Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nem konkrétan az aprónépre gondoltam, még az elkészítési fázisnál vagyok megragadva. :unsure:

Tudod, az én "fénykoromban" hatalmas divat volt az autósmozi, és hát a hátsó űlés bár nagy

kihívás volt, mégsem túl kényelmes. :blink: ;)

Értem.S, most akkor nosztalgiázol?Mint fénykorodban?Vagy szimplán csak keresed az igazit? ;)

Link to comment
Megosztás:

Kip kop!

Senki nemtudja nekem akkor megaszondani hogy merre dugjam be ezt a szemét külső hőmérséklet jeladót? a lökös mögé .... de hovaaaa? ;) :unsure:

köfi!

Baloldalt alul elvileg van egy kis lyuk a lökösben, oda kéne. Bár szerintem majdnem mindegy, hogy hová teszed (persze ésszerű keretek között :blink: ).

Link to comment
Megosztás:

Nyekereg a kupluingpedálom.

Mit is kell azzal csinálni? Zsír? Vagy WD40? Azt hallottam, hogy a kettő közül egyik nem tesz neki jót.

Hova is szokták mindezt kenni?

Nekem a WD40 bejött, én a rúgóra kentem. Szerintem nem árt neki egyik sem. Végülis egy rugo... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nyekereg a kupluingpedálom.

Mit is kell azzal csinálni? Zsír? Vagy WD40? Azt hallottam, hogy a kettő közül egyik nem tesz neki jót.

Hova is szokták mindezt kenni?

Készülj fel egy nőgyógyászati műtétre!Én tegnap este csináltam meg,mert már az agyamra ment,ha nem szólt a hifi! ;)

Én bezsíroztam a bowdent,mert nálam az adott hangot,ha benyomtam a pedált.Kiakasztottam a váltónál a villából és bent megkentem,de olyan rohadt szűk helyen van,hogy Jürgent megszídtam párszor,mármint aki tervezte!Stekk lámpa+zsír!Esetleg a tengelyre és rugóra wd-40!

Vagy a pedál közepére! :unsure:

Végső esetben pedig kérj Antitól pillanatragacsot és kötegelőt! :blink:

Anti!Van most kb 30-40 kis tubusos pillanatragacsom,ha kell sikíts! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.