Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Voltak ilyen kísérletek a Diszkáverin, a két csávó műsorában, (csak nemjut eszembe a nevük)...

És ha jól rémlik nekik nem sikerült felrobbantani a verdát, úgy hogy lövöldöznek a tankra... :unsure:

Béééééénááááák! :blink:

Mint említettem, második lövés már biztosra menne. ;)

Tom! Ha gondolod, kipróbálhatjuk a GSi-n, már úgyis hozzászokott a lángokhoz. ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Béééééénááááák! :blink:

Mint említettem, második lövés már biztosra menne. ;)

Tom! Ha gondolod, kipróbálhatjuk a GSi-n, már úgyis hozzászokott a lángokhoz. ;) ;) :P

Tényleg kipróbálhatjuk, nem fog sikerülni. :unsure:

Valóban volt még ilyen műsor is ott sorozatot is lőttek a tankba, de semmi nem történt.

Az utasszállító gépekben az üzemanyag pumpa és a segédhajtúmű is a tankban, vagy közvetlenül mellette van a hűtés miatt. Csak akkor lehet gáz, ha teljesen üres a tank. De akkor sincs semmi, ami meggyújtaná.

A lövedék nem túl meleg kilövés után.

Link to comment
Megosztás:

Két srácnak nem szóltak hogy csak holnap lesz Opeltali mert irgalmatlanul összetalálkozott egy fehér G kombi és egy Gabi-féle Omega a sarkon frontálisan...

Lehet jönni tunkolni

Nem én vóótam. :blink:

Tényleg kipróbálhatjuk, nem fog sikerülni. :unsure:

Oks, megvan a következő Lurdy programja. ;) ;) :P

Ott szúrták akkor el, hogy a sorozatból egyet a tócsába is kellett volna lőni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerinted mennyire ideálisak a körülmények a tankban a robbanáshoz?

Nem véltlenül teszik oda az elektromos AC-t. Ha az zárlatos és még szikrát is generál, akkor sincs semmi, mert szinte nulla oxigén van bent. Nehéz ideális keveréket képezni. A benzinbe belenyomsz egy égő gyufát, akkor az elalszik. A benzingőz levegővel alkotott sztöchiometrikus keveréke (kb. 14,7:1 arány) a veszélyes, oda már én sem dugdosnék és lődöznék semmit. :blink:

Olyanról, hogy esetleg egy szivattyú, ill. az elektromos motor RB-s azaz Exx-es legyen, nem hallottál? Magyarul robbanásbiztos... "A" tűzveszélyességű helyeken ilyeneket használnak... pl. ott is, ahol dolgozom... ;)

Lehet azért kerül olyan sokba a gyári új AC, mert ilyenekre is képes... :unsure: és az aftermarket cucc az lehet azért olcsó....

Link to comment
Megosztás:

Olyanról, hogy esetleg egy szivattyú, ill. az elektromos motor RB-s azaz Exx-es legyen, nem hallottál? Magyarul robbanásbiztos... "A" tűzveszélyességű helyeken ilyeneket használnak... pl. ott is, ahol dolgozom... :blink:

Lehet azért kerül olyan sokba a gyári új AC, mert ilyenekre is képes... :unsure: és az aftermarket cucc az lehet azért olcsó....

Hát ezt nem tartom túl valószínűnek. Konkrétan egy autó robbanásról sem hallottam még, de szeritnem senki sem, ami az AC miatt lett volna (meg úgy általában sem igazán). Azért szaladgál egy pár utángyári AC az utakon.

Itt az a lényeg, amit nem is győzök hangsúlyozni, hogy a benzin önmagában nem gyúlékony. A levegővel alkotott bizonyos arányú keveréke az és a tankban nagyon nehezen alakul ki ilyen. Ráadásul ezt még be is kell gyújtani, amihez még mindig kevés pl. egy lövedék.

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul ezt még be is kell gyújtani, amihez még mindig kevés pl. egy lövedék.

Na, közelítsük az álláspontokat. :unsure:

Tehát akkor maradjunk abban, hogy valószínűleg a lövedék nem gyújt be, ha átmegy a tankon.

De egy lövedékkel viszont be lehet gyújtani a tank alatt levő benzintócsát, ami már be tudja

robbantani a tanknál kialakult keveréket. :blink:

Link to comment
Megosztás:

de mi van akkor, amikor Jürgen éppen összerakta a kocsit a szalagon, a tankban még benya sincs.. ő bele önti az előírt 3 litert, aztán indít?

ott még bőven lehet levegő... és akkor az elektronyos AC szikrázhat... és bummm....

de szerintem hagyjuk ezt, mert úgyse fogunk rájönni, mi az igazság, egyikünk se merült bele még ebbe a témába. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hali

Demo neked milyen külső csuklód van szár stb.??????

Nekem kivül-belül nagy csuklóim vannak, olyanok, mint amilyenek a GSI-kben, Calibrákban is vannak.

A féltengelyek pedig egy speciálisan A Corsa XE és LET hez lettek legyártatva. Nem volt túl olcsó, de szerintem megérte.

Link to comment
Megosztás:

Asse tudom miről van szó de azért bele szólok , biztos Ti is nézitek néha a Diszkóverit ahol van 2 forma névszerint 'Dzsémi és Edemsz' akik sokmindent kipróbálnak és többek közt volt ilyen kísérletük is hogy egy amerikai dög teli tankjára lövöldöztek egy nem pici putkával és hát nem nagyon akart felrobbani az autó :unsure:

Link to comment
Megosztás:

a váltó jelölésekről Itt azt irják h pl az F16os váltónál az az átvihető nyomaték 160Nm...akkor a 170Nm es C20NE motorokat miért is ilyen váltóval szerelték ? :unsure: tudom h nem sok a 10Nm de akkor is ...

Mert nem csak annyi a tényleges átvihető nyomatéka, hanem több. :blink:

Ezt nagyokosok nyomatékgörbe, és áttételezés alapján számolják, lényeg hogy sose legyen

nagyobb az átvitt nyomaték maximum (ami sokkal több mint ez a 160Nm), mint a határérték.

Link to comment
Megosztás:

Király volt az este...Nagyon jókat mentünk... :blink:

Demo tényleg nagyon jól bírta a tempót... :P

Volt egy két mókás eset...

Többek közt belecsöppent a brigád közepébe egy WRX STI... :unsure: ...Aztán késöbb egy kompressoros SLK...hát egyik sem bírta sokáig... ;)

Az STI jobban indult az összekék miatt, de utána nagyon csúnyán lemaradt... ;)

Aztán jókat kocsikáztunk még, meg dumcsiztunk...

Majd fél háromkéo még elmentünk kajcsizni... ;)

Szóval jó volt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.