Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én vagyok az, akinek 4 millióban (vagy 6ot mondtál múltkor?) van egy turbós gsi astrám, és mégis egy 200e-ért vett Senator a szívem közepe?

Én vagyok az, aki 2003-ban jó megjelenésű fiatalember volt szép barátnővel, mára pocakot eresztett, és a szép barátnő is eltűnt? (Pedig zsírúj FK ülések vannak a kocsimban?) (Lehet, hogy ő is a gyári gsi kivitelt értékelte jobban kék színnel, szakadt beülővel?) Szerintem te sokkal keményebb figura vagy nálam

Nem!

Te az vagy, aki kéthavonta eltűnik aztán egyszer csak megjelenik, és oltári nagy baromságokat kérdez... :lol:

Te az vagy, akit még ember nem látott nővel... (holott se pocakod, se sok miliós autód...még csak 200ezres Senátorod sincs...bár előszeretettel használod anyuci Vectráját... :lol:) Az igazságot meg lehet hogy jobb hanem is tudjuk... :blink: :D

Te az vagy, aki sajnál 5 rongyot, és idejár jótanácsokért évek óta...no comment... ;)

Te az vagy, aki azt mondja, hogy azért nem regisztrálsz a fórumra, hogy meg ne tudják az adataidat...szerinted érdekel valakit a te adatot bármelyike is? ;)

Te az vagy, aki éveken át szarozik mindenen, kéthetente megkérdezed nem tud e valaki jó szerelőt, jó kárpitost, olcsó utángyártott alkatrészt...

És még tudnám sorolni, de nem hiszem hogy kéne... :P

Hát és igen...a vezérléscsere nem abból áll, hogy lecserélik a szíjat... ;)

Bár nálad lehet...vagy ha cserélnek vízpumpát is ott állsz küblivel a kezedbe, hogy a kifolyó hűtővizet vissza tudd juttatni a rendszerbe... :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jaja...unatkozok úgy is... ;)

Akkor mesélek. ;)

Szegény Attiláknél teljesen letéptem a küszöböt a beállónál. :unsure:

Még a falból is kicsit kijött a keret. Hiába, a 150 vad paci...

Ráadásul le sem tudtam tolatni róla. :blink: :P

Utána ott kalapálták és heggesztették egy fél óráig. Félek, hogy beleépítik az olajcsere árába. ;)

Link to comment
Megosztás:

De nem értem miért? Lehet, hogy kerékátmérő miatt vagy ennyivel lejjebb? Mondjuk nekem is hozzáér, de le nem tépem... :unsure: ;)

Hát én nagyon. Durva hangja volt, azt hittem, hogy a GSi húzta a rövidebbet. Egyébként a középdob ért le asszem, úgyhogy itt lesz hiányzó néhány mili.

A kiállásra kíváncsi leszek. :blink:

kimentek eléd ?

van 16os téligumim :P

Nem, csak teszteltem. ;)

Köszi, azért annyira nem vészes, csak olyan, mintha kocka lenne a "kerék". Majd karácsonykor remlem cserélni tudom, addig ez is bőven jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, azért annyira nem vészes, csak olyan, mintha kocka lenne a "kerék". Majd karácsonykor remlem cserélni tudom, addig ez is bőven jó lesz.

Udi elé az M5-n 190-nél jött be a belsőbe egy Suzuki Ignis.Ott is satu, és 2 kerekétől már el is búcsúzhatott.

Mire beért Pestre, le is engedtek.Vehetett 2 újat.Ilyenkor biza YO dolog az ABS.

Link to comment
Megosztás:

Udi elé az M5-n 190-nél jött be a belsőbe egy Suzuki Ignis.Ott is satu, és 2 kerekétől már el is búcsúzhatott.

Mire beért Pestre, le is engedtek.Vehetett 2 újat.Ilyenkor biza YO dolog az ABS.

Engem nagyon meglepett a dolog, nyáron több ilyen volt és semmi baja nem lett a gumiknak. Ezek szerint ennyivel puhább a téli...

Link to comment
Megosztás:

Udi elé az M5-n 190-nél jött be a belsőbe egy Suzuki Ignis.Ott is satu, és 2 kerekétől már el is búcsúzhatott.

Mire beért Pestre, le is engedtek.Vehetett 2 újat.Ilyenkor biza YO dolog az ABS.

Valahogy nemtudom sajnálni. :unsure:

Autópályán 130 Km/h a megengedett sebesség. Annyinál biztos nemkellett volna akkorát fékeznie.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.