Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Phhhúúú...de mekkorajóóó buli volt már...kicsit fáj is a májam... :unsure: :blink:

Hát nekem is rendetlenkedett az egészségem vasárnap... biztos valami hülye front volt. ;)

Biliárd? ;)

engem spec. leb@sztak, hogy keveset dolgozom :P

Tőled ezt nem szoktuk meg. ;)

Link to comment
Megosztás:

A GSI-k egyik legnagyobb konkurrenséről kérdik az ő fórumukban:

"1998as ...-nél rendben van-e ha elindítást követő, kis járatás után (automata szivató még megy) kisebb gázfröccsök után az alajárat alá esik a motorfordulatszám majd onnan ugrik vissza a normál állapotába, mintha majdnem leállna az autó..."

Amúgy mindenkinek thx, valamikor nekiállok, mert már iszonyúan igénytelen, ahogy a pedálom nyisszog.

Link to comment
Megosztás:

A GSI-k egyik legnagyobb konkurrenséről kérdik az ő fórumukban:

"1998as ...-nél rendben van-e ha elindítást követő, kis járatás után (automata szivató még megy) kisebb gázfröccsök után az alajárat alá esik a motorfordulatszám majd onnan ugrik vissza a normál állapotába, mintha majdnem leállna az autó..."

Amúgy mindenkinek thx, valamikor nekiállok, mert már iszonyúan igénytelen, ahogy a pedálom nyisszog.

Miez M5, vagy Subaru Impreza? :unsure:

Na jó, gondolom VTi. Van abban alapjárati motor? Én azt nézném meg első körben.

Link to comment
Megosztás:

Hejhó!

Van valakinek valami alternatív beszerzési forrása a következő apró kis dolgokra ? : rendszám megvilágitó, ugyanis 7000ft körül van újonnan(egy pár) és bontókban sem találtam igazán... ;) a másik meg az első vonószem takaró ami he jól emlékszem 17000 ft újonnan...és mindenki azt tanácsolta nekem hogy lopjak egyet magamnak de fákju nem akarok lopni és nem hiszem el hogy máshogy nem lehet hozzájutni... :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Könyékig dugnám a kezét a seggébe annak aki ilyet javasolt...lopjon anyjától turmixgépet és avval masztizzon naphosszat... :unsure:

Sajnos igen nem olcsó, bár én olcsóbb árról tudok...de lehet, hogy azóta már felment az ára... :blink:

Vonószem takarót, bontóban ha találsz is, csak lökössel együtt fogják odaadni...

A rendszámtábla világítást nem találom olyan reménytelen esetnek... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hejhó!

Van valakinek valami alternatív beszerzési forrása a következő apró kis dolgokra ? : rendszám megvilágitó, ugyanis 7000ft körül van újonnan(egy pár) és bontókban sem találtam igazán... ;) a másik meg az első vonószem takaró ami he jól emlékszem 17000 ft újonnan...és mindenki azt tanácsolta nekem hogy lopjak egyet magamnak de fákju nem akarok lopni és nem hiszem el hogy máshogy nem lehet hozzájutni... :blink: ;)

Lopni tényleg nem érdemes, gondolom te sem örülnél, ha másnap valakinek nem egy vonószem takaró, hanem egy GSi eleje kéne, éshát inkább vinné az egész gépet... :unsure:

A rendszám világítás szerintem van elfekvőben olyan emberkéknél, akik már cseréltek hátsó lökőst, egy asszem nekem is van. Egyébként szerintem ez a csergőben biztos olcsóbb. A vonószem takaróra viszont nincs okos megoldásom, össze kell állni páran és gyártatni kell. :P

Link to comment
Megosztás:

és mindenki azt tanácsolta nekem hogy lopjak egyet magamnak de fákju nem akarok lopni és nem hiszem el hogy máshogy nem lehet hozzájutni... :unsure: :blink:

Igen, nekem is a fákjú jutott eszembe. Én annó GSI fellnire kerestem kis lezáró műanyag sapkát, elmentem bontóba, rendszeresen az volt a tanács, (persze csak akkor, ha ő épp nem tudott volna adni), hogy parkoló körbejár GSI mellett cipőfűzőt beköt, közben sapka lelop.

Gratulálok, vajon az ilyen bontós az alkatrészeit honnan szerzi be? Kerülöm is a bontósokat, mint a tetvet.

Az a műanyagos srác, aki az én lökhárítómat a "szarból visszahozta" hibátlanra, ő emlegetett olyat, hogy ha többen vagyunk, és adunk mintát, akkor 2e (ha jól emlékszem) Ft/db tudja gyártani a vonószemtakarókat.

Ne járjunk utána? Hány embenek kéne?

Link to comment
Megosztás:

Phhhúúú...de mekkorajóóó buli volt már...kicsit fáj is a májam... ;) ;)

én meg lázasan feküdtem itthon :unsure:

Könyékig dugnám a kezét a seggébe annak aki ilyet javasolt...lopjon anyjától turmixgépet és avval masztizzon naphosszat... :blink:

:P ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.