Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:) :)

az a baj a hülyéskedéseimmel, hogy ha komolyann beszélek akkor is nevettek :) :P

Kess bácsi ezt full komolyan írtam :lol:

Akkor majd jelentkez a 4 nap alatt!

Amúgy átjössz felüljárón (h a fogarasi felöl jössz) és a 4. buszmegállónál lekanyarogsz balra és ottan lakom szóval nem nehéz :idea:

Link to comment
Megosztás:

Azt a középső szárnyat azért én leszedném... :wink:
És odaadnád nekem :)

Fényezésről van már ár????

nekem 13 pro elemet mondott Koko gyerek, ő szépen dolgozik.

De ez abszólut nem mérvadó.

Most beszéztem csepeli barétommal ő 8e/elemről mesélt, de a munkáját még nem láttam.

Közben 1 másik emberrel is felvettem a kontaktot ő fényezte haver accentjét 60+festék árban...

Link to comment
Megosztás:

Jó da a tnkbetöltő is egy elem, meg a motorháztető is...

Ezt soha nem értettem, hogy miért ebben gondolkoznak ezek a fényezők...

A festő mázoló sem falra adja meg az összeget, hanem m2-re...Jól is néznénk ki.... (Mester lenne egy kis meló számára! Mennyiért fest le egy falat? - 10 ezertért anyaggal. - Jó akkor le kéne festeni az M7-es mellett végighúzódó hangfogófalat....)

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem fogja külön a betöltőt 1 elemnek számolni....

De Anti mit vársz, hogy azt mondja neked vki, h Antal úrfi ez így 163.854 huf lesz?

Ilyen sehol nincs.

Vagy azt mondják 3 kiló és keresnekrendesen vagy lebeszélitek, hogy mennyiért veri telibe :idea: nemde?

Link to comment
Megosztás:

nekem is mindig elemárat mondanak...

van egy ismerős vidéken (pécs), aki 10-11 körül fényez fehéret, de nem láttam a munkáit, majd hétfőn nézem meg

bár már nagyon gondolkodom rajta, hogy megéri-e elvinni oda, mikor itt bp-en van 1 nagyon jó fényező haverom, aki 12 mondott elemenként és akkor nem kell monjuk vonatoznom és ha odadobom neki a 2 M-es tükröt és azt ingyé lefújja a többivel...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.