Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Demo!

Szállás ügyben...

Demo!

...

Köszi, nekem egyelöre csak péntek éjszakára (szombat reggelre :blink: ) kellene szállás, a szombat este majd eldönti helyettem, hogy hol aludjak... ;)

Szép kép! :P

Ilyesmi kerekeket kellene szerezned, ezek elég jól állnak a Corsának. ;)

Wolfi, nincs kedved megnézni nekem ezt a kocsit? Agyalok valamin... :unsure:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Link to comment
Megosztás:

Ilyesmi kerekeket kellene szerezned, ezek elég jól állnak a Corsának. :unsure:

Olyasmit láttam 50e.-ért a Duenen, mint a Tigra gyári felnik.De ha az égiek is úgy akarják, akkor olcsóért lesz gyári GSi felni a kicsi alá.Sztem azzal is korekt lesz.Ha mégsem, akkor felnik el, aztán keresünk tovább.Udi tuti lecsapna a felnikre.......... főleg, hogy besz.áron adnám tovább..............

Link to comment
Megosztás:

Tom közben itt vadul számolgat... :blink:

Az jött ki neki, hogy 402 m-re vetítve, Demo 385 m-nél tart, amikor a GSI-vel megteszem a 402m-t...

Ez azt jelenti, hogy kb 5 autó elönyöm van...

Na ezt kell Demo lefaragnod jövőre... ;)

Ja és múlktor téma volt, hogy a 200km/h mennyi idő alatt van meg...erre 17 mp-et számolt, ami legyen mondjuk 18... :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

előbb utóbb majd lesz! sok kis Atommanó majd szaldgál a sok kocsi között! ;)

S, szomorú arcal konstatálja majd, hogy egyik viszi a turbóst, a másik a Senit, a 3. pedig a Caravant! :unsure: Atommanónknak szegénynek pedig marad a BKV! ;) Vagy felhívja Tomot, vagy QP-t! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.