Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Átugrottatok a sógorokhoz :unsure:, szép.

Más téma: valaki nemrég írta, hogy lealvázvédőzte a kocsit annak rendjemódja szerint. Nem csinálná meg az enyémen is? Természetesen fizetem a fáradtságát. Nem szeretnék a szép karosszériámmal úgy belemenni a télbe, hogy... noszóval úgyis tudjátok.

Link to comment
Megosztás:

Szerencsésen hazaértem. :blink:

A városban még egyszer összefutottam Dinyvel, aztán a Soroksárin elkezdett nyomulni egy Agila ;) .

Azt hitte, hogy mivel mellé álltam, versenyezn akarok vele. :unsure:

Aztán az egyik lámpa után odaléptem neki és egyszer csak nem volt sehol.

Miután beért, elkezdett villogni, hogy álljak meg. A Soroksári végén kimentem a benzinkútra és ott dumáltunk kicsit. Az volt az elsö kérdésük, hogy turbós-e. :P

Aztán megkértek, hogy mutassam már meg nekik a technikát, hogy legyen mit mesélni a haveroknak.

Örülök, hogy ilyen jól sikerült a hétvége, szerintem tavasszal megint megyek Pestre egy egész hétvégére. ;)

És mégegyszer külön köszönet Redinek, hogy nála alhattam!

Link to comment
Megosztás:

Béla!

Csak nem sikerült ülést venned, és most a következő 3 éves vajúdásos projekten töröd már a fejed? :unsure: :blink: ;)

Nem, mert ez műszaki dolog.

Ha ülést nem veszek, akkor kicsiit nyisszogósan autókázom. De nem lesz tőle rosszabb a helyzet, ha nem veszem meg.

Viszont az alvázvédelem kéne, mert leesik a hó, felsózzák az utat, és megindul a kocsimon a rohadás, meg kell csinálni, mielőtt hó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Hátha idén nem is fog esni a hó... :P És akkor nem fognak sózni... :unsure:

Én várnék még a helyedben... ;)

Fakkjú :blink:. Mondjuk elrohanni nem fogom, az biztos.

Vagy lehet, hogy olcsóbban jövök ki, ha veszek 2101-es Ladát, amit már régóta (5 éves korom óta) szeretnék, csak sosem tettem meg. Előbb utóbb biztos lesz, lehet, hogy épp itt az ideje. Hiszen már mindeki téli autót vesz (ugye?), veszek én is ;)

Link to comment
Megosztás:

Egész nap a GSit babráltam. Iszonyat mák hogy nov 26-án ilyen gyönyörű idő volt. Kiszedtem az ülésemet, meg a hátsókat is. Hátsókat kitisztogattam, főleg alul voltak tragikus állapotban, elsőt meg lecseréltem arra amit Demo adott. Teljesen jó az ülés csak egy helyen, alul van kiszakadva a varrásnál. Középboxot is kiszedtem lekörömkeféztem minden apró műanyagával együtt, és visszatettem. Ablaktörlö szerkezet is ki lett cserélve, teljesen jó, úgy tűnik megoldódott mégegy probléma vele talán (amiről aszittem hogy relé vagy a kapcsoló) hogy néha kattan és első fokozaton is folyamatosan töröl. Sajna a szélvédő aljára való műanyag nem lett jó, ez is ugyanúgy eláll mint az előző. Ki kell kókányoljam sziloval baakkker mert igy rohadtul párásodik és a pollenszűrő még nincs is benne :blink: Hátsó kárpittal is próbálkoztam de sajna igy napfényben látszik hogy minden baja van, konkrétan olajos csomó helyen, egy folton meg vörös getymás - igy be nem teszem.

Tök ronda a GSi szürke kérpitja, mér nem lehet rendes feketét csinálni? :unsure:

Eddig jutottam ma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.