Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak a szó hiányzik...................

Már írtam, hogy megnézhetnéd nekem, csak úgy látszik, hogy azt nem láttad. ;)

Tom közben itt vadul számolgat... ;)

Az jött ki neki, hogy 402 m-re vetítve, Demo 385 m-nél tart, amikor a GSI-vel megteszem a 402m-t...

Ez azt jelenti, hogy kb 5 autó elönyöm van...

Na ezt kell Demo lefaragnod jövőre... :P

Ja és múlktor téma volt, hogy a 200km/h mennyi idő alatt van meg...erre 17 mp-et számolt, ami legyen mondjuk 18... :blink: ;)

Már van egy pár ötletem, de még az is lehet, hogy a másik A Corsa kasznimból is lesz valami izgalmas lesz. :unsure:

Az autópályán majd én is mérek idöt 200-ra.

Link to comment
Megosztás:

Rendben.megnézem, aztán írok, hogy mit láttam.De caravannál van v.mi konkrétum, amit direktbe nézzek meg?V.mi sajátosság?

Oké, csak édekelne, hogy milyen állapotban van. Gondolom egy 1.8 16V lehet benne, de azért meg lehetne nézni.

Két lehetöség áll fenn, vagy egy Irmscher kombi, vagy egy Vectra 2000 16V. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Oké, csak édekelne, hogy milyen állapotban van. Gondolom egy 1.8 16V lehet benne, de azért meg lehetne nézni.

Két lehetöség áll fenn, vagy egy Irmscher kombi, vagy egy Vectra 2000 16V. ;)

1.8 16V lesz az.Én láttam menni a srácot vele, és elég komolyan lépett a gép...........

http://images.iwiw.net/0301/user/00/90/72/...1_1157549865707

Aki iwiw tag, nézze meg a képet. Sok szép GSI, rendszáma a látható 3ból 3nak nincs a helyén ;)

Mellesleg szerintem tök jó kép

A GSi-k ilyenek.vagy éppen fényezni fogják a lökhárítójukat, vagy pont szárad, vagy elveszett a rendszám.Ez ilyen! :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

jah :blink: én 6-7 Eftről hallottam azért kérdeztem ;) ;) :P

köszi

Én ennyit fizettem egy kartertőmítésért egy olajszűrőért egy kipufogó tömítésért,és egy gyújtáselosztó tömítésért. ;)

Lehet hogy a gyári ára annyi,de szerintem ez az az alkatrész amiből nem kell gyárit venni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én ennyit fizettem egy kartertőmítésért egy olajszűrőért egy kipufogó tömítésért,és egy gyújtáselosztó tömítésért. ;)

Lehet hogy a gyári ára annyi,de szerintem ez az az alkatrész amiből nem kell gyárit venni. :unsure:

Nekem csak a kartertömítés volt majdnem 7000Ft 15% kedvezménnyel, mondjuk az X20XEV tömítés volt és abból sem a leg olcsóbb.

Valakinek fölös kipuff tömítése c20xe-hez esetleg nincsen(remélem nem baj h ide írtam)?????????

Nekem szerintem van még vagy 3 leömlötömítésem.

Ha kell valakinek valami hétvégére, akkor most szóljon, mielött elfelejtek valamit. Mindent el tudok vinni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak a kartertömítés volt majdnem 7000Ft 15% kedvezménnyel, mondjuk az X20XEV tömítés volt és abból sem a leg olcsóbb.

Nekem is olyan lett most berakva :blink: és úgy emlékszem 6000ft volt a csergöben

Ja és kellene 2db gsi első müanyag dobbetét ha van :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Esk megvenném, de sajna így Karácsony elött nem merem... :unsure:

reménykedsz, hogy a mitulásbácsi a csizmácskádba gyömöszöl valami hasonlót? ;)

Úúúúú, Redi, most jut eszembe, hogy kellene a vezérlöm, mert anélkül nem hiszem, hogy beindulna a Tigra. :P

oks holnap egyébként is terveztem, hogy lecaplatok a céges garázsba és 2 hét után megnézem végre a kocsit ;)

megpróbálom kiszedni és visszaküzdeni a csatit a régire :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

oks holnap egyébként is terveztem, hogy lecaplatok a céges garázsba és 2 hét után megnézem végre a kocsit ;)

megpróbálom kiszedni és visszaküzdeni a csatit a régire :unsure: :blink:

Oké, köszi. Egyébként jobb lett vele?

Pénteken gyere te is autókázni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.