Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Neeem már vaok kollega, csak kb 2 órája jöttem be :) :)

Mindjárt felhívlak :wink:

deakkornemnyomjákibaz+ :)

Ha kel info a fóti gsiről akkor tudok mondani mer' ösmerem a srácot.

Már 1x árulta a verdát, amúgy chippes és engem reggelire....

asszem rémlik,h tengely is van benne ráadásul 2 is és el van fakkolva mielött belémkötnétek :P

Link to comment
Megosztás:

Hát vanna kagresszív márkatársak is.Elém múltkor vágott be a lámpánál egy Astrás cartárs, aztán fék, mivel piros, én meg satu, hogy meg is bírjak állni, ne csak a csomitartóban.Látom, hogy lapít a gyerek, nem mer felnézni, biztos az aresszív első lökös és tsai tették.Aztán lassan felnéz, és látja, hogy röhögök, és csóválom a fejem.Akkor már Ő is intett, és elnézést kért.Én vissza.

Aztán van a másik példa, mikor T elágazás, mész rá az egyirányúra.parkoló verdák takarnak, jobbra csak tippelsz.Aztán elindulsz szépen csorogva, mire megjelenik egy Micrás.Fék, gond nélkül, és Intés, hogy bocsesz, + egy bájvigyor.Erre az agyagedény elkezd Ug@tni, na akkor elszállt a pumpa, gáz, kuplungról le, és fütyülő gumikkal elindulás a Micra felé.Aztán satu.Elég látványos volt meg hangos is, mert mire én is mögé kanyarodtam volna, már erősen eliszkolásra adta a dolgot.Mondjuk én csak szóréztam, eszem ágában sem volt összemenni vele.Aztán 1irányú vége, besorol jobbra, majd elmegy balra.Na akkor aztán Duda 1000-rel.Ugyanis én is arra mentem.A dolog érdekessége, hogy Vacsi új micra volt, de eleje hátulja törve.

Szóval ennyi................

Link to comment
Megosztás:

Pár hete meghirdettem az autót eladásra, de végül úgy döntöttem, hogy csak rosszul járnék vele, ha eladnám. Ezért ahányan felhívtak, mindnek elmondtam, hogy hát kösz, de inkább ne. (A passwordot elvesztettem, így nem tudtam leszedni a használtautó.hu-ról).

Ma reggel arra ébredek, hogy csörög a telefon.

- Üdv, megvan még a GSI?

- Nem, eladtam. -azért mondtam hülyeséget, mert akkor ébredtem pont.

Majd szabadkozás, hogy nem is adtam el, másik autót adtunk el, csassssssssssssk most ébredtem, stb... Tiszta mint valami nepper....... Alig volt égő :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Ejjj....most értem haza. Végre ma volán mögé ülhettem :) Igaz csak egy Suzuki Swift volt de bazi jót kentem a vácin :) Mellettem ült a srác aki pár napja vette a kocsiját és elkértem,hogy kipróbáljam :) Elötte diesel gépe volt és ugy vezette a suzot,hogy csoda ha pörgött 3000rpm/min -t. Nah nekem sem kellet több 3hét kihagyás ,elvonási tünetek ,motor alsó fordulata 4000 volt sacc. :P Olyat adtam szegény gépnek,hogy magam is megsajnáltam. Már elszoktam a gsi nyújtotta kraft-tól. Tényleg jól megy egy gsi ?! :lol: :P :D

Link to comment
Megosztás:

Peti ilyen világban élünk.

be kell járatni, ki kell kormolni tökmind1 csak tolni lehessen :idea:

nekem ucssó szuzis sztroim reptér, haverom na próba ki, mondom NEM ezt 3x majd gondoltam okos enged, szusssi szenved.

Jobb hácssó felni lever, gumi lefordít meg ugrattam párat reptéren :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.