Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tipikus magyar hozzáállás sajna....ha az enyémet ellopták lopjuk el mi is másét(szemetelek mert mások is szemetelnek...stbstb)...mert akik javasolták nekem ezt szintén igy jártak hogy ellopták nekik...

Gabikám a bontósok kiröhögnek szószerint ha rendszám világítót keresek...

Arra is gondoltam hogy beműanyagoztatom és akkor mindig meglesz csak vontatni nemtudnak majd engem... :unsure:

IQ utána jársz? mert szeretném nagyon megúszni a dolgot mihamarább és tűrhető áron....

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, van valami tervben az évzáró utánra? Nehogymár olyan "korán" haza kelljen jönnöm. :unsure:

A GSI-be asszem passzol a Calibra rendszámvilágítása is, az pedig gyakrabban fellelhetö. Mondjuk ez nem biztos, eddig még se GSI-m, se Calim nem volt, legalábbis nem használatra. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szép ez a dög( 10 colos felnis...)

Azt nem is említettem hogy gumi harang is kéne nekem a lámpabúra mögé és persze az sincs sehol bontóban...ma 6-ot hívtam fel és kimondtam hogy GSI már le is rakták...jo fejek ezek a bontósok amugy...

A csergő árai 15% kedvezménnyel:

rendszám lámpa(2db) 6120 ft

gumi a fényszóró mögé(nekem ez is kéne) 2db, 2020 ft

vonszemtakaro 8200 ft

dobbetét 8500 ft

nekem ez most sajna horror...ha valakinek van bármi ebből vagy tud segíteni akkor plíz szoljon... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

IQ utána jársz? mert szeretném nagyon megúszni a dolgot mihamarább és tűrhető áron....

Oké, akkor lehet kezdeni a feliratkozást. Megfelelő számú érdeklődő (mondjuk 6) esetén megkeresem az embert, lebeszélem vele, lesz belőle egy gyártási ár. A teljes gyártási árhoz hozzáadjuk egy vszemtakaró fényezési költségét, egészet osztjuk a részt vevők számával. (Ugyebár aki beadja a magáét modellnek, azt majd fényezni is kell, mert lebarmolódik róla a fényezés.) HA még így is oké mindenkinek, akkor pézngyűjtés. Ha megvan a pénz átadjuk az embernek, és hadd menjen. (Reméljük, ő nem lép le vele :unsure: )

Szóval első vonószemtakaró GSI-hez:

1. LAcee

2. iqbéla

Link to comment
Megosztás:

Szép ez a dög( 10 colos felnis...)

Azt nem is említettem hogy gumi harang is kéne nekem a lámpabúra mögé és persze az sincs sehol bontóban...ma 6-ot hívtam fel és kimondtam hogy GSI már le is rakták...jo fejek ezek a bontósok amugy...

A sima Astráé ugyanaz szerintem.

Hívd őket és mondd azt,hogy xy évjáratú astrába kellene. :blink:

Szóval évjárat után keresd azt a gumigenyót. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Azt nem is említettem hogy gumi harang is kéne nekem a lámpabúra mögé és persze az sincs sehol bontóban...ma 6-ot hívtam fel és kimondtam hogy GSI már le is rakták...jo fejek ezek a bontósok amugy...

A csergő árai 15% kedvezménnyel:

rendszám lámpa(2db) 6120 ft

gumi a fényszóró mögé(nekem ez is kéne) 2db, 2020 ft

vonszemtakaro 8200 ft

dobbetét 8500 ft

Mindegyik Astrának ugyanolyan az első lámpán a porvédő gumi, úgyhogy nyugodtan keress tovább így. :blink:

Dobbetétből van nem gyári is, 2-3000-ért. ;)

Nemtom milyen bontósokat találtál, én ahol eddig jártam, dögivel volt GSi (persze a szokásos ritka

dolgok nélkül, mint pl. lökösök, hátsó szárny :unsure: ).

Link to comment
Megosztás:

Hejhó!

Van valakinek valami alternatív beszerzési forrása a következő apró kis dolgokra ? : rendszám megvilágitó, ugyanis 7000ft körül van újonnan(egy pár) és bontókban sem találtam igazán... :unsure:

Ez m@rhaság, amúgy a calibráé tök ugyanaz, és ha Csergőben megkeresed a Viktort, akkor adni fog neked piszok olcsóért, utángyártottat.S, a célnak tökéletesen megfelel.Nekem anno a tavasszal az egyik 690ft, a másik talán 2e.ft volt, ha jól emléxem............. Utóbbi volt a Csergőből.De volt!!!

Link to comment
Megosztás:

Egy ilyen kis "szimpla" BBS kerékgarnitúra elöl hátul 7.5X16-ban szintén 130 EUR-os szállítási költséggel, 246e HUF-ra jön ki...

http://s133760560.online.de/components/com...21c9a77faa2.jpg

Tehát nem is drága kerék az Azev... :unsure:

Jáj ne!! Én ugyan nem vok tunning embőr, de nekem ez a kedvenc felnim. még ha nem is olyan különleges.. de ennyiért tuti nem lesz :blink:

Van még 1-2 tétel a javitandó dolgok listáján ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.