Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Uncsitesómnak is volt Kadett GSi-je, 1.8 16V és az 84-es volt... :P Hoppá... ;) :blink: ;)

nagyon kemény kis jószág volt, amíg a dugó ki nem nézett a blokk oldalán... :unsure:

Ja és ez 88-89-ben volt, szerintem akkoriban egy 4 éves ótóban nem nagyon cserélgettek mocit...

Link to comment
Megosztás:

Ugye? ;)

Kapcsolási rajzon mennyire tudsz eligazodni? Mert azt tudok hozzá adni, és akkor szerintem te is

simán be tudod kötögetni. ;)

Hát a semminél többet segítene azt bizti, csak mer jo hogy itt az autom és nemtok menni vele mer hülyegyerek(ich) szétszedte de nincs ideje meg gógyija összerakni... :blink: ha fileban van meg akkor léccives küdd át ha meg papiron akkor csütörtökön lurdihoz esetleg? und a radiátor ügyben akkor áll még a 'visszáru' kijelentésed? :unsure:

csak mer Demo-tól kaptam egy pöpecet a multhéten ami be is ment a régi helyére szerencsére.

Köfi und Uff !

Link to comment
Megosztás:

Hát a semminél többet segítene azt bizti, csak mer jo hogy itt az autom és nemtok menni vele mer hülyegyerek(ich) szétszedte de nincs ideje meg gógyija összerakni... :blink: ha fileban van meg akkor léccives küdd át ha meg papiron akkor csütörtökön lurdihoz esetleg? und a radiátor ügyben akkor áll még a 'visszáru' kijelentésed? :unsure:

csak mer Demo-tól kaptam egy pöpecet a multhéten ami be is ment a régi helyére szerencsére.

Köfi und Uff !

Írj lécci egy mailt, aztán válaszban kapod majd a kapcsrajzot.

Radiátort hozd Lurdyra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.