bár ők sem voltak bunkók de nem álltak a helyzet magaslatán...na majd még sztorizok most itt a főnök :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.