Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jójó de nem mai napra értem úgy általában mijóta nyilvános lett a fórum azóta csak lézengenek az emberek pedig azt hittem(ük) h megint tele lesz a fórum és közben szinte csak tagok vannak fent most is......

mind1 ez van, befejeztem a sírást :unsure:

Szerintem aki már egyszer innen ki lett tiltva az többet nem nagyon jön vissza jó szájízzel...

Link to comment
Megosztás:

Laci4, a c20xe szelepfedél csavarjainak meghúzási nyomatéka 8Nm. Ha gondolod, valamikor átugorhatok nyomatékkulccsal, "gyárihelyesen" felrakod.

Üdv

köszönöm szépen.. de egyenlőre jó..és ha nem fog folyni, akkor még megtörölni is csak óvatosan fogom :blink: ;)

Pont az volt a baj, hogy a srác mondjuk úgy gyári helyesen húzta meg.. de ennek alapfeltétele lenne a csavarok alatt a kis távtartónak a megfelelő vastagsága.. ami elvileg már nem az igazi.. szal remélem már igy jó lesz..

De azért nagyon köszi!

Viszont a lambda ki lett cserélve.. de a srácok elvágták a vezetékét. valami szerszámmal csak úgy fértek hozzá.

Ha kell még(bár a vége felé már elég sokat jelzett vele az motorkontrol lámpa), akkor meg tudom szépen forrasztani, lezsugorcsövezni.. szal majdnem mint az új.. csak épp maga a szonda már rohadt lassú lesz.

Bemérettem csere elött.. :unsure: elég lapos volt a jelleggörbéje. Zöldkártyán már nem ment át miatta a kocsi. ;)

Link to comment
Megosztás:

utobbi 3-4 hétben mért halt ki a fórum, már az is nagy szó ha naponta egy két hozzászólás megesik, pár hónapja meg minden este 10 oldalakat kellett visszaolvasnom h mi hogy meddig történt......

Legalább ebben a topicban volt élet.........

mindenki téli álmot alszik, vagy az autója alatt van?????

Bárcsak már én is ott lehetnék...

nah ennyi :unsure:

Sztem mindenki piheni a nyarat, szerel, gyűjtöget, álmodik, vagy csak szimplán mata részeg! :blink: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma egy kicsit lejjebb ültettük gsitomival az autóm hátulját.Jó nagy lett a változás kb 3centivel van lejjebb mint eddig volt.Lényegesen jobb lett a fék és kevésbé tolja az elejét.Remélem jó lesz bele ez a rugó,de valószínű hogy keményebb gátlót kell majd tavasszal beraknai hátra.

Kp012.jpg

Kp010.jpg

és kicsivel magasabb lett az eleje is aminek örülök mert állandóan leért a kartervédő.

Köszi Tomi mégegyszer.

Link to comment
Megosztás:

Pont az volt a baj, hogy a srác mondjuk úgy gyári helyesen húzta meg.. de ennek alapfeltétele lenne a csavarok alatt a kis távtartónak a megfelelő vastagsága.. ami elvileg már nem az igazi.. szal remélem már igy jó lesz..

Ja! Most újraolvastam és látom, hogy még svájcban qrták el. Hát bizony, nincs az a jó autó ami a barmoknak ellen tudjon állni.

Link to comment
Megosztás:

Köszi Tomi mégegyszer.

Nincs mit. Vásározós kocsi mi. Egyébként tavasszal ha kész a lakatolás és elfér alatta az Azev akkor fog igazán nagyot ütni. Egyébként amikor mentünk tesztkörre és amikor fordultunk ki a kerepesire egy szusis srác olyan fejet vágott. Amiből két dolog szürhető le: Hu vazzeg vagy mi ez a sz@r. Lényeg a lényeg nem igazán jó az ha ráemel az elejére a hátulja a magasabb rugó mitt. Egyrészt a terhelés túlzottan előre kerül ezáltal hátul változnak a dolgok a fékhatástól a stabilitásig minden. Nekem tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Jó hogy eddig mindenki azzal b@szogatott hogy magas a hátulja,talán Demo kivételével :unsure: most meg így jobban bejön nektek.Azért kiváncsi vagyok minden véleményre mert igazán Én sem tudom hogy melyik a jobb.

Nyáron már egyszer beraktuk ezeket a rugókat csak akkor a kerék miatt vissza kellett rakni mert eléggé beleért a sárvédőbe.

HPIM017.jpg

DSC076291.jpg

DSC07633.jpg

Ne kiméljetek............ :blink:

Link to comment
Megosztás:

jójó de nem mai napra értem úgy általában mijóta nyilvános lett a fórum azóta csak lézengenek az emberek pedig azt hittem(ük) h megint tele lesz a fórum és közben szinte csak tagok vannak fent most is......

mind1 ez van, befejeztem a sírást :unsure:

:blink: Regisztrált felhasználók igen. Viszont sokkal többen olvassák, vagy probálják. Régen 700-800 között volt a napi látogatotság, majd lezárás után 250-380 között mozgot a napi látogatoság. Most 550 körül van.

Ha miegnyitnánk a Technika részt nem győznénk servert upgredelni:) Ebben biztos vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.