Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Leihatjuk magunkat én ugyis gyalog megyek ;)

(itt lesz egy köpésre)

Benne vagyok, de akkor ki kell találnom valamit, hogy hol alszok. :unsure:

Bár van egy pár kényelmes ülésem, azokban kitünöen lehet aludni... :blink:

Mondjuk lehet, hogy már péntek estére mennék, akkor lehetne egy jót kocsokázni, már csak valami megfizethetö szálláshely kellene. Úgyis már régóta tervezem, hogy egy hétvégét Pesten töltök.

Link to comment
Megosztás:

Benevezhetnénk hátsóra az is érdeklne pár embert. :unsure:

Jó, szóval akkor:

________

GSI vonószemtakaró közös legyártatásához tessenek feliratkozni, egyenlőre csak érdeklődés szintjén.

Első:

1. LAcee

2. iqbéla

3. Redline

Hátsó:

1. Rattesid Dénes

2. iqbéla

Ha feliratkozol, légyszi kopipészteld a TELJES vonal alatti részt.

Link to comment
Megosztás:

Van kis esti sztorim.

Eresztegetett a belelső, konkrétan sellkútra heti kéccer jártam fújkálni egy bar-t / alkalom.

"Lekaptam" a kereket, ehhez tudni kell hogy nem találtam a gyári GM emelőmet :unsure: és nekimentem először krovával, de olyan nehezen ment hogy f0stam és sima acél tekerő bigyóval folytattam. Bazz kinyitottam a dugót :blink: Szembeszomszéd adott másikat esküdött rá hogy ezt nem nyitom ki, és nem is, ezzel már leszedtem a kereket. Felpróbáltam rá a GTE-hez kapott kerékgarnitúra egy darabját, forog rajta szépen, levettem bettetem a csomiba mindet (holnap megy gumishoz grammolódni) aztán GTE pótkerék fel balelőre GSire és az eresztgetős is be a csomiba. Eredetileg hátra akartam rakni a pótkereket de már nem volt erőm + időm a hátsót előre átrakni...

Holnap úgyis grammolás (Fogarasin Tescoval szemben 3120 a négy darab) aztán mennek fel a télik, nem merek alufelnivel meg nyárigumival menni Szegedre pénteken, meg haza szombat délben.

Link to comment
Megosztás:

Demo!

Szállás ügyben sajnos csak annyit tok segíteni, hogy tok szép szállodai szobát mondjuk 8-ért....reggelivel...

Hotel Sissi

Szólj ha érdekel! Mert az a péntek este azért nyeröbb lenne ha autókázni akarsz...szombat már nem olyan nyerő... :unsure:

Jahhhh...ha megnézitek a szálloda honlapját...véletlenül a garázsben ott áll az ótóm...

360 fokban...(Na nem olyen meleg... :blink: ;) ) körbe lehet nézni... ;)

Link to comment
Megosztás:

Demo!

Szállás ügyben sajnos csak annyit tok segíteni, hogy tok szép szállodai szobát mondjuk 8-ért....reggelivel...

Hotel Sissi

Szólj ha érdekel! Mert az a péntek este azért nyeröbb lenne ha autókázni akarsz...szombat már nem olyan nyerő... :unsure:

Jahhhh...ha megnézitek a szálloda honlapját...véletlenül a garázsben ott áll az ótóm...

360 fokban...(Na nem olyen meleg... :blink: ;) ) körbe lehet nézni... :lol:

Mindenképpen pénteken kell autókázni!!! ;) :P

Csak legyen jó idő, bár erre egyre kevesebb az esély. ;)

Link to comment
Megosztás:

idevágó kérdés, egyenes ablaktörlő kart melik autótípuson találhatunk(egykarú ablaktörcsihez) van vkinek ötlete??????

jah a kék gazdájának papírja van az elmebajáról és a tapossuk szét a padlólemezt mánijájáról ;) ;) :unsure:

A kék gazdája mindent lát, mindent hall. ;) :P

Nem tudja véletlenül valaki, h hányadik lettem a szlalomon Blitzen?? Albert szerint harmadik, és nem is tudtam róla. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja véletlenül valaki, h hányadik lettem a szlalomon Blitzen?? Albert szerint harmadik, és nem is tudtam róla. :unsure:

Úgy emléxem legalábbis.. Tom vagy QP, meg tuggyátok mondani lécci???

Gumis sztori:

Behoztam reggel ide Fogarasira a kerekeimet. Érdemes volt kigrammoltatni mert nem egy ólom került más helyre más méretben. 3125 forint volt a négy darab.

Megnézték a GSi eresztgetős kerekét is, megtalálták a hibát, fent a futófelülethez közel az oldalán van egy lyuk. Mondták hogy vigyem Good Kft-hez, de nekem a Rákosin esett útba kicsi gumiszerviz. Azt mondta a srác hogy ezt max vulkanizálni lehet: csiszolás, melegítés, le fel rakás, 4500,-. Na ennyit a gumi sem ér szal hagytam. Kibepakolásért + szakértésért akatam adni egy kéccázast de nem fogadta L.

Megfogadtam a Gabi féle pótkerékkel ami 175/65R14 nem száguldozok, ehhez képest 90 volt végig a Fogarasin haza, a pataknál satu is jött mert egy furgon kijött elém, szerencsére megállt és elfértem mellette, de asszem talán én is megálltam volna...

Link to comment
Megosztás:

Átmérőbe csak épp másfél centi difi van a mostani 215/40 17-tel...

Max kihasználom a nyomvályúk adta előnyöket... :blink:

Esk megvenném, de sajna így Karácsony elött nem merem... :unsure:

Ne legyél nyuszi!! :P

Nem is drága a paraméterekhez képest.

Flexet meg adok. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.