Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pedig naon tiszták lesznek és amelyik kész azt feltöltöttem műszer olajjal és nagyon tartja a nyomást.Még kalapáccsal is rávágtam(finoman) és semmennyit sem mozdul :wink:

Persze emellett lehet,hogy egy rakás *zar :)

Mind 1. Megcsinálom és ha majd vkinek kell tisztitott tőke akkor még jól jöhet.Én már ugyis uj cuccal döcögök majd remélhetőleg :) Ugysem hiszem,hogy valaki ennyire alaposan megtisztította volna mint én ezeket a vackokat :)

Link to comment
Megosztás:

Igazából nem ismerem se a srácot, se az autót.

Én is Fóton lakom és sokszor láttam, intettünk egymásnak, de semmi több...

Esetleg, ha összefutunk legközelebb levillogom, hogy tényleg ő-e az ( hú ezt jól megfogalmazttam) és kifaggatom hogy mit érdemes tudni a vasról.

Üdv.:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Redi!

Vegyél már meg egyet...

:wink:

...ne szarozz... :roll:

Üdv.. : Atommanó

Bár nem régen olvasom a fórumot (de ahhoz elég régen, hogy belepofázzak a dolgaidba :) ) csak csatlakozni tudok.

Nem szabad ezeket a dolgokat túlkombinálni...

Én szerencsére elsőre beleszerettem az enyémbe és így egy pillanatig nem volt kérdés, hogy megveszem-e.

Szóval, rajta!

Link to comment
Megosztás:

Tényleg redline, te miért nem vettél még GSI-t ? Mert, hogy én miért nem az egy dolog, de ha neked nincsenek olyan elcseszett igényeid, már vehettél volna, volt egy két tűrhető darab a piacon.

mert annyi időm nincs, hogy meghalljak, nemhogy autók után szaladgálni :?

az utobbi fél év nagyon keményen sok volt melóbol, nemsok szabad hétvégém volt pl :?

(amugy van számodra egy PÜ-m, nem tudom olvastad e?

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ha jól tuom náluk kérdés a családi verda kiváltása is... :roll:

nemnem, rosszul tudod

amugy meg ne zaklassá má....inkább segíccs keríteni egy normális traktort mert nemnaon van időm nézelődni :) :)

szted én már nem illeszteném a popsim egy elfogadható állapotu verda kormánya mögötti ülésbe? :)

Link to comment
Megosztás:

Az gáz, hogy közel egy évvel ezelötti képet tesz hozzá amit még

a Renzsó csinált!

És AGR retusálta a rendszámot! :) :wink:

Nem tom... a csákkó úgy kaparta rá össze a pénzt, meg a hitelt, meg még alkudott is... én már akkor sejtettem, hogy nem neki való lesz ez... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.