Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébként jobb lett vele?

áhh dehogy...same shit every day :P

hehe az még messze van és egyenlőre annak is örülök, hogy luk van a seggemen :unsure:

ha nem lesz jobb akkor nálam is tudsz csövezni, de akkor földönalvás van ;)

péntekre tudok jo bulit ajánlani de azt sztem rajtunk kivul nemsokan birnák ki :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én ennyit fizettem egy kartertőmítésért egy olajszűrőért egy kipufogó tömítésért,és egy gyújtáselosztó tömítésért. :P

Lehet hogy a gyári ára annyi,de szerintem ez az az alkatrész amiből nem kell gyárit venni. :unsure:

Hogyan vásároljunk gagyit gyorsan ocsóért! ;) Van egy barátod aki csak 40000-ért veszi a hengerfej tömítést te meg itt 1000-é egy egész autót? :blink: Nem mind arany ami fénylik szal lehet olcsó de addig is tart én csak tudom (tudod 7 év alkatrészes tapasztalat). ;) No persze lehet venni jó minőségű utángyártott árut de az nem negyed annyiba kerül mint a gyári. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hogyan vásároljunk gagyit gyorsan ocsóért! :blink: Van egy barátod aki csak 40000-ért veszi a hengerfej tömítést te meg itt 1000-é egy egész autót? :unsure: Nem mind arany ami fénylik szal lehet olcsó de addig is tart én csak tudom (tudod 7 év alkatrészes tapasztalat). :P No persze lehet venni jó minőségű utángyártott árut de az nem negyed annyiba kerül mint a gyári. ;)

Mivel kb fél óra a cseréje inkább veszek 7darabot és kicserélem félévente mint hogy 7000ft-t adjak egy kipuf tömítésért ;)

Ha szar lenne nem hiszem hogy a Viktor oda adta volna :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Én már lassan 1éve könyörgök itt mindenkinek hogy jöjjenek autókázni pénteken,de Antin,Pistán,esetleg Tomon kivül senki se szokott eljönni sajnos.De állandó tag az a hondás Krisztián és Én vagyok.

Én mennék ha lenne mivel, elvileg már télleg 1-2 hét kérdése :unsure: .........

Link to comment
Megosztás:

Annak én is. Arról, amit a Tigrára szántam már szépen pattog le a festék. :unsure:

Ha csak össze van karcolva, akkor a helyedben átfestetném.

ami a kocsin van az jó annka semmi baja.....design célbol kellene kitalálnék rá valamit, mert alapbol is szép és jol mutat :blink:

Link to comment
Megosztás:

Mivel kb fél óra a cseréje inkább veszek 7darabot és kicserélem félévente mint hogy 7000ft-t adjak egy kipuf tömítésért :blink:

Ha szar lenne nem hiszem hogy a Viktor oda adta volna ;) :unsure:

Nekem ezzel annyi bajom van csak, hogy ők sem tudják ki gyártja azt az alkatrészt. Tegnap vettem gyári C Vectra kormányösszekötő gömbfejet azt hiszem 8-ért. Miért gyári? Mert az utángyártott közel 3000 volt csak és amikor kérdeztem ki fia borja gyártja azt mondta a Robi aftermarket. Na itt ránéztem és ugyanúgy nézett vissza. Tudni illik, hogy az aftermarket kifejezés annyit tesz utángyártott tehát lehet az akár olasz kacat is. Márpedig az árából ezt a következtetést lehet levonni. Annak idején amikor ott dolgoztam minden ut alkatrészhez oda volt írva a gyártó neve lehet most is így van csak épp egyre kevesebbnél hallom a márka nevet. Nem mondom, hogy szar amit vettél de én nem vettem soha olyan alkatrészt amiről nem tudtam mindent ill. nem volt róla visszajelzés a vevőktől. Azt is megértem (sőt én is vettem annó)van amiből bőven jó a legolcsóbb. Pl szilent: a Koni-val + széles kerékkel szerelt autó szilentjei Bp. gyönyörű úthálozatán pont annyit bírt mint a gyári. Mindenesetre amikor veszek (nem csak a csergoe) alkatrészt törekszem a lehető legjobb megoldást választani elsősorban a minőség aztán az ár a lényeges. Mondjuk + rizikóban benne van pl Laci4 esete a szelepfedél tömítéssel miszerint elöző cserénél baromarcú szakbarbár túlhúzta a csavarokat s ezért folyt az olaj amikor most kicserélték mert a távtartót tönkre vágták. Tehát drága szerelő bácsiknak is figyelni kéne néha.

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy a tied volt,és hogy nem ez lesz a subi autóján de miután elküldtem akkor jöttem rá.Szép ez a felni de nekem akkor is jobban tetszik a régi :unsure: :lol:

na jó ez is igaz, a schmith az smit, de az a szélesség nekem nem hiányzik...........meg már réges rég le lett foglalva, meg ilyen kedvező fizetési feltételeket nem kaptam volna sehol :blink: ;) ;) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.