Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Uff!

http://czipi.uw.hu/kepek/egyeb/csavar.jpg

Eme tárgyat kutatom méghozzá kettő darabot, ha valaki ilyet tenyészt esetleg otthon nagy unalmában akkor lécci szóljon, lehet szerintetek ilyet vajon kapni valahol vagy esetleg faragtatni/esztergálni ?

Köfi !

keresd úgy mondjuk, hogy golyós fej, géptető kitámasztóhoz...

pl. b vectra csomiajtóhoz is ilyet hoz az EPC... cikksz.: 132 852... csergőben kb. 2000 :unsure: pénzbe kerül...

Link to comment
Megosztás:

csati.JPG

A képen a kék buborékban a csati vajon mifene?

A sárga bubi fele van az index csati, a bordo a tompitott+refi, a zőőd meg a helyzetjelző.

Összeraktuk a verdám belét most még be is indul :unsure: megyen is :blink: de index az nuku, belül villog a lámpa de kivül nem megy az index elak. jelző sem müxik, de központi zárásnál villannak a búrák...

Amugy első lökös hiányban szenvedek(nincsenek gyakorlatilag fülek a lökösömön belül a jo isten tartotta eddig) és a hőmérséklet jeladót sem találom hova kéne vissza dugni...

Nah Köszi a tanácsokat előre is !

Link to comment
Megosztás:

Az információ helyes. :unsure:

Friss még az élmény, mert éppen nemrégen cseréltem le az ilyen technikával megáldott gyári lámpáimat Angel Eye lámpicsekekre, és szomorúan konstatáltam, hogy az Angelbe nem installálható bele a magasságállítás, motorikusan.

Így az a csati, nekem is csak úgy van....

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a "helyes" információt :unsure:

Friss még az élmény, mert éppen nemrégen cseréltem le az ilyen technikával megáldott gyári lámpáimat Angel Eye lámpicsekekre, és szomorúan konstatáltam, hogy az Angelbe nem installálható bele a magasságállítás, motorikusan.

Így az a csati, nekem is csak úgy van....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.