Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én múltkor védtem ezeket a Lenderéket, de ez tényleg disznóság.

Amúgy ezért nem merek belemenni semmi tuningba.

Egyérszt nem ér meg nekem három tonna pénzt, hogy fogjak 3 tized másodpercet, 5tizedet se.

De inkább azért, mert kerülök minden műhelyt, ha lehet. Nem azért, mert a pénzt sajnálom az autóra, hanem mert félek, hogy valami gyökerek kezébe kerül. És minél többször van műhelyben, annál valószínűbb.

Ezért a szükséges és előírt javításokon kívül nem faragok az ótón, azt is csak jól ismert emberekkel merem elvégeztetni.

Link to comment
Megosztás:

Volt egy kis anyázás Lenderékkel szombaton. Megnéztük a régi leömlőt meg a Lexmault a kocsi alatt.

Ezek kontár g*cik elvágták a gyárit közvetlenül azután ahol összejön a két cső, és a Lexmault is ott nyesték el.

Így ha valami miatt ki kell szedjem a Lexmault (pl eladom az ótót) akkor b*szhatom a cuccot mert el van vágva. Ráadásul megvették volna tőlem a gyárit de igy nincs pofám eladni.

Alkalomadtán egy képet légyszi tegyél már fel a jelenlegi helyzetről......... csak a kíváncsiság kedvéért.

Amúgy a kettő közé nem tettek flexicsövet?Mert akkor talán, mondom talán érthető lenne, hogy miért kellett elvágni mind2ből.Bár lehet, hogy inkább a gyárit kellett volna főleg nyesniük, vagy inkább a lexhmault megtoldani.Vagy ilyesmi.De hogy mind2t. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A Lexmaulon igyisugyis kellett volna faragni mert Kadett alatt volt és picit másfelé állt a vége. Csak nem tőből..

Az lett volna a hejjes megoldás hogy lecsavarozzák a gyárit, és betesznek egy csövet a rendszer meg a Lexmaul közé.

Csinálok képet, megpróbálok vhol rákéredzkedni egy aknára ma este.

Csak kicsit gáz hogy aszondják bocsi.. És akkor a kifelejtett lambda szondáról már nem is beszéltem.

Gabi ez a BC amit csináltál ez naon jó!!!

Link to comment
Megosztás:

Ez így van... ;)

Csak ahogy ismerem dillemmázik... :unsure:

Nem dillemázok.Igazából a két állapot között lenne az ideállis.Úgy1-2centivel feljebb :blink: Majd körbenézek honnan lehetne hozzá rugót szerezni.

Voltam ma az Attilánál,hát a Bálint nem volt elragadtattva töle.Azt mondta nem lesz egyszerü ekkorát szélesíteni hátul ;)

Link to comment
Megosztás:

felrakták nem? Te meg nem mondtad, hogy próbálják meg úgy kialakítani, hogy egyben maradjon...

De tényleg nem védem őket... :unsure:

Nézd nem tudom.....de ha engem megkeresnek valamivel akkor nem az a leglényegesebb szempont, hogy nekem jó/könnyű/ stb legyen, hanem egyeztetek az ügyféllel, hogy ő mit is szeretne pontosan és akkor javaslok egy megoldást ami neki is jó és kivitelezhető is ésszerű keretek között.

Pont ez nem tetszett annó a Kipuf klinikában, hogy a srác szó nélkül rakta rá az ovál véget annyit nem kérdezett, hogy ilyet akartam e egyáltalán...jó én is répa voltam de a szolgáltatás ne arról szoljon már, hogy az ügyfél tudja a szakmai részleteket.....

Link to comment
Megosztás:

Én csak arra próbáltam kilukadni, hogy ha mint ügyfél elmondod az elvárásaidat, mint pl ne vágjanak le belőle, akkor biztos vagyok benne hogy nem is teszik...

Ha csak annyit kérsz, hogy rakják fel, akkor utána értelmetlen balhézni, hogy miért is vágott le belőle...

De lehet, hogy csak én azért látom így, mert már szoptam párszor... :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én csak arra próbáltam kilukadni, hogy ha mint ügyfél elmondod az elvárásaidat, mint pl ne vágjanak le belőle, akkor biztos vagyok benne hogy nem is teszik...

Ha csak annyit kérsz, hogy rakják fel, akkor utána értelmetlen balhézni, hogy miért is vágott le belőle...

Vegyük az én példámat. Odamegyek mint ultra laikus és annyit modnok, hogy ezt a böszme vasdarabot kellene feltenni. Honnan a mohos verkábol tudjam én, hogy nem megy fel, nem ugy megy fel vagy ilyesmit. Ha odamutat és azt modja, hogy gond van akkor el lehet kezdeni agyalni.

De anélkül nem.

Vegyük a Te példádat. Azt mondtad laptopot szeretnél venni és megdumáltuk, hogy segítek. Bemegyünk a boltba és megvetetem veled a legelsőt, mert igy végzünk a leghamarabb és anno annyival kezdted, hogy netezni szeretnél rajta meg cd-t/dvd-t irni. Arra 100%, hogy alkalmas lesz, de tuti nem a legjobb vételt fogod csinálni. Éppen ezért b@sztatott mindenki a kérdéseivel, hogy mennyit szánsz rá, mire akarod használni, mik a kritériumok. ;)

De lehet, hogy csak én azért látom így, mert már szoptam párszor... :unsure: :blink:

Detti tudja? ;)

Link to comment
Megosztás:

na ez kb olyan mint én anno a lambdával...

bementem a proexhez h tegyék fel az általam vitt lambdás leömlőt vagy vmit csináljanak...

-mondta a srác h nem tudja feltenni mert szarok a csövek a kocsi alatt ( a 2dob jó) és kaptam egy jó 40 ezres ajánlatot új lambdával....

...aztán elmentem egy mezei kipuffoshoz itt kispesten az meg mondta h nem tudja felrakni a leömlőt mert nem arra kanyarodik de a 2ből tud csinálni egyet és vághat-e vagy sem.... én meg mondtam h vághat...ő meg kért 3000 Ftot a hegesztésért...-az mondjuk nem lett 100as :unsure: de nem csodálom h nem hallotta h kifúj mert nem volt benne a tűzkarika :blink:

végeredményképp meg kerülöm a proexet és ezekhez vittem múltkor az Omit is ;)

Link to comment
Megosztás:

érdekes lehet amikor a juzer benézi a kanyart és telibeveri 2 kilóval a falat :unsure:

mert ezen ugye nincsennek gyűrődőzónák, meg a szénszálas cucc sem ugyanugy vieslkedik mint a fém :blink:

A kettő postaköltséggel együtt majdnem 200 euró volt, de látszik is rajta, hogy nem Irmscher, Friedrich, vagy valami hasonló.

De Peti ez mibol látszik a powercap-en?? Én csak annyit látok, hogy csúnya piros ;)

És ez most jobb, rosszabb vagy wtf?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.